Guest Scratch Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 prijel stary znamy clen , nicmene ani moje manzelka te nestihla kamarade pozdravit, jak jsi spechal za tatkou..... priste vypni motor Seata a zaparkuj na par minut , vybehla kdyz jsi odjizdel :), nicmene taky pozdravuje, byt te uz nezastihla.... skoda ano zdravime pana Rejtyho, Potesilo nas ze se umi zastavit takovy "dinosaur" . I u me, takovyho vyvrhela Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 no a vcera jsem jeste troubil u baracku pavlastajgra ale on asi zase chrapal Citovat
Nick406 Odesláno 24. červenec 2017 Odesláno 24. červenec 2017 Dneska John Tomkovo Náměstí...:) Citovat
Dave_k Odesláno 6. srpen 2017 Odesláno 6. srpen 2017 Dnes odpoledne obec Sebranice před motorestem "Zlatá studna" viděno oranžové 206CC s nálepkou PC na zadním skle. Tipujeme to na Pepita. Citovat
Maverick Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 V 24. 6. 2017 at 21:02, Goldinka napsal: Po dlouhé době jsem taky někoho potkala (tedy... Zaparkované auto :-) ) V Trutnově u Měšťanského domu černá 405. Napadlo mě, jestli to není dzanova 405, ale nevím jestli ji měl v černé barvě... Komu patří ale netuším, protože sem tu potkala jen jednoho klubaka a ten měl snad 207 nebo něco novějšího než 405 :-) Ano, je to auto po Dzanovi, viz video. Mnoho z těch kousků už dnes bohužel není na světě Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 minule utery Ota v 505 V6 v Satalicich na srankach, pak ve ctvrtek jsem opet v Satalicich vyjizdel z vedlejsi a najedou se mi pred cumakem mihne nadherny Citrous s Otou za volantem. Klobouk dolu, ze si me (nas) @Ota vsimnul a mavnul :D, takze taky zdravime Citovat
Pepito Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 V 06.08.2017 at 21:09, Dave_k napsal: Dnes odpoledne obec Sebranice před motorestem "Zlatá studna" viděno oranžové 206CC s nálepkou PC na zadním skle. Tipujeme to na Pepita. Ano,byl jsem to já,správný tip. Vracel jsem se z víkendového pobytu v kempu Merkur Citovat
Rikic339 Odesláno 14. srpen 2017 Odesláno 14. srpen 2017 Dnes ráno jsem potkal @Printovu 106, poznal jsem podle kol To zaujme na první pohled Citovat
Print Odesláno 14. srpen 2017 Odesláno 14. srpen 2017 Akorát jí budu muset vynadat ... koukám že v údolí dutých hlav byla v 6:46 a od domu jsme spolu (já ve 407) vyjížděli ve 40 .. jezdí jako prase Citovat
Péťa Odesláno 14. srpen 2017 Odesláno 14. srpen 2017 Má špatně hodiny na kameře, jdou mu pozadu Citovat
Rikic339 Odesláno 14. srpen 2017 Odesláno 14. srpen 2017 To bude určitě ono Tak o 5 minut, to by mohlo stačit Citovat
KoudaK Odesláno 14. srpen 2017 Odesláno 14. srpen 2017 Člověk si zajede do Přítluk pro víno a koho to ve sklípku nepotká.... Citovat
Laďa Odesláno 20. srpen 2017 Odesláno 20. srpen 2017 Kdopak byl dnes v Jeseníku peuzion U Petra asi na obědě? Stříbrná 306 v kombíku a na značce "J". Více jsem si nezapamatoval. Než jsem se rozkoukalbyl už pryč. radyn91 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 21. srpen 2017 Odesláno 21. srpen 2017 v patek opet potkan v Satalicich Ota a o mavnul motorkari Citovat
vendelinek Odesláno 26. srpen 2017 Odesláno 26. srpen 2017 Kdopak si byl včera k večeru kolem 19°° hodiny nakoupit v penny ,stál jsem hned vedle Myslím, ze je z druhé strany stromovky mojeho bydliště Klubáka už jsem nepotkal snad 100 let radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
KoudaK Odesláno 6. září 2017 Odesláno 6. září 2017 Autoskolic DODO se dneska stavil číhnout na 106ku.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.