Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční dárky - existuje někdo z řádných členů, komu dárek ještě nedorazil???


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: olda

Mě taky dorazil dneska přívěsek a krásnej.Akorát obálku na poště nejspíš prozkoumali,obálka byla rozlepená a přelepená páskou,ale přívěsek je v pořádku.Tímto děkuji vedení klubu za hezkej vánoční dárek.:potlesk

Mě taky došla obálka přelepená, ale jinak nepoškozená, takže to byla asi malá Medvědova pojistka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Očekával jsem i dnes , ale nedočkal jsem se , takže jsem zatím bez vánočního dárku. ....

Domluvme se takto - pokud Ti dárek nedorazí do 5.1.2007 - pošlu Ti ho znovu (do té doby to projednám se zbytkem vedení, věřím, že to projde bez námitek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: raspa

Očekával jsem i dnes , ale nedočkal jsem se , takže jsem zatím bez vánočního dárku. ....

Domluvme se takto - pokud Ti dárek nedorazí do 5.1.2007 - pošlu Ti ho znovu (do té doby to projednám se zbytkem vedení, věřím, že to projde bez námitek)

Dobře , může být , můžem třeba i počkat déle , nebo by \"Ježíšek\" mohl být přiložen v další obědnávce z e-shopu , na kterou se chystám po doplnění věcí ...

Myslím že je zbytečné takto podporovat poštu , (nemám s nimi dobré zkušenosti viz anketa v pokecu před pár měsíci) když ani nedoručí co mají , místo zazvonění hází lístky do schránky ap. ... No rozhodně budu ještě čekat - Jak říkává můj děda nejde o život , tak nejde o nic ne ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Medvěd

Rád bych zjistil, zda všem řádným členům dorazilo vánoční překvapení, eventuelně zda náhodou nedošlo k nějakému poškození, jako třeba v loňském roce.

viz.

No já zatím nic nenašel, ale kdo ví, jak teď funguje pošta..

Určitě jsem Ti ho posílal do Bukovan

Dík Méďo. Já tam byl do 25 a nic... až tam zas pojedu, začnu teprve panikařit. Samozřejmě nemám nejmenší pochybnosti, že si si u Pošty zjistil, jak se to má zabalit, napsal na to adresu podle registrace a včas to poslal... tak to děláš vždycky, proto hledám chybu jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po svátcích jsem došel do práce a čekal na mně , v nepatrně poničené obálce, ale jinak moc hezké překvapení , už se houpe na klíčích.

Nejsem členem dlouho a proto mně tento dárek velice potěšil a chtěl jsem za něj administrátorovi poděkovat, zaroveň také popřát jemu i foru vše nej do nového roku.

Děkuji Jirka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

...chtěl jsem za něj administrátorovi poděkovat, zaroveň také popřát jemu i foru vše nej do nového roku.

Děkuji Jirka.

Jen dodám, že přívěsek zajišťovalo vedení klubu. Ale my si ty zásluhy nějak rozdělíme. :)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: aka

.....jeste tam moh nakej chudak kazdymu ruco psat: vedeni p-c preje hezke Vanoce:D

Hlasis se dobrovolne na letosni prosinec?

no dobre, pokud nebude nijak brutalne narustat pocet radnejch clenu....ze bych uz zacala?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

no dobre, pokud nebude nijak brutalne narustat pocet radnejch clenu....ze bych uz zacala?:myslim

rucne napsane venovani i s darovacim dopisem?? na AKOU rucne vyrabenem papire?? ooooo, ja si snad prodlouzim radne clenstvi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: aka

no dobre, pokud nebude nijak brutalne narustat pocet radnejch clenu....ze bych uz zacala?:myslim

rucne napsane venovani i s darovacim dopisem?? na AKOU rucne vyrabenem papire?? ooooo, ja si snad prodlouzim radne clenstvi :)

abys nedostal ruco neco jineho:D:Dtreba do nosu...:auttakove radne clenstvi muze byt nebezpecne!!!

[upravil dne 3.1.07 aka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...