jarokare Odesláno 5. srpen 2024 Odesláno 5. srpen 2024 Ještě 600k a bude to dokonalý pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 5. srpen 2024 Autor Odesláno 5. srpen 2024 No, při nájezdu 10k za rok mi to vychází na 60 let a to by s ní musely jezdit moje dcery až do jejich důchodu Citovat
pavelu96 Odesláno 27. říjen 2024 Autor Odesláno 27. říjen 2024 Dneska jsem rád, že jsem si nevzal na výlet Bobíka Péťa ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 28. říjen 2024 Autor Odesláno 28. říjen 2024 Musel jsem to umejt, aby se zítra kámoš co mi přezouvá gumy neušpinil a po zvednutí kapoty se to protáhlo o půl hodiny... Péťa, BubakGS a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
pavelu96 Odesláno 31. říjen 2024 Autor Odesláno 31. říjen 2024 Tak konečně přezuto na zimní Klebery Rychlá kontrola brzd odhalila, že na jaře se budou měnit komplet Stav km 181544 Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 20. březen 2025 Autor Odesláno 20. březen 2025 (upraveno) Je tu jaro, tak nastal čas na větší servis Nová STK / emise, vše za nula Nové brzdy v předu (v zadu jsou stále ok), nastal i čas na novou sadu rozvodů, řemene + chladící kapalina, táhla stabilizátorů, doplnění aditiva pro FAP, prolonginace FAPu o 25k, všechny filtry a olej 0W30 Cena jako za deset let starou 308 s poškozeným motorem Stav km 183930 Upraveno 6. červenec 2025 uživatelem pavelu96 Upraven formát vložení fotografie. radim.1008, chuck11, Zabak22 a 7 další ohodnotil 10 Citovat
pavelu96 Odesláno 5. duben 2025 Autor Odesláno 5. duben 2025 Jaro je za rohem, tak proběhlo přezutí na letní sadu Continentalek Hloubka dezénu 6,4 - 5,8 mm Stav km 184070 chuck11, radim.1008 a jirka307 ohodnotil 3 Citovat
pavelu96 Odesláno 5. květen 2025 Autor Odesláno 5. květen 2025 Když je to dlouhé volno (5 dnů staré dovči na 12 dnů doma ), tak nastal čas na každoroční rituál oživení plastů radim.1008, Pepito, PaKr a 3 další ohodnotil 6 Citovat
ozzy56 Odesláno 5. květen 2025 Odesláno 5. květen 2025 to je pak jiná černá, co ?? pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 5. květen 2025 Autor Odesláno 5. květen 2025 50 odstínů šedi až do černé ozzy56 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 10. srpen 2025 Autor Odesláno 10. srpen 2025 Tak výlet přes celé Německo dopadl bez problémů, akorát je auto špinavý jak po Dakaru Němci jezdí stejně dementně jako zbytek Evropy, furt v levym pruhu, pravý pruh je pro socky a kamiony - v neděli jich moc nejezdilo, takže to byl nejrychlejší pruh, který jsem využil Najeto za týden 2262 km, navštíveny tři země plus průjezd Polska Pepito, Charlie 1, radim.1008 a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. srpen 2025 Odesláno 17. srpen 2025 když uděláš ty nárazníky jak dlouho to vydrží černé než to je zas šedivý? používáš co autofinesse? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. srpen 2025 Odesláno 17. srpen 2025 Vždyť to tam vidíš - https://www.alza.cz/auto/auto-finesse-ozivovac-plastu-a-vinylu-revive-250-ml-d12477862.htm pavelu96 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 18. srpen 2025 Autor Odesláno 18. srpen 2025 @Charlie 1 vydrží to tak 2 - 3 mytí, takže teď už by to zase chtělo, ale to by se muselo chtít mě... Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 18. srpen 2025 Odesláno 18. srpen 2025 to jsem myslel, že ten Finesse vydrží více bo já používám sprej na plasty z Lidlu asi za 40 korun a účinek super , za sezonu oživuju plasty dvakrát, takže kupuju hned 2 spreje, houbičkou na nádobí rozetřu a finito Charlie 1 a btl.a ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 14. říjen 2025 Autor Odesláno 14. říjen 2025 (upraveno) Dnes proběhla výměna nové baterie EXIDE Start-Stop AGM 12V 70Ah 760A EK700 za již dosluhující Vartu, která už nezvládla otevřít kufr a odklopit zrcátka při delším stání. Práce cca 45 minut a až to budu dělat příště, tak to bude za 20 minut (snad už ne ). Vypekl mě horní plastový jakože držák, který je uchycený až dole u baterky a celkem skrytý šroub vlevo pod tou černou jednotkou před baterkou. Obojí se muselo vyhnout do strany a druhým párem rukou vylákat baterku ven. Z5 to šlo už skoro samo... Upraveno 6. listopad 2025 uživatelem pavelu96 Draslar, RichVa, OK406 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
jarokare Odesláno 14. říjen 2025 Odesláno 14. říjen 2025 Příště odjisti tu západku u jednotky a po vyšroubování kostřícího bodu vysuň ten vršek držáku dopředu . Ta boční část se nemusí sundávat pavelu96, OK406 a Péťa ohodnotil 3 Citovat
pavelu96 Odesláno 14. říjen 2025 Autor Odesláno 14. říjen 2025 No - tu západku jsem vůbec nepochopil Díky, snad už to nebudu potřebovat, ale bude to tu napsané pro příští generace Péťa a jarokare ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 23. říjen 2025 Autor Odesláno 23. říjen 2025 Tak dneska došlo i na přezutí 5008 Na těch pár tkm přes zimu je to skoro zbytečné, ale co kdyby náhodou Stav km 192536 radim.1008 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Hafity Odesláno 23. říjen 2025 Odesláno 23. říjen 2025 V 14. 10. 2025 at 19:20, pavelu96 napsal: vylákat baterku ven Už dlouho jsem neměl tak blízko k roztržení tlamy.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.