Pepito Odesláno 30. červenec 2025 Odesláno 30. červenec 2025 Dnes jsme s kamarády přiletěli na WRC Rallye do Finska. Po ubytování jsme si něco málo nakoupili a nyní plánujeme program na zítřek. Jak už jsem se zmínil ve vlákně o počasí, tak je tady překvapivě horko 32°C. Jsem zde poprvé a nejspíš i naposledy. Těším se na to jako malý kluk. Béďa, Péťa, JVT a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Pepito Odesláno 31. červenec 2025 Autor Odesláno 31. červenec 2025 Teď jsme byli na Shakedownu. VID_20250731_111924.mp4 radim.1008, Péťa, petrinza a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 31. červenec 2025 Autor Odesláno 31. červenec 2025 Teď jsme se byli s klukama vykoupat v jednom z tisíce finských jezer a v těch třicítkových vedrech to bylo úžasné osvěžení. Péťa, OK406, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 31. červenec 2025 Autor Odesláno 31. červenec 2025 (upraveno) Teď jsme se přesunuli ze servisu na městskou RZ. V servisu jsem si vyzkoušel převrácení auta, pokecal s Vladimírem Bergrem, s Honzami Černým a Hlouškem. Martin Prokop a ani jeho mechanici nebyli v depu, tak jen foto auta. Naštěstí se už sluníčko schovalo za mraky, tak už je to snesitelnější. VID_20250731_151853.mp4 VID_20250731_182512(0).mp4 Upraveno 31. červenec 2025 uživatelem Pepito Doplňující info MJSytic, Péťa, jarokare a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Pepito Odesláno 31. červenec 2025 Autor Odesláno 31. červenec 2025 (upraveno) Všichni jsme splaveni z toho vedra a už se těším do sprchy, ale zatím jsem nadšený a to nás to nejlepší teprve čeká další tři dny. VID_20250731_203654.mp4 Upraveno 31. červenec 2025 uživatelem Pepito Úprava textu Péťa, radim.1008 a Milan+ ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 1. srpen 2025 Autor Odesláno 1. srpen 2025 Dnes to bylo zatím nejlepší. A hlavně už nebylo takové vedro. Dokonce i lehce sprchlo což nás osvěžilo. Byli jsme celý den na jedné RZ, ale na druhý průjezd jsme se přesunuli o cca 1km po směru jízdy. VID_20250801_102315.mp4 pavelu96, radim.1008, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 1. srpen 2025 Autor Odesláno 1. srpen 2025 Pokračování VID_20250801_170425(0)(0)(0).mp4 pavelu96, ozzy56, radim.1008 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Pepito Odesláno 1. srpen 2025 Autor Odesláno 1. srpen 2025 Kdyby to někoho detailněji zajímalo, tak jsme dnes byli na této RZ u diváckého místa "A". Milan+ a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 2. srpen 2025 Odesláno 2. srpen 2025 Jak se tam přepravujete? Máte něco půjčené. Citovat
Pepito Odesláno 2. srpen 2025 Autor Odesláno 2. srpen 2025 (upraveno) Na dnešní RZ byla přetížená síť, že se nedalo připojit k internetu. Půjčili jsme si na letišti v Helsinkách menší dodávku, pro nás 7 chlapů je akorát. Spíme v pronajatém domku v Jämsä což je cca ve středu celého dění. Dnes jsme na RZ jižněji od ubytování. Upraveno 2. srpen 2025 uživatelem Pepito radim.1008, OK406, pavelu96 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Pepito Odesláno 2. srpen 2025 Autor Odesláno 2. srpen 2025 Dopolední sekce dnešní RZ kde jsme i trochu zmokli a na druhé sekci téže RZ už bylo zase vedro. VID_20250802_103605(0).mp4 VID-20250802-WA0030.mp4 Péťa a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 2. srpen 2025 Autor Odesláno 2. srpen 2025 Na druhém videu je náš Martin Prokop. VID_20250802_174609.mp4 VID_20250802_183431.mp4 Péťa a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 3. srpen 2025 Autor Odesláno 3. srpen 2025 Dnes jsme byli na legendární RZ Oumniphoja a byl to pro mě úžasný zážitek. Byli jsme jen na prvním průjezdu, protože nám v 17:30 odlétá letadlo z Helsinek, ale viděli jsme to nejlepší ze startovního pole včetně našich dvou jediných účastníků (Martin Prokop s Michalem Ernstem a Jan Černý s Janem Hlouškem). Samozřejmě že už se těším domů, protože jak se říká "všude dobře, doma nejlíp". Děkuji mým kamarádům, že mi umožnili sdílet jejich zkušenosti a vzali mě sebou. Takže posílám pozdrav z Finska. VID_20250803_104003.mp4 VID_20250803_105502_HSR_120.mp4 Milan+, Péťa, pavelu96 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 3. srpen 2025 Autor Odesláno 3. srpen 2025 (upraveno) Před chvílí jsem se dodíval, během cesty na letiště, v přímém přenosu na poslední RZ Oumniphoja tzv Powerstage na One play sport a celkově vyhrál místní borec a rodák z Jyväskylä Kalle Rovanperä se spolujezdcem Halttunenem. Toyota Gazoo Racing obsadila pět prvních míst. Upraveno 4. srpen 2025 uživatelem Pepito Úprava textu pavelu96 a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 3. srpen 2025 Odesláno 3. srpen 2025 (upraveno) Jojo rovnýpéro to dál,povedlo se mu to . Toyce se tohle auto hodně povedlo . Upraveno 3. srpen 2025 uživatelem Milan+ Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 4. srpen 2025 Autor Odesláno 4. srpen 2025 (upraveno) Tak jsem včera před půlnocí dorazil. Rallye výlet se vydařil po všech stránkách a splnilo to mé očekávání. Upraveno 4. srpen 2025 uživatelem Pepito Milan+, pavelu96, Péťa a 2 další ohodnotil 5 Citovat
JVT Odesláno 4. srpen 2025 Odesláno 4. srpen 2025 @Pepito pěkná reportáž. Přeji ti to. Možná by i ostatní zajímalo na kolik takový výlet vyjde. Myslím přibližné náklady na rally pass, bydlení, půjčení auta atd. Tedy, pokud to není moc osobní otázka a co by raději manželky neměly vědět. Pepito a OK406 ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 4. srpen 2025 Autor Odesláno 4. srpen 2025 Celkové náklady byly cca 22 000,- Kč. 8500 letenka, 8500 ubytování, auto, nafta, parkování, 2750 rallye pass a cca 2000 jídlo a pití. Mám to místo dovolené. Pro mě je to lepší než ležet někde u moře. Hafity, radim.1008, PaKr a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 5. srpen 2025 Autor Odesláno 5. srpen 2025 Říká se o Finsku že je to země tisíce jezer, tak jsem jedno vyfotil. Hafity, radim.1008, Dave_k a 2 další ohodnotil 5 Citovat
OK406 Odesláno 11. srpen 2025 Odesláno 11. srpen 2025 @Pepito Tak to se Ti opravdu vydařila dovolená. A příští rok opět. Pěkné záběry . Pepito ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.