Marek1234 Odesláno 3. únor 2007 Odesláno 3. únor 2007 Zdravím, uvažuji o výměně standartniho radia P406 a chtel bych se zeptat jake tam jsou original konektory, je potreba koupit nejakou prechodku na klasicky ISO - Eurokonektor?Nebo tam uz ISO je?Pokud neni, nevite kde sezenu takovou prechodku?Diky za rady. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. únor 2007 Odesláno 3. únor 2007 (upraveno) Je tam ISO konektor. Upraveno 20. únor 2018 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
Ferry Odesláno 3. únor 2007 Odesláno 3. únor 2007 je tam standartni konektor ISO s nestandartnim zapojenim muze se stat, ze budou prehozeny draty stalych +12V s dratem spinanych +12V, takze ti nemusi nove radio udrzet v pameti ulozene stanice a nastaveni, staci pak jen ty dva draty v konektoru prehodit navzajem ( plati to napr. pro autoradia SONY - vlastni zkusenost ) jo a jeste se muzes setkat s jinym ukoncenim anteny, nejspis budes mit \"nacvakavaci\" konektor, kdezto radio bude mit dirku pro \"zasouvaci\" konektor anteny, to pak staci sehnat redukci, za cca 150kc, ktera se zastrci do radia a na ni se nacvakne konektor anteny [upravil dne 4/2/07 Ferry] Citovat
Marek1234 Odesláno 4. únor 2007 Autor Odesláno 4. únor 2007 Fajn, diky moc za rady a nevite nekdo kde sehnat ramecek radia na klasicke radio 1DIN pro P406?Existuje takovy ramecek,ale jen takovej kde pak to radio je jakoby zastrceny a to se mi moc nelibi ja bych chtel aby to bylo zarovnany jako je original radio jestli mi rozumite. Citovat
Marek1234 Odesláno 4. únor 2007 Autor Odesláno 4. únor 2007 JJ o tomhle vim, ale chtel bych aby to radio nebylo zastrceny, takze defakto by se jednalo o zaslepku radia P406 a v otvor na klasicke 1DIN radio, 2DIN by se asi neveslo ze? Citovat
MJSytic Odesláno 4. únor 2007 Odesláno 4. únor 2007 (upraveno) Tak to máš asi smůlu, jedině to udělat nějak \"samodoma\" ... Problém je v tom, že to rádio je tam pod určitiým úhlem a středový panel je takřka rovně. Ostatně, na to se můžeš podívat, když to origo rádio vyndáš ... Upraveno 20. únor 2018 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
SAIrus Odesláno 4. únor 2007 Odesláno 4. únor 2007 Jo, přesně tak. To rádio tam dáš jedině takhle zastrčený, jinak by si musel uplně změnit úhel tý šachty. --A to je kravina, pže by jsi musel předělat topení a vlastně celou palubku :F Hodně zdaru... Citovat
buml Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 U zapojeni anteny nezapomen na meziclen pro napajeni predzesilovace, teda pokud nemas radio ktere to umi. Citovat
marcofan Odesláno 11. únor 2007 Odesláno 11. únor 2007 ja som tam dal radio clarion,tu zaslepku som objednal v cechach cca 250kc a na antenu ten konektor stal 40 sk. Ak chces mozem pohladat adresu Citovat
Zipík Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Původně zaslal: buml U zapojeni anteny nezapomen na meziclen pro napajeni predzesilovace, teda pokud nemas radio ktere to umi. 406 ma predzesilovac? Citovat
f3Rd@ Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 Jak psal Ferry ISO tam je, ale dovne zapojeny, je lepsi to prepojit... Citovat
buml Odesláno 13. únor 2007 Odesláno 13. únor 2007 Původně zaslal: Zipík 406 ma predzesilovac? No ta moje 100%, mam tam vzadu sdruzenou antenu radio, gsm, gps. Citovat
Marek1234 Odesláno 13. únor 2007 Autor Odesláno 13. únor 2007 Zdravím, dneska jsem konecne vytahl original radio, napojil nove na ISO konektry a hraje normalne zadny kabely jsem prepojovat nemusel, ale mam problem ze potrebuju nejakou prechodku na antenu, ale nevim kde ji sehnat a jakou a kdyz ji sezenu na netu tak stoji kolem 50-ti ale za postovny dam 120,- tak to semi moc nechce kvulu takovy drobnosti. Citovat
marcofan Odesláno 13. únor 2007 Odesláno 13. únor 2007 tu je ta slubená adresa na ten rámček autorádia http://www.hifi-car.cz/ na 406 stojí 256 ck. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. únor 2007 Odesláno 13. únor 2007 (upraveno) Hihi, prodejnu má u nás v Náchodě Upraveno 20. únor 2018 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
Marek1234 Odesláno 13. únor 2007 Autor Odesláno 13. únor 2007 Však mě to tak funguje, zapnu klicek radio se zapne, vypnu klicek radio se vypne tak jak to ma byt a nic jsem predelavat nemusel. Citovat
Marek1234 Odesláno 13. únor 2007 Autor Odesláno 13. únor 2007 Jestli to treba neni tim ze mam Coupe:D Coupe se totiz nevyrabelo ve Francii, ale v Italii ve fabrice Pinnfarina. Citovat
t0m@s Odesláno 15. září 2013 Odesláno 15. září 2013 Vidím, že stará téma, no nebudem zakladať novú. Kúpil som P406, s neoriginálnym rádiom. Rád by som vedel, ako pozapájať ISO originálne, ako to bolo od výroby, rádio by som totiž vymenil za originálne, no je to tam popripájané krížom-krážom, neviem kto to robil predomnou, ale zlámal by som mu ruky. Nezaizolované káble, poleptané všade krížom, .... Chcem tam hodiť aj displey pre rádio a teplotu, preto by bolo nutné to zapojenie konektoru. Koľko pinov v originálnom ISO konektore je zapojených? Ďakujem Citovat
Dave_k Odesláno 15. září 2013 Odesláno 15. září 2013 Když chvilu pohledáš v audio sekci tak najdeš obrázek origo zapojení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.