Jump to content
Sign in to follow this  
buml

obsiti volantu kuzi

Recommended Posts

před 12 hodinami, Laďa napsal:

2) Zákazník objednává náš skladový volant (po výměně posílá zpět jeho starý korpus). Za skladový korpus je účtována vratná záloha +500,- 

To je blbost - mají jen pár typů , ale ani jeden "Pažout" , takže tato možnost padá . . .  :roker             Ale ta varianta tam po objednání dojet a oni ti to sundají není úplně k zahození. 

Jen v dobré víře varuji . . . .  Misto obšití jsem koupil originál volan u Peugeotu (Domanský) - vyšlo to finančně laciněji než ta "kalvárie" s obšitím ale . . . .

Edited by Klemoň

A co z toho varování vyplývá? Jako, že raději ten volant nesundavat? Nebo, že ten nový originální volant při nasazování rozbije sdružený přepínač? :myslim 
Taky jsme u 308 dávali nový volant (origo - základní) a kupodivu jsme ho normálně vyměnili svépomocí a nic se nerozbilo.
Holt mechoš neměl svůj den. To se někdy stává. Kdo nic nedělá, nic nezkazí :nevim 

No myslel jsem to tak , že radši sundat volant doma než jet z Liberce vlakem a nechat tam stát rozbité auto . . .      Dostačující vysvětlení ?  :aut

A třeba radši využít nabízenou službu :   ""  POZOR!!! Nově nabízíme vyzvedávání Vašeho volantu v Mladé Boleslavi a Praze, a to každou středu. Je potřeba se předem domluvit na čase a místě setkání (telefonicky nebo email). ""

Beru službu zpět - Davídek je ze Žďáru - to má z ruky  :myslim

Edited by Klemoň

Jako, že lepší si to rozbít sám, než to nechat rozbít mechanika? Tak to jo :D
Tak buď to umím a vyměním si sám a nebo neumím a přenechám to někomu jinému. Když to ten dotyčný podělá, tak si to po sobě opraví, ne? Takové riziko je tam vždycky :myslim 

Já to chápu tak, že jsi chtěl varovat, že sundání/nandání volantu nemusí být triviální věc a může se při tom i něco poškodit. Tak, aby si na to lidi dali pozor. Ty ostatní informace jsou tam už jaksi navíc a mohou pointu trochu zkreslovat :P 

před 6 minutami, MJSytic napsal:

Já to chápu tak, že jsi chtěl varovat, že sundání/nandání volantu nemusí být triviální věc a může se při tom i něco poškodit. Tak, aby si na to lidi dali pozor.

Ano - správně a z toho důvodu mi přijde vhodnější to udělat v místě bydliště než 150 km daleko a bez záruky , že ti ten volant sundají - viz podmínky Volantechu   :mrk