Klemoň Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 Před hodinou, MotoMoto napsal: Jsou chvíle, kdy jsem rád, že nejsem člen a nemám tudíž právo a povinnost se k tomu vyjadřovat. To je blbost co píšeš. Právo se vyjádřit máš i jako nečlen , zároveň ale nemáš žádnou povinnost , kromě dodržování pravidel fora Citovat
Pepito Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 před 49 minutami, MJSytic napsal: Nechcete raději řešit, jak se vám líbí nové půllitry Hezký, ale hezčí by byl bez toho nápisu "Weri 605" Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 Hmm půllitry mě někde minuly . . . . Jak říkám celé forum sledovat nestíhám . . . Citovat
Weri 605 Odesláno 13. říjen 2020 Autor Odesláno 13. říjen 2020 Banner na ně teprve vytvořím.. nestíhám... @Pepito ChouLu se mě ptal, jakej nick a já mu řekla, že je mi to jedno.. Sama sem byla překvapená, že tam dal můj.. tak aspoň už ho mám hotovej a jen si ho dám do košíku... MJSytic a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 @Weri 605 to byl samozřejmě fór. Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
ChouLu Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 Já si myslím, že za to co tady Weri pro všechny klubáky dělá, si zaslouží první půllitr Proto je tam její nick Milan+, brixtr, Veverka a 8 další ohodnotil 11 Citovat
Pepito Odesláno 13. říjen 2020 Odesláno 13. říjen 2020 Luky, Ty už jsi asi dospěl. Máš naprostou pravdu, Weri si to opravdu zaslouží. Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 A to jsi neviděl jeho nový sestřih ! radim.1008, Vena garážmistr, brixtr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 @Klemoň, Vlasťo, viděl. Fešák, už se může ženit. Citovat
ChouLu Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 Ano pravděpodobně dospěl Potřeboval jsem impulz... ránu.. abych hromadu věcí přehodnotil a na hromadu věcí začal pohlížet jinak... Pepito, HonzaZ, OK406 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Klemoň Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 @Pepito Ta fotka je z toho mého Road Tripu že ano ? @ChouLu a že se ti i ulevilo viď ? Pepito ohodnotil 1 Citovat
ChouLu Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 Hodně věcí se změnilo, hodně věcí jsem si uvědomil, že jak byly, že je nechci.. ale to by jsme tady mohli rozebírat do noci přišlo přesně to co mělo a ve výsledku i když občas mě to mrzí, tak je to posun vpřed Klemoň a Pepito ohodnotil 2 Citovat
brixtr Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 tak to zkrať a řekni že jsi si koupil GTI a kvůli ušetření váhy jsi se nechal ostříhat a je to sorry za OT OK406 ohodnotil 1 Citovat
ChouLu Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 GTi bylo vždycky v plánu, jen se čekalo na ten správný moment Citovat
Milan+ Odesláno 14. říjen 2020 Odesláno 14. říjen 2020 (upraveno) @ChouLu To bylo to u hospůdky, jak jsem se tam vyskytl? Upraveno 14. říjen 2020 uživatelem Milan+ Citovat
OK406 Odesláno 16. říjen 2020 Odesláno 16. říjen 2020 Položím řečnickou otázku: Jak to vidíte se srazem? Bude, nebude? To by bylo dokonce i na anketu. Osobně věřím, že se situace zlepší na tolik, že bude možnost uskutečnění srazu P-C. Moc rád bych poprvé jel na vánoční sraz P-C. Říkám si, kde stále berou ,,ty" čísla ohledně nakažených? Pokud jsem šel okolo odběrového místa na Covid-19, tak tam bylo pár lidí. Žádné fronty (zájem o vyšetření na koronavir). Citovat
Weri 605 Odesláno 16. říjen 2020 Autor Odesláno 16. říjen 2020 Bude... soutěže sou připravený, ceny i vánoční dárky už se kupí......... mě by zajmalo, kdo už má vyrobenej soutěžní strom...? Citovat
radim.1008 Odesláno 17. říjen 2020 Odesláno 17. říjen 2020 Jen se neví, který rok bude Vánoční sraz? Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.