Guest Voloda58 Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Je to možné ? Co umi tvuj mobil (1).doc Citovat
Driver Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Co to je za kravinu s tím odemknutím auta? Přiznejte se kdo jste už volal manželce ... :D Citovat
Majar Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Ano to je pravda já jsem volal manželku !Ale aby mi dovezla náhradní klíče!!! :D:D:super Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 No to jsou kraviny, tak radio signál jde poslat jako zvuk mobilem, nebo dokonce infra světlo jse poslat do sluchátka:D, hm, pak Vyťukej *3370# no vypnu u nokie funkci EFR a snižim tim spotřebu a zhoršim kvalitu zvuku, ale žádnou rezervu kterou příště dobiju baterka nemá, hm, asi se vrátím zpět do školy:myslim Blokovat mobil pomocí IMEI jde, ale tak jednoduchý to není. Pro cestovatele do U.S.A. či Kanady Běžněj INTERNET CALL [upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz] Citovat
adraj Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Původně zaslal: Radek Hurvajz No to jsou kraviny, tak radio signál jde poslat jako zvuk mobilem, nebo dokonce infra světlo jse poslat do sluchátka:D, hm, pak Vyťukej *3370# no vypnu u nokie funkci EFR a snižim tim spotřebu a zhoršim kvalitu zvuku, ale žádnou rezervu kterou příště dobiju baterka nemá, hm, asi se vrátím zpět do školy:myslim [upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz] ale za pokus by to stálo né:D:D:D:D Citovat
Marcel505 Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 To asi vytisknu a vyvěsím na nástěnku... Citovat
Guest servisman Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Původně zaslal: Marcel505 To asi vytisknu a vyvěsím na nástěnku... to budou míti operátoři zase co dělat a pobaví se,dát to do novin HIT DNE ZAVOLEJ MI A JÁ TI OTEVŘU AUTO Citovat
adraj Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 no ještě že mám dálkáč rozbitý a o tom čísle *3370# manželce ani říkat nebudu,protože mě většinou jak na potvoru dochází baterka,když jsem v hospodě trochu déle:D:D:D Citovat
Medvěd Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................) Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel [upravil dne 26/1/2008 Medvěd] Citovat
adraj Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Původně zaslal: Medvěd Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................) Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel [upravil dne 26/1/2008 Medvěd] a to byl prosím Jaguár, jak rychle by dokázal asi mého brouka? Citovat
kadaver Odesláno 26. leden 2008 Odesláno 26. leden 2008 tak neviem ci mi sibe alebo som vcera vypil prilis vela hruskovice, ale...nedalo mi to a dnes sme to s priatelkou vyskusali....ja som bol pri aute a ona v TESCO...obaja sme mali telefon NOKIA na hlasnom odposluchu...a ...auto mi odomkla a zamkla...v telefone to piplo...nechapem... Nie je mozne, aby mi to otvorila na dialku, lebo bola poriadne, ale poriadne daleko a v budove. Nepodarilo sa to na 1.krat, skusali sme to asi 3-5min...a kedze bola vonku poriadna kosa a vietor, tak nam to ako dokaz stacilo a skusime to opat ked bude pekne...aj tak nechapem. Skuste to aj vy a dajte vediet. Pozn. dialkac mam origo a radio signal, nie infra. D. [upravil dne 26.1.08 kadaver] Citovat
oddie Odesláno 26. leden 2008 Odesláno 26. leden 2008 Původně zaslal: Medvěd Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................) Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel [upravil dne 26/1/2008 Medvěd] Jenže ten Jaguár je r.v. 91, to jsi jaksi zapomněl napsat... a má obyčejný a jednoduchý klíč - jako je běžná stará FABka... Citovat
kadaver Odesláno 26. leden 2008 Odesláno 26. leden 2008 Ako som to sem napisal, tak mi to stale nedalo...nechcelo sa mi tomu uverit... tak som isiel do auta. Ved to mozem skusat aj v aute. Tak mojej dievcinke som dal kluc od auta. Ona sedela doma v byte, v dome ktory je od auta cca 300m. Telefonovali sme spolu 2x zase asi 5min...a? Opat sa nam podarilo odomknut a zamknut auto...potom uz nic. Kluc zblbol a musel som ho obnovit nastartovanim... Stale tomu, ale nerozumiem. Je tu niekto kto mi vysvetli ako je to mozne, ze sa to da cez mobil? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. leden 2008 Odesláno 26. leden 2008 Původně zaslal: kadaver Ako som to sem napisal, tak mi to stale nedalo...nechcelo sa mi tomu uverit... tak som isiel do auta. Ved to mozem skusat aj v aute. Tak mojej dievcinke som dal kluc od auta. Ona sedela doma v byte, v dome ktory je od auta cca 300m. Telefonovali sme spolu 2x zase asi 5min...a? Opat sa nam podarilo odomknut a zamknut auto...potom uz nic. Kluc zblbol a musel som ho obnovit nastartovanim... Stale tomu, ale nerozumiem. Je tu niekto kto mi vysvetli ako je to mozne, ze sa to da cez mobil? No spíš bych věřil tomu že ta dálka má takovej dosah, na 300m by se to mohlo možná podařit i bez mobilu, zkus to tak na kilometr, pak napiš [upravil dne 26/1/08 Radek Hurvajz] Citovat
kadaver Odesláno 26. leden 2008 Odesláno 26. leden 2008 ...presne to som si povedal aj ja. Aj ked 300m, dom , 2.posh. izba otocena opacnym smerom...no neviem, ale mozne je vsetko. Keby mi toto niekto hovoril, ze sa to da cez mobil, tak sa mu vysmejem...a preto to skusim na veeelku vzdialenost a dam vediet. Ak sa budete nudit, pridajte sa. Citovat
macik.83 Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 ty jo, myslel jsem ze je to ptakovina. Kazdopadne by ta byla fajna vec navic Citovat
Rebik Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 Původně zaslal: oddie Původně zaslal: Medvěd Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................) Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel [upravil dne 26/1/2008 Medvěd] Jenže ten Jaguár je r.v. 91, to jsi jaksi zapomněl napsat... a má obyčejný a jednoduchý klíč - jako je běžná stará FABka... To máš pravdu, ale obávám se, že ten kluk by sice s jiným nářadím odemkl v podobném limitu cokoliv..... Citovat
Péťa Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 Původně zaslal: kadaver ...presne to som si povedal aj ja. Aj ked 300m, dom , 2.posh. izba otocena opacnym smerom...no neviem, ale mozne je vsetko. Keby mi toto niekto hovoril, ze sa to da cez mobil, tak sa mu vysmejem...a preto to skusim na veeelku vzdialenost a dam vediet. Ak sa budete nudit, pridajte sa. Prosim, zkus jeste, jestli by tak neslo i nastartovat. Dik! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.