Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

vaku70: mě poznáš. Zlatá 306ka snad už po okolí žádná jiná nejezdí, navíc mám na zadním okně v rohu pod stěračem malý starý klubový znak - sice už trochu oloupaný, ale je tam. :)

Odesláno

Ted brazdim vysocinu. Budu jezdit okolo Svetle Nad Sazavou. Tak su zvedav jestli tu nekoho potkam. ;-)

Odesláno

Nikdo nepotkal modrou 406 new model, s US značkou za zadním sklem co mám v avataru? Fakt ne? Sem projel z Prysku cestu přes boleslav až do Chlumce :(

Odesláno

Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl :myslim SPZ začíná 1AC

Odesláno
Světle modrá? To by mohl být Roky. :myslim Líbí se mi, že i v Hr se kouká po klubácích. :super

To je docela mozny, nebyl taky pred rokem na sraze v HR?

ahoj projížděl jsem Záhřebem 17.8. neco kolem 12.00h směr domov Ečko mám taky tak jsem to mohl být já a máš pravdu byly jsme na srazu v HR.:super

PS: s jednou 407 černou jsem se trochu předjížděl pak to vzdala ,ale to bylo ještě před Zadarem:papa

[upravil dne 25/8/14 19:00 od Roky]

[upravil dne 25/8/14 19:01 od Roky]

Odesláno
Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl :myslim SPZ začíná 1AC

Tipuju Plaza

Odesláno
Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl :myslim SPZ začíná 1AC

Tipuju Plaza

stopro Mildík

Odesláno
Já potkávám v Praze na Strakonický každou chvíli 807 se samolepkama rádia Beat pod oběma zadníma světlama a velkou klubáckou na zadních vratech, dneska jsem si všimnul, že má i pár srazovejch samolepek na zadním okýnku, ale nereaguje na blikání ani na mávání, když jsem ho předjížděl :myslim SPZ začíná 1AC

Tipuju Plaza

stopro Mildík

Mildíka jsem nějak ze své hlavy vytěsnil, ale asi máš pravdu, náčelníku

Odesláno

Včera jsem byl u kamaráda na dílně, spravoval tam nějakýho focuse s rozbitým předním nárazníkem. Říkal že to patří nějakýmu ukrajincovi, ale zaujalo mě, že pod přední SPZkou měl podložku peugeot-club.com :)

Odesláno

Dnes okolo 9 ráno v Krnově na kruháču jsem potkal někoho z bílou 5008. Že by Elton? Na přední kapotě jsem zahlédl nějakou nálepku na zadním okně asi nálepku peugeot-club.com. Dobře jsem neviděl protože jsem stál jako druhé auto před kruháčem.

Odesláno

Ja dnes videl v Lukach Nad Jihlavou okolo 19:45 na horni casti namesti krasnou 205 ve stribrny barve se speedlineama a hlavne s podznackama PC. Kdopak to byl ?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...