Dave_k Odesláno 12. červenec 2015 Odesláno 12. červenec 2015 Tak dnes o5 v Pardubicích na stejném místě antikova 406. Citovat
vaku70 Odesláno 12. červenec 2015 Odesláno 12. červenec 2015 Já nepotkávám nikoho,ale na Kumburském újezdě u baráčku stojí už dost často 1 až 2 pugy,tak káva už asi bude brzo.:-D Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk Citovat
Guest Scratch Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Zajed do hotelu filip. Tam snad stoji casteji. Jinak ja mam povit ze jsme te videli v nove pacr u autobus nadrazi. Citovat
vaku70 Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 No je to možný V Nové Pace jsem k vidění furt +v Jičíbně.:-D Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Jj v Jičíně už sem tě taky parkrát viděl. Jen ja tam jezdim v MB Citovat
Goldinka Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Jezdim kumburakem, pakou, jicinem, tak 2 az 4x tydne a nepotkavam nikoho :-D tak kde se tam schovavate? :-P Citovat
ChouLu Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Dneska jsem potkal Schreeka, který mi stál před domem, když jsem zrovna odjížděl za h4wk3yem na kafe na Džbán... Takže rychle svolaný mikrosraz na džbáně Citovat
Regan Odesláno 15. červenec 2015 Odesláno 15. červenec 2015 Včera okolo sedmé klubová modrá 406 sedan zaparkovaná v OC Harfa u výjezdu na Ocelářskou? Znaky klubu, kde se dá Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. červenec 2015 Odesláno 16. červenec 2015 Tipujes spravne , krasne misto primo pod kamerou. Citovat
Kata517 Odesláno 18. červenec 2015 Odesláno 18. červenec 2015 Právě teď Stochov u tesca stojí tmavě modrá 406 v combajnu a SPZ 3SI 65** a www na zadním okně nahoře .. Kdopak? .. Citovat
radim.1008 Odesláno 18. červenec 2015 Odesláno 18. červenec 2015 Dnes jsem v Žamberku potkal několik 206tek, mají u nás v kempu II.sraz P206 a mezi nimi krásný RC se středočeskýma značkama. Chtěl jsem se tam jít podívat, ale mám toho po celém dni dost. Citovat
Medvěd Odesláno 18. červenec 2015 Odesláno 18. červenec 2015 Se nedivím - pug doma, x pugů na silnici - komu by se eště chtělo jít vočumovat další francóze Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. červenec 2015 Odesláno 20. červenec 2015 Dnes potkán Ota v deeesu.oprava v krasnym deeesu! Citovat
poldiss Odesláno 29. červenec 2015 Odesláno 29. červenec 2015 Kdo to včera chvíli před pátou odpoledne letěl s červenou GTI-6 na Pankráci k Bauhausu? Citovat
Ferry Odesláno 29. červenec 2015 Odesláno 29. červenec 2015 minulý pátek 24.7. stříbrná 407SW s klubovou nálepkou na kufru a jihlavskou značkou, myslím 3J něco, na nájezdu z Pražského okruhu na D1, bylo to už později, kolem půl 10 večer, řidič telefonujíc, střihnul to bez řádného využití připojovacího pruhu v rychlosti asi 110km/h nejdřív do volného pravého pruhu a následně hned zbytečně do středního ( pravý pruh před ním na kilometr volný ), na pozdrav varovnýma blinkrama po předjetí nereagoval, tak se přiznejte, a podejte vysvětlení, kdo to byl jinak 22.7. viděna Scratchova 406 zaparkovaná u chalupy v Ústí, jel jsem kolem na kole, z vyjížďky přes Kumburk a Lomnici zpět do NP. v pondělí v práci spatřen Medvěd s Medvídětem Citovat
Print Odesláno 30. červenec 2015 Odesláno 30. červenec 2015 já potkal stratche včera na přejezdu v Horních Podnicích a tahal za jeho autem vlek. Já jel kolem ve 106 a blikal bez odezvy :-D Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. červenec 2015 Odesláno 30. červenec 2015 kurna ja jsem nejak v kurzu Ferry, mas velky minus, ze ses nestavil v obcerstvovaci stanici Print: ja byl nastvanej, protoze vzadu v HoPo kolona, tady na srankach kolona a sranky 3x dolu a ja zrovna spechal. Takze priste budu lip koukat Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červenec 2015 Odesláno 30. červenec 2015 Ja mam posledni dobou nejak stesti denne potkávat kubu306 a dnes opet u Kelly + bonus z druhe strany expeugeotak Buml. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.