Přejít na obsah

robert

Uživatel
 • Počet příspěvků

  388
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli robert

 • ID člena 29
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Česká Lípa
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. robert

  Peugeot 807

  Tak kdyby měl někdo podobný problém...mám rozdrcené čídlo na spojce, nejspíš kus utržené lamely. Dalo se nové a ujel jsem 200 metrů a bum...bylo opět rozdrcené...takže spojka ven a ted ji sháním a kromě vrakoviště prostě nikde není. Na eshopech ji mají v prodeji - celou sadu s dvojhmotou, jenže ji nemají skladem a ani nevedí jestli ještě vůbec někdy bude. Tak tomu nerozumim. A originál za 24.000,- děkuju nechci :-). Nabízí mi spojku s jednohmotou, ale prý to může dělat bordel. Má někdo zkušenost prosím ????? Nebo nekupoval ted někdo někde kompletní sadu ??? já zkusil asi 8 obchodů ale nic.....
 2. robert

  Peugeot 807

  tak i čerpadlo sepne....jen se mi po chvili aktivoval economy mod,ale nic co by bránilo startu....tak nevím a mám pocit že to tu už ani nevyřeším...někde jsem četl že to může být i nějakou pojistkou, zítra to vše ještě projdu, zahýbu s kabelama a pak hurá servis...to mám radost po svátkách
 3. robert

  Peugeot 807

  Druhej klíč jsem samozřejmě prubnul a čerpadlo abych pravdu řekl nevím.
 4. robert

  Peugeot 807

  tak po dobití baterie zůstala jen hláška o chybě asr,esp ale nastartovat to prostě nejde....a nejde. Tak asi opravdu ta diagnostika jedině
 5. robert

  Peugeot 807

  Motor je 2.2 HDI 94kw . Zas je mi divný že by to bylo baterií. Chápal bych to když auto chcípneš a pak máš problém...Ale za jízdy? Jo mám rorzhasenou geometrii , tak bych tu hlášku o nefunkčním ESP,ASR pochopil ale že to nejde nastartovat to nechápu.
 6. robert

  Peugeot 807

  Zdravím, dnes jsem předjížděl auto a jakmile jsem tam fouknul 4 zhasl motor za jízdy. Začlo se mi zjevovat několik hlášek jako imobilizer fault, nefunkční airbag, anomálie brzd a ESP,ASR not function.....tak jsem to na laně dotáhl domů. Co mě překvapilo bylo, že baterie byla při pokusu o znovunastartování celkem rychle vybitá,,,,snad 5 pokusů není moc. Točil jsem s tím krátce. Kamarád mechanik mi řek, že to bude způsobené nízkým napětím, že mi nejde zřejmě dobíjení. Jenže při dobití motor točí a nechytne a zůstala mi už jen hláška ASR,ESP not function. Takže auto je nepojízdné...poradí někdo?
 7. robert

  Dny Peugeot

  jste trochu out, zkuste se někdy mrknout na datum příspěvku
 8. robert

  Že by nová tvář 307 ?

  není to spíše návrh na 207???
 9. robert

  S16

  dělala se do roku 1996, to znamená jen ve 150 PS verzi s pětikvaltem.
 10. robert

  pocitadlo ujetych km u 206

  asi nebylo vynulovano počítadlo při minulé výměně (jestli vůbec byla???)
 11. někde jsem četl, že zástěrky na západě nemají z důvodu, že mohou zněkolikanásobit rychlost odstřeleného kamínku. Navíc voda v dešti se snadno rozptyluje. To mohu potvrdit, při předjíždění kamiónů, tak od jejich zástěrek jste jistě dostali solidní sprchu.
 12. robert

  nosic kola

  Existujou i držáky kol do auta, stačí vyndat přední kolo a vidlici upnout rychloupínákem k držáku. Ale je to pouze do aut, kde se to vejde. Jinak doporučuji nový model střešních nosičů od Thule. Je tam k upnutí jen jedno rameno (zevnitř) s kleštinou ovládanou kolečkem v úrovni zahrádky. Navíc je plně zamykatelný. Výhoda je, že se tam vejdou i kola s rámy o průměru trubek okolo osmi centimetrů a dá se používat i na MPV protože se nemusí nikde šmátrat ve výškách. Nevýhoda je cena (okolo 2.900,-) a potom, že při převážení kol s ůzkými plášti docela vybruje přední kolo do stran, ale spíš to jen straší řidiče okolo.
 13. robert

  Klima

  U GTíčka mi zapnutí klimy nikdy nedělalo nějaký cvaknutí a ani následný hluk (otáčky samozřejmě skoro neznatelně houply). Zřejmě už to byla předzvěst nějaké chybičky.
 14. robert

  Smrad z klimy - zkušenosti?

  správně, chvíli před plánovaným zastavením vypnout klimatizaci. Bacha na tvorbu mikróbů, proto ta dezinfekce, zkolilo to už pár tisíc lidí. Takže nezapomenout i v zimě jí občas pustit a z auta raději rychle vypadnout.
 15. robert

  Shell V Power Racing

  Taky ho beru jenom trochu do prázdné nádrže na vypálení sazí a pak zase normální 95. Problém je, že se automaticky přestavuje řídící jednotka podle benzínu, tak má chvilku zmatek. Proto má asi člověk různé pocity po přechodu na nové palivo.
×