Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Před hodinou, MotoMoto napsal:

Jsou chvíle, kdy jsem rád, že nejsem člen a nemám tudíž právo a povinnost se k tomu vyjadřovat. 

To je blbost co píšeš.  Právo se vyjádřit máš i jako nečlen , zároveň ale nemáš žádnou povinnost , kromě dodržování pravidel fora :papa

Odesláno

Banner na ně teprve vytvořím.. :) nestíhám... 😂

@Pepito ChouLu se mě ptal, jakej nick a já mu řekla, že je mi to jedno.. Sama sem byla překvapená, že tam dal můj.. 😃 tak aspoň už ho mám hotovej a jen si ho dám do košíku... 😅

Odesláno

Hodně věcí se změnilo, hodně věcí jsem si uvědomil, že jak byly, že je nechci..  ale to by jsme tady mohli rozebírat do noci :) přišlo přesně to co mělo a ve výsledku i když občas mě to mrzí, tak je to posun vpřed 

Odesláno

Položím řečnickou otázku: Jak to vidíte se srazem? Bude, nebude? To by bylo dokonce i na anketu. Osobně věřím, že se situace zlepší na tolik, že bude možnost uskutečnění srazu P-C. Moc rád bych poprvé jel na vánoční sraz P-C.
Říkám si, kde stále berou ,,ty" čísla ohledně nakažených? Pokud jsem šel okolo odběrového místa na Covid-19, tak tam bylo pár lidí. Žádné fronty (zájem o vyšetření na koronavir).

Odesláno

Bude... soutěže sou připravený, ceny i vánoční dárky už se kupí......... :)

mě by zajmalo, kdo už má vyrobenej soutěžní strom...? :D 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...