Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Dnes jsme s kamarády přiletěli na WRC Rallye do Finska. Po ubytování jsme si něco málo nakoupili a nyní plánujeme program na zítřek. Jak už jsem se zmínil ve vlákně o počasí, tak je tady překvapivě horko 32°C. Jsem zde poprvé a nejspíš i naposledy. Těším se na to jako malý kluk. :papa

IMG_20250730_175048.jpg

IMG_20250730_175425.jpg

IMG-20250730-WA0038.jpg

IMG_20250730_194643.jpg

Odesláno (upraveno)

Teď jsme se přesunuli ze servisu na městskou RZ. V servisu jsem si vyzkoušel převrácení auta, pokecal s Vladimírem Bergrem, s Honzami Černým a Hlouškem. Martin Prokop a ani jeho mechanici nebyli v depu, tak jen foto auta. Naštěstí se už sluníčko schovalo za mraky, tak už je to snesitelnější. :papa

IMG_20250731_145619.jpg

IMG_20250731_150207.jpg

IMG_20250731_152928.jpg

IMG_20250731_154720.jpg

IMG_20250731_155536.jpg

IMG_20250731_164350.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Doplňující info
Odesláno (upraveno)

Na dnešní RZ byla přetížená síť, že se nedalo připojit k internetu. :rollPůjčili jsme si na letišti v Helsinkách menší dodávku, pro nás 7 chlapů je akorát. Spíme v pronajatém domku v Jämsä což je cca ve středu celého dění. Dnes jsme na RZ jižněji od ubytování.:papa

IMG_20250802_161420.jpg

IMG_20250802_161401.jpg

IMG_20250802_161446.jpg

IMG_20250802_070728.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odesláno

Dnes jsme byli na legendární RZ Oumniphoja a byl to pro mě úžasný zážitek. Byli jsme jen na prvním průjezdu, protože nám v 17:30 odlétá letadlo z Helsinek, ale viděli jsme to nejlepší ze startovního pole včetně našich dvou jediných účastníků (Martin Prokop s Michalem Ernstem a Jan Černý s Janem Hlouškem). Samozřejmě že už se těším domů, protože jak se říká "všude dobře, doma nejlíp". Děkuji mým kamarádům, že mi umožnili sdílet jejich zkušenosti a vzali mě sebou. Takže posílám pozdrav z Finska. :papa

IMG_20250803_071804.jpg

IMG_20250803_112827.jpg

IMG_20250803_102154.jpg

Odesláno (upraveno)

Před chvílí jsem se dodíval, během cesty na letiště, v přímém přenosu na poslední RZ Oumniphoja tzv Powerstage na One play sport a celkově vyhrál místní borec a rodák z Jyväskylä Kalle Rovanperä se spolujezdcem Halttunenem. Toyota Gazoo Racing obsadila pět prvních míst. :super:potlesk:papa

IMG_20250803_144154.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Úprava textu
Odesláno

@Pepito

pěkná reportáž. Přeji ti to. Možná by i ostatní zajímalo na kolik takový výlet vyjde. Myslím přibližné náklady na rally pass, bydlení, půjčení auta atd. Tedy, pokud to není moc osobní otázka a co by raději manželky neměly vědět. 😀 😀 😀  

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...