Weri 605 Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 (edited) Chatka Lenka 1 - @Weri 605 zaplaceno + @kloupec406 zaplaceno Chatka Lenka 2 - @KoudaK + Marťa zaplaceno Chatka Lenka 3 - @Radek Hurvajz zaplaceno + @Radka S. zaplaceno Chatka Lenka 4 - @Klemoň + Kůstka zaplaceno Chatka Lenka 5 - @radim.1008 + @Zůza a malej Vašík zaplaceno Chatka Lenka 6 - @Pe.Tr zaplaceno + @Schreek - objednáno - 13 minut před koncem... Chatka Lenka 7 - @Kamoska zaplaceno + @Swobr zaplaceno Chatka Lenka 8 - @kupák + 1 dítě (Pepa 5) zaplaceno Chatka Lenka 9 - @žabi + @Handulina zaplaceno Chatka Lenka 10 - @pepekopr + Zdeňka zaplaceno Chata Lesana 1 - @Emil + Lenka + Lenka + vnučka zaplaceno Chata Kaťuša 1 - @mcdodo406 + 3 děti (Matyáš 13, Filip 7, Natálie 6) - zaplaceno Chata Kaťuša 2 - Milan, Olga, Pavel, Eva od @mcdodo406 zaplaceno pokoj 2 lůžka 2 - @Ota + Hugo zaplaceno 1 noc (pá-so) pokoj 4 lůžka 1 - family @Scratch + @Miss Scratch + Viky + Carlos zaplaceno stan/karavan - @Espero + syn zaplaceno @Slepec86 zaplaceno @Tommans + Radi 36 + 3 děti (mimi, 2, 4) zaplaceno Edited May 21, 2019 by Weri 605 Klemoň and Schreek 2 Quote
Guest Scratch Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 muzes mi @Weri 605 popsat, prosim, kde budem bydlet, a kde se bude sedet (restaurace) dekuju :), ja kvuli chuvickam...... Quote
Weri 605 Posted April 11, 2019 Author Posted April 11, 2019 To je právě to, co nevím ani já já tutu mapičku posílala pani do kempu a eště mi nenapsala..., ale řeším s ní teď eště jednu věc, tak až se ozve připomenu jí to... Quote
Radek Hurvajz Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 (edited) Vypada to že pokoje jsou hned vedle ty Restaurace, a chatky naproti pokojum. Ty chatky co jsou dále jsou ty bez socialek. Teda snad nekecám Edited April 11, 2019 by Radek Hurvajz Quote
Klemoň Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Dovolím si poznamenat , že mám už od víkendu nejen objednáno , ale rovnou i zaplaceno . . . Quote
Weri 605 Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Lásky moje už sem u pc... a rozjíždím úpravyyyyyy..... Dneska @Radek Hurvajz navrhnul náááádherneej obrázek na srazový samolepky... Dokončily se přípravy na překvapení pro děti... doufám že to eště vše klapne a hlavně počasí...!!! Pomalu už těm zaplaceným kompletuju stravenky a prostě to frčíííí.... Koukejte posílat přihlášky... začíná mě to bavit.... Schreek, Klemoň, KoudaK and 1 other 4 Quote
radim.1008 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Mohlo by se probrat Blansko s těma přihláškama. Quote
Weri 605 Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 toš maj to kůsek........ co @kobra a spol...? Quote
Péťa Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 To jim asi raději napište emajl Ale on se vlastně hromadný posílal Quote
KoudaK Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Před hodinou, radim.1008 napsal: Mohlo by se probrat Blansko s těma přihláškama. Tam už dva metry nejde pród... Quote
KoudaK Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 Jinak v pondělí jedeme opět do té krásné lokality a budeme pro vás celý den ladit orientačně poznávací výlet po okolí a krás zajímavých míst. Jinak bude vytvořeno samostatné vlákno které bude dobré sledovat hlavně pro ty, kteří budou "orienták" chtít jet.. Dále tam jedeme domluvit víno na poznávání,kam se vás teda zatím moc nepřihlásilo. Jde přeci jenom o srandu při které si na clubovy účet dát do trumpety... ( Čekal jsem to hojnější..) Dále i - - - - - - - - - - přislíbil nějaké - - - - - - - pro ty naše nejmenší. Takže děti se tam taky nudit nebudou a mají se na co těšit.. Weri 605 and Klemoň 2 Quote
Radek Hurvajz Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 (edited) Pondělí je Velikonoční! Teda jestli myslíš to co bude teď Edited April 17, 2019 by Radek Hurvajz Quote
Weri 605 Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 však se Koudy těší až během orienťáku nabančí všem holkám po cestě.... Radek Hurvajz 1 Quote
KoudaK Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 @Radek Hurvajz jo jo tohle velikonoční pondělí.. (tady u nás 7-8 baráků a končíš a zbytek týdne seš nepoužitelné - rád se projedu a zbytek týdne si budu pamatovat) nějak jsme z toho vyrostli.. @Weri 605 ňák ti to datumově nesedí.. Quote
Klemoň Posted April 18, 2019 Posted April 18, 2019 před 10 hodinami, Weri 605 napsal: Dokončily se přípravy na překvapení pro děti Patřím ještě do této kategorie a nebo přihlášením na degustaci / rozpoznání vín jsem se automaticky vyřadil ? Quote
Weri 605 Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 (edited) ten kemp věděl, proč mi to povolil jen do 21:00...... @Lucy sv 24 měla si pravdu... stále je to ale překvapení..., tak psssst.... Edited April 18, 2019 by Weri 605 Quote
radim.1008 Posted April 26, 2019 Posted April 26, 2019 (edited) Tak lidi, kde jste? Hlásit se na krásnou jižní Moravu. I s dětmi zatím 46lidí. Edited April 26, 2019 by radim.1008 Quote
Guest StibTo Posted April 26, 2019 Posted April 26, 2019 Sorry no bylo by o 2 víc ale prostě tentokrát nejedeme. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.