OK406 Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Nejsi sám. Asi jezdíme ve špatnou dobu:D na špatném místě. Citovat
Stifler Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 vaku70: mě poznáš. Zlatá 306ka snad už po okolí žádná jiná nejezdí, navíc mám na zadním okně v rohu pod stěračem malý starý klubový znak - sice už trochu oloupaný, ale je tam. Citovat
KoudaK Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Ted brazdim vysocinu. Budu jezdit okolo Svetle Nad Sazavou. Tak su zvedav jestli tu nekoho potkam. ;-) Citovat
ChouLu Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Kdyby si jel kolem HB, tak voda na kafe už je skoro uvařená Citovat
KoudaK Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Ted zrovna jsem v hb u kaufu na parkalu..... Citovat
ChouLu Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 12km od HB.. obec šlapanov Kdyby si nevěděl co s časem, tak tě rád uvidím Citovat
davidekcz Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Světle modrá? To by mohl být Roky. Líbí se mi, že i v Hr se kouká po klubácích. To je docela mozny, nebyl taky pred rokem na sraze v HR? Citovat
Berkoff Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Nikdo nepotkal modrou 406 new model, s US značkou za zadním sklem co mám v avataru? Fakt ne? Sem projel z Prysku cestu přes boleslav až do Chlumce Citovat
poldiss Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl SPZ začíná 1AC Citovat
Roky Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Světle modrá? To by mohl být Roky. Líbí se mi, že i v Hr se kouká po klubácích. To je docela mozny, nebyl taky pred rokem na sraze v HR? ahoj projížděl jsem Záhřebem 17.8. neco kolem 12.00h směr domov Ečko mám taky tak jsem to mohl být já a máš pravdu byly jsme na srazu v HR. PS: s jednou 407 černou jsem se trochu předjížděl pak to vzdala ,ale to bylo ještě před Zadarem:papa [upravil dne 25/8/14 19:00 od Roky] [upravil dne 25/8/14 19:01 od Roky] Citovat
Medvěd Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl SPZ začíná 1AC Tipuju Plaza Citovat
davidekcz Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Světle modrá? To by mohl být Roky. Líbí se mi, že i v Hr se kouká po klubácích. To je docela mozny, nebyl taky pred rokem na sraze v HR? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl SPZ začíná 1AC Tipuju Plaza stopro Mildík Citovat
Medvěd Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl SPZ začíná 1AC Tipuju Plaza stopro Mildík Mildíka jsem nějak ze své hlavy vytěsnil, ale asi máš pravdu, náčelníku Citovat
Stejsn Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Včera jsem byl u kamaráda na dílně, spravoval tam nějakýho focuse s rozbitým předním nárazníkem. Říkal že to patří nějakýmu ukrajincovi, ale zaujalo mě, že pod přední SPZkou měl podložku peugeot-club.com Citovat
Laďa Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Dnes okolo 9 ráno v Krnově na kruháču jsem potkal někoho z bílou 5008. Že by Elton? Na přední kapotě jsem zahlédl nějakou nálepku na zadním okně asi nálepku peugeot-club.com. Dobře jsem neviděl protože jsem stál jako druhé auto před kruháčem. Citovat
elton Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 No jo Ládinku, to jsem byl fakt já:papa:D:D Citovat
KoudaK Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Ja dnes videl v Lukach Nad Jihlavou okolo 19:45 na horni casti namesti krasnou 205 ve stribrny barve se speedlineama a hlavne s podznackama PC. Kdopak to byl ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.