Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo chce vyzkouset P407 3.0 V6?


Rebik

Recommended Posts

tak svezeničko bylo luxusni , automat řadil lehce , neškubal , auti tichoučké ,bez velkych naklonu v zatačce , sedělo paradně. Komfort maximálni , hl mě se nej libila zabudovana navigace :-) .Jinak provoz byl větší tak maximalni rychlost nebyla možna-škoda .I tak jsem byl v 190km/h mile překvapen chovanim auta .Přišlo mi jako bych jel tak 90km/h . Tiše závidím budoucímu majiteli .

-Jinak Řebíku díky za umožnění svézt se s takovým skvostem.

-sešli jsme se v sestavě :Rebik, Kdo , MirasCC, MJsytic, Ferry s přítulkou a já . Takže 406 oldy a jedno cabrio 206.

Kdo nedorazil má smolíka , přišel o hodně:P:D

foto niže:papa

[upravil dne 22/8/07 Pe.Tr]

post-0-14109596260648_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorově velice slušný, převodovka celkem příjemný překvápko (akorát rozjezdy mě připadaly takový moc jemný:D), podvozek luxus. Bohužel sem seděl jen vzadu a tam to není nic moc. Sedačky pohodlný, to jo, ale málo místa na nohy, loketka tvrdá a nízko. Vzadu bych jezdit nechtěl :) Vepředu ale věřím že to bude jiný kafčo. Nicméně i přes velmi slušnou motorizaci bych to označil spíš za auto pro pohodový ježdění. Rychle se s tím dá jet určitě taky, ale není to vončo, přece jen si myslím že s manuálem by to bylo zase jiný svezení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se připojuji též s komentářem. Děkuji Rebikovi, že jsem se mohl svézt v jeho doufám budoucí káře:super

Dále děkuji Pe.trovi a Ferrymu, že mne dovezli tam, resp. zpět bez toho, abych si musel přehrávat v paměti celý svůj dosavadní život, a že se nám tím pádem nepodařilo otestovat ty airbagy, jak se během cesty několikrát prosazovalo:D Moc se mi tahle akcička líbila a rád jsem vás všechny poznal/znovu viděl:papa

P.S. Jo a Péťo, díkas za tu diag. Jsem rád, že je auto bez chyb;)

[upravil dne 22.8.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Taky děkuju za sebe i ženu za svezení i za půjčení volantu. Na automat, zvlášť. pokud je povedenej si jeden rychle zvykne. Mě i ženě se 407ka líbí, ale preferujeme ropu.

Jinak bezva srazík, auto a lidi. :super:papa

co si pamatuju na predvadecku 407 2.7HDI s manualem asi pred dvema roky na Dzbane, tak je pravda, ze ten zatah a pocit "zatlaceni do sedacek" byl u te nafty vetsi, ovsem samozrejme nemuzem srovnavat automat s manualem ( navic na Dzbane jsem s tim jel jen po parkovisti, tech par desitek metru, takze se dala zaradit max. trojka )

Jediny co me zklamalo na 407 je ten vnitrni prostor, vepredu palubka jde hodne strme, takze spolujezdec ma kolena dost natesno ( MJSytic potvrdi, ze ;) ) a kdyz si za volant sedl Pe.Tr, tak ja za nim uz mel mista taky hodne malo. V tomhle 406ka porazi 407 s velkym naskokem

[upravil dne 23/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, ten vnitřní prostor, co se týká nohou, tak to je bída :( Na druhou stranu musíme brát v potaz, že já i Petr jsme tak trošku "jinak prostorově řešený" :D

Proto si myslím, že pro normální (to bude znít, jako že nejsme normální:aut) lidi s normální výškou by to až zase takový problém být neměl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...