Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Dnes kolem 15:00, parkoviště před LIdlem v Holicích spatřena stříbrná 406 break, old model, RZ 4E1...., samolepka klubu na pravém "D" sloupku a podložkami RZ klubu. Na předních dveřích (zřejmě edice) "MANHATAN". Přizná se někdo? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kým sem to jel dnes v Hloubětíně :Dattachicon.gifFotografie0599.jpg

ty jo tohle jsem uplne prosvihnul :D

 

Křídlo nemá už dlouho a tažné má pokud se nepletu kvůli chalupě :myslim PS a hlavně mu nesvítí brzdovka takže je to Scratch :D:D [upravil dne 21/7/14 15:34 od gronholmm]

presne tak Martine :D, ale v Rakousku me capli, tak jsem vymenil a uz funguji vsechny :D :D

 

Scratch na 100% respektive jeho auto... co vím psal něco že je v Alpách či co, tak možná Adéla ;)

Prave jsem byl na odjezdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra...proč já nikoho nepotkám? :D  Nehledě na to, že si musím koupit nový samolepky. Ty starý už pošly... :myslim

Čas od času, když jedu přes Jičín, tak stále stává luciferka u Carga na parkovišti, tak zavzpomínám na staré dobré časy :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od středy do pátka jsem byl v Jeseníku a buď ve středu nebo ve čtvrtek odpoledne jsem tam viděl projíždět zajímavou 306 BK - byla v barvě Radima ze Žamberka (světle modrá metla) a byla nápadně (ale podezřele vkusně) ověšená plastovými doplňky. Jest tu o mně všeobecně známo, jaký vztah mám k tuzingu/tuningu, ale tohle fakt bylo hezké (a vzhledem k tomu, že to na 90% nebyla žádná masová výroba, tak to muselo dát i dost práce).

Byl to někdo z klubu, aby se tu pochlubil fotkami?

 

Nebo jí někdo z Jeseníka potkává? RZ xMx xxxx naznačuje, že by majitel mohl být z blízkého okolí (i když třeba Olomouc už není tak ouplně za bukem)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...