Guest Scratch Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 me bys asi poznal, ja tam jel taky cca tou dobou....ale napada me pritelkyne Kubika306, ta ma tusim ruzovou na kolech cece, jedes kolem meho rodiste a ni se neozves Citovat
Guest Scratch Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Dnes, včera, ani předevčirem, prostě nikdo, nikde.Já to nechápu. To není nic zvláštního, v tvém "rajonu" žádný další klubák nebydlí, když pominu Scratchovu chalupu v Ústí u Staré Paky, Štajgrovi na Jičínsku a sebe ... Ale včera v noci jsem konečně dodělal auto a dnes zase po měsíci a 10 dnech stání vyrazil do terénu, takže je dost dobře možné, že opět brzo zavítám i do Paky - na nákupy tam jezdíme docela často. ale no tak hochu, koukej preci trochu....... byl jsem tam ted celej tejden, kazdej den v Pace, pohyb od Lidl k Penny, k pivovaru , na smetak k Marius Pedersen, pak taky Pec pod Snezkou, ale byl jsem i vpodkrkonosskych uzeninach, v Horce, a tys me fakt nevidel? Ja si pamatuju na 2x 106, ale tam techto smetaku jezdi mraky Citovat
Vena garážmistr Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 No když bych se měl ozvat pokaždé když tama brázdím tak by jsi mě asi brzo poslal do pr... . 186 mám celkem dost často v diagramu. Auto mělo svítivě oranžový kola a ještě jsem zahlídnul i nějaké detaily na karoserii ale kdo řídil (chlap /ženská) to jsem fakt nepostřehl. Je tam hned zastávka za tou křižovatkou a vystupoval mi tam kočárek takže jsem se víc věnoval svému povozu abych to narovnal aspoň trochu k hraně z toho oblouku. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 31. leden 2015 Odesláno 31. leden 2015 Včera večer jsem zahlídl přítuli kubíka na černáku u globusu 306tka s růžovejma kolama Citovat
virten Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 včera kolem (14:00 ?) ve Vysokém Mýtě na benzince ONO, stříbrná 206sw na zadním okně nálepka P-C. Kdo z vás? Citovat
Aluška Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) Jáááááá no konečně mě někdo viděl . Bylo to kolem 15h. S čím pak jsi tam byl? Upraveno 1. únor 2015 uživatelem Aluška Citovat
Pe.Tr Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Dnes v Dalovicích jsme nečekaně po letech nasebe narazili s Bohoušem Kebrtem , ja služební vito, on služební Stralis , Bohouš toho času v ještěrce.A i s plnovousem jsem ho hned poznal. :-) Citovat
virten Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Jáááááá no konečně mě někdo viděl . Bylo to kolem 15h. S čím pak jsi tam byl? S Lagunou, bohužel už 106tku nemám. Citovat
adraj Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 (upraveno) kdopak to je na snímku. Za jízdy bych to dělat neměl,ale tohle stálo za to. A navíc,kdy se mi to zase poštěstí Upraveno 10. únor 2015 uživatelem adraj Citovat
Medvěd Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 Než se člověk stačí pochlubit, už ho "velkej bratr" práskne .... Citovat
OK406 Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 Příště se Medvěd usmívej. Nikdy nevíš, kdo Tě fotí . Adraj: pěkná fotečka. Je vidět, že sleduješ nejen provoz, ale i cestující. Citovat
ChouLu Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 A já myslel, že na ty kamery nikdo nečumí Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 v Bratislave se podle toho vyhledavaj i zlocinci, nebo naopak policie sonduje, zda v okoli nehody se nepohybovalo neco od DP. Maj tam dobrej system....az me desi zneuzitelnost dat Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 (upraveno) Kolem 13:00 jsem možná při výjezdu z Milovic potkal předsedu edit:LEDky měla a nějakou samolepku na 5.dveřích taky(jenom nevím zda byla klubová) Upraveno 12. únor 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.