Jump to content

Roky

Člen klubu
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Roky

 • ID člena
  2423
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 08/16/1974

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405
 • Rok výroby
  1987

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přelouč
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  342324476

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. Chci se zeptat , na konci února bylo mnou zaplaceno prodloužení členství a zatím žádná kartička. Placeno přes paypal.
 2. Čau Oldo používám tento Vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort . Ve výbavě dva válce "drát/nůž" . Zatím spokojenost.
 3. Na těch fotkách je to stejné když jsem tam byl já,ale v plné sezóně těch lidí bylo víc cca. 15 aut. Za tu podívanou to stoji je tam už jiná příroda srovnatelná s Řeckem . A můžu říct ze se tam podívala i moje 406.
 4. Za tu dobu si myslim se nic nezměnilo, určitě bude víc turistů a dražší vstupné. A možná to budou mít dodělané.
 5. Tady něco málo o Prevlace . Na Prevlace jsou upraveny jen cesty pro pěší. Z mysu Oštro je krásný výhled na boku Kotorskou s jejím majestátním horským věncem a na letoviska Igalo a Herceg-Novi, které leží již na území Černé Hory. Většinou devastované vojenské objekty se od založení Parku Prevlaka postupně úplně rekonstruují v luxusní hotel se třemi hvězdičkami a v apartmánový komplex s restaurací, café barem, obchody, víceúčelovou sportovní halou, krytými otevřenými bazény, kongresovým sálem. Bude tu též marina Oštro s příslušným doprovodným vybavením. Stará rakouská pevnost na mysu Oštro se rekonstruuje v objekt s exkluzívní restaurací, s muzeem a uměleckou galérií, s nočním klubem, kasinem atd. V současné době, tj. od května 2004, je Prevlaka i zajímavým výletním cílem pro návštěvníky nejjižnější části chorvatského přímoří (od Dubrovníka přes Srebreno, Mlini, Plat, Cavtat do oblasti Konavle). Předpokládá se příjezd na Prevlaku osobním automobilem z pobytového místa a zanechání vozu na na místním parkovišti. Vstupné na Prevlaku je 15 kun a je v něm zahrnuto celodenní parkovné za vůz, jízda ekologickým vláčkem Čiro po celém poloostrově, vstup do rakouské pevnosti na mysu Oštro a majáku tamtéž. Na poloostrově je dostatek možností občerstvení (zatím jen ve stáncích). Od začátku června 2004 bude zahájen částečný provoz v mimořádně přitažlivém zařízení pro paintball, v němž budou zájemci moci hrát tuto velmi oblíbenou bojovou týmovou hru (minimálně 25 účastníků, poplatek 25 eur z osobu). Od července je otevřen tzv. Adrenalinový park, v němž budou návštěvníci prolézat a bloudit labyrintem podzemních chodeb a prolézaček, šplhat po laně na pobřežních skalách, bude možné si zalézt na umělé lezecké stěně, v niž se změní bývalá vojenská pozorovatelna vysoká 12 m.
 6. Byl jsem tam tři roky zpět a autem určitě ne. Platil se vstup a jezdil tam vláček. Jak to bude letos nevím.
 7. Roky

  Měrka oleje P406 benzin

  Taky tě zdravim koukal jsem různě po netu ale mají velkou škálu rozměrů v délkách a moc se v tom nevyznám myslel jsem jestli někdo namá z vraku jinak mám kontak do Peugeotu do Kolína zítra tam zkusim zavolat
 8. Zdravím potřebuju poradit kde koupit nebo kdyby někdo měl na prodej měrku oleje na peugeot 406 2.0i16V 99kw r.v 99.Rozpadl se mi ten vrchní špunt.Děkuji za typy.
 9. Projel jsem Macejlem z pondělka na úterek něco kolem druhé ráno zdržení 3.minuty
 10. Roky

  Průběh TK ponovu

  Dnes STK na 405 Gutman bez závad jako za mlada.
 11. Tak za čtrnáct dní odjíždím opět do Promajny .Kdyby se povedl příští rok ten 2.minisrázek na Jadranu nemám s tim problém akorát se trefit do termínu.
 12. Ve Skradinu na vodopádech Krka před dvěma lety se dalo platit kunama,eurem i platební kartou.Tak si myslím proč by na Plitvicích to nešlo. Toto je citace z jednoho fora"V eurech se platit dá, ale je to vždy nevýhodné. Vždy je lepší platit v kunách, nebo kartou."
×
×
 • Create New...