P607Olda Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 Původně zaslal: C.J. Tak jsem blbec co neumí jezdit... To ne, je potřeba najít příčinu. Citovat
Oliver Riedel Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 Tak mě první sníh se 405 teprve čeká,takže doufám,že mi to nebude dělat to samý Citovat
Fusion Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 Původně zaslal: reyjim ..letos stejně sníh nebude.. Souhlasím, alespoň ne u nás v nižších polohách. Ale třeba to bude posunutý jak léto, začně sněžit v červnu. Citovat
kovi Odesláno 19. prosinec 2006 Odesláno 19. prosinec 2006 Původně zaslal: Sagic Možná nebude chyba jen v autě MYSLÍŠ CHYBA MEZIKUSU MEZI SEDAČKOU A VOLANTEM (nic ve zlým) Citovat
ajven Odesláno 19. prosinec 2006 Odesláno 19. prosinec 2006 Původně zaslal: C.J. no nejrozumnější je asi to přibzďování zadních kol.. To mě ani nenapadlo... Teda nenapadlo mě že můžou kotouče pořád přibržďovat.. Na motorce se mi to nestává, ale těch loňských mínus dvacet mě donutilo zaparkovat motorku do tepla a koupit pažouta.. A je fakt, že zadní kolo přibržďovalo, na což jsem přišel až na jaře, když jsem dával auto do pucu.. No a sme u toho kde bol problém!! Práve to brzdenie ti môže robiť šmykovanie na snehu. Uvediem podbný prípad: otec kedysi mal š105L a v lete zachytil vo výmole zadnú nápravu a poškodil geometriu, napadlo 5cm snehu a on nemohol ísť rychlejšie ako 50km/h stále ho to ťahalo do šmyku. Preto niekedy aj najmenší detail môže robiť blbosti. A v gumách by som to nehľadal hlavne keď mali 7mm dezén. Ten by som doprial každému majiteľovi auta. Veď koľko ľudí jazdí na menšom dezéne. Citovat
C.J. Odesláno 20. prosinec 2006 Autor Odesláno 20. prosinec 2006 Jo potřebovalo by to zkontrolovat geometrii a podvozek, nebo spíše vyměnit celé auto.. Nejsem trotl, abych neměl dost citu pro rozjezd.. Jak jsem psal, jedno kolo začne hrabat při absolutně nejpomalejším možném pouštění spojky bez plynu.. Teď venku prší se sněhem, třeba bude ráno bílo a uvidí se, jestli to bylo těma brzdama.. Citovat
.mycTD Odesláno 20. prosinec 2006 Odesláno 20. prosinec 2006 C.J.: taky ti muze pribrzdovat predni kolo, ale to bys asi pri jizde poznal. Normalne to zvedni na hever a vyzkousej kola, pac snehu se asi v nejblizsi chvili nedockas. Citovat
otec Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 C.J. Každá 405 se na sněhu rozjede normálně, mimo těch kde jsou neudržované brzdy a kotouče zadní nápravy blokují kola. Citovat
Guest brouk Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 pánové to nebude v autě ......jezdím v zimě většinou na letních,pokud nenapadne tolik sněhu jako loni,nemám problém at to je 405 nebo 309 a pokud auto neleží podlahou na sněhu tak jede.....vyměnit mezikus ,promin,.......nelze srovnat fávo nebo 120 s PEUGEOTEM to jsou vraky co už dávno mají byt ve šrotu,vím o čem píšu,několik jsem jich spravoval ... Citovat
Pepito Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 Původně zaslal: Dafe do sněhu je nejlepší hundert zwanzig. To co ujede tahle nádhera do předu nemá obdoby. Mi předokolci jí musíme napodobovat couváním. Nejlepší varianta na zimu(krom 4x4) je motor vzadu,zadní náhon. Bože proč už nedělají škochtle? Máš recht! Já ji měl a pokud jsem neležel \"na břichu\" tak nebyl problém Citovat
Fusion Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 To je sice hezký že se 120 pěkně vyhrabe díky motoru na zadní nápravě. Tendle geniální patent má ale jednu chybu, předek je lehkej a auto tím páděm vůbec nereaguje na zatáčení. Když chcete srovnávat 405 a 120 tak je radší srovnávejte při nárazu do stromu. V čem je větší pravděpodobnost přežít? V zimě není důležitý se od někud vyhrabat. Radši pujdu pěšky než abych se zabil ve 120. Prosím ať všichni přestanou psát jak byla 120 super apod. Jak psal brouk, to auto patří do šrotu a nechápu lidi, kteří v té bedně vozí svý děcka. Citovat
Pata Odesláno 22. prosinec 2006 Odesláno 22. prosinec 2006 na zimu 120tka? :o:o:o:o doufam, ze sebou vozite nejake pridavne topeni, vzdyt v zime to trva peekne dlouho, nez se ji zahreje motor... fuj, zlata 309 C.J.: Doufam, ze to auto pri rozjezdu nechces stavet na zadni, jak tu VFRku :aut:P:aut Citovat
C.J. Odesláno 22. prosinec 2006 Autor Odesláno 22. prosinec 2006 Původně zaslal: Pata Doufam, ze to auto pri rozjezdu nechces stavet na zadni, jak tu VFRku :aut:P:aut a to nejde ?? Už v autoškole mi bylo divné, když mi tvrdili, že se auto do zatáček fakt neklopí a že nemusím otevírat dveře a vystrkovat koleno na asfalt.. a já myslel že si dělají srandu !! Citovat
C.J. Odesláno 29. prosinec 2006 Autor Odesláno 29. prosinec 2006 zatím to s prvním sněhem vypadá lépe.. už sem se dvakrát rozjel.. ale ještě to nebylo přimrzlé a jen cca 10cm sněhu.. Citovat
Fusion Odesláno 30. prosinec 2006 Odesláno 30. prosinec 2006 Původně zaslal: C.J. zatím to s prvním sněhem vypadá lépe.. už sem se dvakrát rozjel.. ale ještě to nebylo přimrzlé a jen cca 10cm sněhu.. Myslím že děláš z brouka slona (slušně řečeno). Aji auto bez pneumatik se rozjede. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.