Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

A je to tady. 

Dnes jsem si vyzvedl v hlavním městě naší novou 5008 :super

Původ má podobný jako naše stará 5008. Je to Francouzka z konce roku 2017 v barvě Smart Grey s motorem 1.6 hdi a EAT6 převodovkou ve verzi Gt Line. 

 

20210413_130213.jpg

20210413_130228.jpg

Guest Petr 3008
Posted

Super, vypadá moc dobře, sluší jí to  :super.   Ať jsi spokojenej a nejsou s ní žádné problémy. Přeju hodně beznehodových a bezporuchových kilometrů. 🙂

Kolik má holka najeto?  Vypadá, že má ještě origo pneu.

Posted

Jo barva byla jedním z hlavních důvodů k pořízení. :super Rozhodovala výbava a top stav v porovnání se stářím a km.

Zatím jen tápu a zkoumám co vše to má a umí :aut

Posted (edited)

No já tam byl jako zákazník a že Ty @Verýsek jako zaměstnanec jsi někde schovaná v areálu nemůžu vůbec tušit :aut

Jednal jsem pouze s Davidem H. a v době prodeje přes "výdejní okénko" jsem rád, že jsem si u vás mohl skočit na WC 😂

Edited by pavelu96
Posted (edited)

@Medvěd Sorry, ale to mi nejde přes hubu a asi jsem toto slovo v životě nepoužil... :aut

Edit: Chápu, že "bychom" je to spisovně správně, ale hyperkorektně si myslím, že moje "by jsme" je správně...

Ale to jsme trochu :xvul a asi si tady uklidím... :roker

Edited by pavelu96
Posted (edited)
před 16 minutami, pavelu96 napsal:

si myslím, že moje "by jsme" je správně..

Hovorově je správně "bysme" - by jsme je blbost :aut

Jinak super kára :super

Edited by jarokare
Posted (edited)

A dost! 

Píšu jak mi prsty narostly a omlouvám se všem, za to že jsem 28 let ze školy a moje děti jsou na distanční výuce.........:D

Chtěl jsem si založit téma o autě a ne o pravopisu :roll

Edited by pavelu96
Posted (edited)

BYCHOM 😋

 

Já to myslel jen jako šťouch, proto je tam ten vyplazenej džejzyk 

 

Auto jsem chválil už včera a pochválím klidně znovu = líbí se mi, jen by mi na takový velký auto víc seděla 2,0 HDI. Ale jestliže jsi tu 1,6ku měl v minulé 5008 a vyhovovala Ti, tak asi budeš plně spokojený s touhle motorizací i v tomhle autě. 

Edited by Medvěd

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...