poldiss Odesláno 22. září 2015 Odesláno 22. září 2015 Ten ale nemá ostřikovače a ještě nezatmavil světla Citovat
pininfarina607 Odesláno 22. září 2015 Odesláno 22. září 2015 posli mi na nej odkaz podivam se prosim na toho Feelyho Citovat
radim.1008 Odesláno 23. září 2015 Odesláno 23. září 2015 http://www.peugeot-club.com/topic/98309-406-sv-22i-16v#entry1698643 Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. září 2015 Odesláno 23. září 2015 Dnes tak po dvanacty modry 406 kombi s vozikem na obchvatu jicina, klubovka na lemu kapoty vepredu. A vcera v MB u MPautodilu modra pekna 106 s klubovyma podlozkama rz a lvicky na boku zadnich blatniku Citovat
gronholmm Odesláno 28. září 2015 Odesláno 28. září 2015 V sobotu u bauhasu na zlicine potkan Stejsn. Ja sem stal na svetlech, neco sem lovil pod volantem a najednou mi zena rika hele ten ma stejmy auto, a koukal po nas :-D tak sem kouknul do zrcatka a videl sem uz jen Iron Maiden :-D Citovat
Stejsn Odesláno 29. září 2015 Odesláno 29. září 2015 Ale čoveče, taky jsem Tě zaznamenal (teda auto), proto jsem tak čuměl. Citovat
Kata517 Odesláno 29. září 2015 Odesláno 29. září 2015 Dneska opět viděna 406 tmavě modrá kombajn s www na zadním okně v 18:00 v Tuchlovicích u hlavní silnice .. Fakt nikdo odsud? Citovat
Harry-HK Odesláno 14. říjen 2015 Odesláno 14. říjen 2015 Dnes lehce před pravým polednem jsem potkal v Žamberku, kousek za Benzinou směrem do centra, červenou 206ku s denním kulatým svícením a SPZ 5H7 .... s klubovou samolepkou na kufrových dveřích. Tak kdopak to byl? Vubec netusim, jak jsem na to prave ted prisel ale byl jsem to ja Citovat
Harry-HK Odesláno 14. říjen 2015 Odesláno 14. říjen 2015 No jo, ale uplne nahodou nejnahodovatejsi )))) tak zas nekdy Citovat
Stejsn Odesláno 18. říjen 2015 Odesláno 18. říjen 2015 Peugeot club Jižní Čechy - má to něco společného s tímto klubem? Citovat
Medvěd Odesláno 18. říjen 2015 Odesláno 18. říjen 2015 Peugeot club Jižní Čechy - má to něco společného s tímto klubem? Umím si představit hned 2 jihočechy, kteří by mohli být v jeho vedení .... Ale protože se tu ještě tento klub neproflákl, jsou z toho (minimálně tedy jeden) venku Citovat
Stejsn Odesláno 18. říjen 2015 Odesláno 18. říjen 2015 tak jsem dneska potkal žlutou 106ku v lehkým tuningu s pražskou značkou a podložkou PCJČ. Fotku mám, ale jsem línej jí tahat z telefonu Citovat
MilanF1 Odesláno 18. říjen 2015 Odesláno 18. říjen 2015 Já v pátek potkal v Lysé nad Labem Gabriela307, já ho poznal, on mě ne, jelikož jsem jel v Superbu. Citovat
OK406 Odesláno 19. říjen 2015 Odesláno 19. říjen 2015 Neznám nikoho, kdo by měl samolepku Peugeot club Jižní Čechy na svém autě. Zároveň i vím, koho měl Medvěd namysli, ale musí jej zklamat, jelikož se moc spletl. Doporučuji, aby si lépe zjišťoval své zdroje, než něco uvede zde na fóru. Občas potkávám černou 207 s MPZ SK, která má tuto samolepku.Možná, že by více věděl Chozeluizskuner. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.