Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest Scratch
Odesláno

me bys asi poznal, ja tam jel taky cca tou dobou....ale napada me pritelkyne Kubika306, ta ma tusim ruzovou na kolech

cece, jedes kolem meho rodiste a ni se neozves :D

Guest Scratch
Odesláno

Dnes, včera, ani předevčirem, prostě nikdo, nikde.Já to nechápu.

 

 

To není nic zvláštního, v tvém "rajonu" žádný další klubák nebydlí, když pominu Scratchovu chalupu v Ústí u Staré Paky, Štajgrovi na Jičínsku a sebe :D ... Ale včera v noci jsem konečně dodělal auto a dnes zase po měsíci a 10 dnech stání vyrazil do terénu, takže je dost dobře možné, že opět brzo zavítám i do Paky - na nákupy tam jezdíme docela často. :super

ale no tak hochu, koukej preci trochu.......

byl jsem tam ted celej tejden, kazdej den v Pace, pohyb od Lidl k Penny, k pivovaru :), na smetak k Marius Pedersen, pak taky Pec pod Snezkou, ale byl jsem i  vpodkrkonosskych uzeninach, v Horce, a tys me fakt nevidel? Ja si pamatuju na 2x 106, ale tam techto smetaku jezdi mraky :D

Odesláno

No když bych se měl ozvat  pokaždé když tama brázdím tak by jsi mě asi brzo poslal do pr... . :D  186 mám celkem dost často v diagramu. Auto mělo svítivě oranžový kola a ještě jsem zahlídnul i nějaké detaily na karoserii ale kdo řídil (chlap /ženská) to jsem fakt nepostřehl. Je tam hned zastávka za tou křižovatkou a vystupoval mi tam kočárek takže jsem se víc věnoval svému povozu abych to narovnal aspoň trochu k hraně z toho oblouku.

Odesláno (upraveno)

Jáááááá :cool:  no konečně mě někdo viděl :aut . Bylo to kolem 15h.

S čím pak jsi tam byl?

Upraveno uživatelem Aluška
Odesláno

Dnes v Dalovicích jsme nečekaně po letech nasebe narazili s Bohoušem Kebrtem , ja služební vito, on služební Stralis , Bohouš toho času v ještěrce.A i s plnovousem jsem ho hned poznal. :-)

Odesláno

Jáááááá :cool:  no konečně mě někdo viděl :aut . Bylo to kolem 15h.

S čím pak jsi tam byl?

 

S Lagunou, bohužel už 106tku nemám.

Odesláno (upraveno)

kdopak to je na snímku. Za jízdy bych to dělat neměl,ale tohle stálo za to. A navíc,kdy se mi to zase poštěstí

post-10016-0-87822400-1423539123_thumb.j

Upraveno uživatelem adraj
Odesláno

Příště se Medvěd usmívej. Nikdy nevíš, kdo Tě fotí :) .

Adraj: pěkná fotečka. Je vidět, že sleduješ nejen provoz, ale i cestující. :super

Guest Scratch
Odesláno

v Bratislave se podle toho vyhledavaj i zlocinci, nebo naopak policie sonduje, zda v okoli nehody se nepohybovalo neco od DP. Maj tam dobrej system....az me desi zneuzitelnost dat :D

Odesláno (upraveno)

Kolem 13:00 jsem možná při výjezdu z Milovic potkal předsedu :papa

edit:LEDky měla a nějakou samolepku na 5.dveřích taky(jenom nevím zda byla klubová)

Upraveno uživatelem Gabriel 307

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...