Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

doplnění paliva z kanystru


mvp.ii

Recommended Posts

Zdravím vás všechny,

mám jen menši technicky dotaz, zkoušel někdo dolét do pal.nádřže naftu z kanystru přes nálevku....?

Nám se to nepovedlo je tam nějaká /klapka/ ,nejde s tím hnout ani šrubovákem. bez použití násilí....Jak se to teda řeší, když by někomu došlo palivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si pro tento případ, i pro případ že v zahraničí se  průměr tankovací pistole může lišit, změřil na pumpě průměr pistole a vyrobil jsem si cca 10cm dlouhou slabostěnou trubku, která se zasune a odjistí klapku a už se v klidu nalévá třeba i pomocí trychtýře z plech. kanystru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2018 at 21:38, pesastor napsal:

Kazdy kanystr [pokud to neni 30-ti lety plechac] ma nalevaci vlnovec s dostatecne dlouhou pevnou casti ktera je urcena prave k prekonani te klapky. Zasunes co nejhloubeji a nalevaz bez problemu! :papa

jenom dodám, že ten nalévací vlnovec má tu část, která se strká do nádrže do konusu--stalo se mi, že vlnovec nešel strčit do nalévacího hrdla nádrže, protože měl na začátku menší průměr a tím pádem neodjistil tu klapku v hrdle, stačí se na to podívat a budete hned vědět co a jak :)--staší uřezat z konusu cca 3 cm, tím se průměr o cosi zvětší a klapku to pak odjistí...

Upraveno uživatelem brixtr
Odstraněné obrázky z citace :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

no podívej, když máš naftu za 20, tak to smysl má :myslim

Lepší si nechat vrátit deepeehaa a máš stále čisté ruce bez práce. Tyhle přelévané zdroje můžou akorát tak přinést problémy. Protože nikdo kloudně neřekne odkud to pochází a čím to je řízlý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...