pavelu96 Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 A je to tady. Dnes jsem si vyzvedl v hlavním městě naší novou 5008 Původ má podobný jako naše stará 5008. Je to Francouzka z konce roku 2017 v barvě Smart Grey s motorem 1.6 hdi a EAT6 převodovkou ve verzi Gt Line. *nohafuc*, Milan+, kemo and 11 others 14 Quote
HonzaZ Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 Krásné auto. Ať dobře a bez problémů slouží pavelu96 1 Quote
Guest Petr 3008 Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 Super, vypadá moc dobře, sluší jí to . Ať jsi spokojenej a nejsou s ní žádné problémy. Přeju hodně beznehodových a bezporuchových kilometrů. Kolik má holka najeto? Vypadá, že má ještě origo pneu. Quote
radim.1008 Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 Pěkná kára. Ať slouží bez potíží stejně jako její starší předchůdkyně. Kolik má namotáno? pavelu96 1 Quote
pavelu96 Posted April 16, 2021 Author Posted April 16, 2021 No jestli jsou pneu origo, tak jsou nesmrtelný... Má už 140k Quote
pavelu96 Posted April 16, 2021 Author Posted April 16, 2021 Jo barva byla jedním z hlavních důvodů k pořízení. Rozhodovala výbava a top stav v porovnání se stářím a km. Zatím jen tápu a zkoumám co vše to má a umí Quote
chuck11 Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 Gratuluji, pěknej kousek výběr barvy pavelu96 1 Quote
pavelu96 Posted April 16, 2021 Author Posted April 16, 2021 @chuck11 Díky - taky by jsme si mohli odstranit ty červený puntíky u našich starých aut Quote
MJSytic Posted April 16, 2021 Posted April 16, 2021 Jsi byl u @Verýseka ani nedáš vědět? Každopádně gratulace, ať dobře slouží. Nezapomeň si změnit to VINko pavelu96 1 Quote
Verýsek Posted April 17, 2021 Posted April 17, 2021 @pavelu96teda máš velký mínus.. Být u nás.. Já tam a my se ani nevidíme a ty nic neřekneš.. Cccc si beru osobně Každopádně máš velký plus za čupr kháru, tak ať slouží a jsi spokojený. radim.1008 and pavelu96 2 Quote
pavelu96 Posted April 17, 2021 Author Posted April 17, 2021 (edited) No já tam byl jako zákazník a že Ty @Verýsek jako zaměstnanec jsi někde schovaná v areálu nemůžu vůbec tušit Jednal jsem pouze s Davidem H. a v době prodeje přes "výdejní okénko" jsem rád, že jsem si u vás mohl skočit na WC Edited April 17, 2021 by pavelu96 Verýsek 1 Quote
chuck11 Posted April 17, 2021 Posted April 17, 2021 před 14 hodinami, pavelu96 napsal: @chuck11 Díky - taky by jsme si mohli odstranit ty červený puntíky u našich starých aut Já netuším o čem mluvíš Quote
pavelu96 Posted April 17, 2021 Author Posted April 17, 2021 @chuck11 jo tak ty netušíš ? OK zas Ti ho tam šoupnu... Quote
Medvěd Posted April 17, 2021 Posted April 17, 2021 před 15 hodinami, pavelu96 napsal: @chuck11 Díky - taky by jsme si mohli odstranit ty červený puntíky u našich starých aut BYCHOM Quote
pavelu96 Posted April 17, 2021 Author Posted April 17, 2021 (edited) @Medvěd Sorry, ale to mi nejde přes hubu a asi jsem toto slovo v životě nepoužil... Edit: Chápu, že "bychom" je to spisovně správně, ale hyperkorektně si myslím, že moje "by jsme" je správně... Ale to jsme trochu a asi si tady uklidím... Edited April 17, 2021 by pavelu96 brutall and Péťa 2 Quote
jarokare Posted April 17, 2021 Posted April 17, 2021 (edited) před 16 minutami, pavelu96 napsal: si myslím, že moje "by jsme" je správně.. Hovorově je správně "bysme" - by jsme je blbost Jinak super kára Edited April 17, 2021 by jarokare Péťa 1 Quote
pavelu96 Posted April 17, 2021 Author Posted April 17, 2021 (edited) A dost! Píšu jak mi prsty narostly a omlouvám se všem, za to že jsem 28 let ze školy a moje děti jsou na distanční výuce......... Chtěl jsem si založit téma o autě a ne o pravopisu Edited April 17, 2021 by pavelu96 Medvěd and brutall 2 Quote
Medvěd Posted April 17, 2021 Posted April 17, 2021 (edited) BYCHOM Já to myslel jen jako šťouch, proto je tam ten vyplazenej džejzyk Auto jsem chválil už včera a pochválím klidně znovu = líbí se mi, jen by mi na takový velký auto víc seděla 2,0 HDI. Ale jestliže jsi tu 1,6ku měl v minulé 5008 a vyhovovala Ti, tak asi budeš plně spokojený s touhle motorizací i v tomhle autě. Edited April 17, 2021 by Medvěd pavelu96 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.