Jump to content

Noves

Člen klubu
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jesenice u Prahy
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

2,100 profile views

Noves's Achievements

Pozorovatel

Pozorovatel (3/6)

6

Reputation

 1. Ahoj, nemáte prosím tip na magnetickou clonu zadních dveří?... Měl jsem tip na výrobce Shendi... Ale nenašel jsem pro model Peugeot. Rád bych na magnety, není pak problém se stahováním oken atd. I když mám tónovaná skla, tak potřebuji kvůli dětem proti sluníčku clonu. Hledal jsem i na Ali, ale niz z Evropy a do konce září čekat moc nechci. Díky za odkazy
 2. Ahoj, Dnes se mi stalo to samé a zrovna před cestou a obě děti v sedačce v autě... Takže jsem to musel pojistit provázem a vydal jsem se na cestu. Chci se zeptat na ten konec pružiny?? Taky mi přijde v té poloze co je teď, že tam musí vadit, ale nevím, zda odnekud ten konec nevypadal. Nevyfotil byste mi někdo jak to vypada ve správném stavu? Díky
 3. Noves

  508 a olej

  ....u ty stahovačky nevím, mohli by to ukrást auto
 4. Noves

  508 a olej

  Hodil jsem to sem, jen že to na mě vyskočilo... Spoustu věcí tak lidi kupuji, od elektro do auta, do mojí P508 jsem tam koupil stahovacku a drží dobře a tam teda byla úspora velká. Jo a taky osvícení SPZ Jinak co se týká oilfitru ... Taky kupuju Mann a myslím, že to je 716/2 ... Dřív jsem kupoval do jiného auta Purflux, protože to mělo takový cikcak šrafování. Což na p508 jsem nenašel.
 5. Noves

  508 a olej

  ahoj, úplně náhodou jsem narazil na Aliexpressu na tento olejový filtr 1109AY. Má někdo zkušenosti? Nebo třeba někdo vyzkouší. Mě výměna čeká tak v březnu příští rok. Let's shop together on AliExpress with new user coupons Your CZK 45.76 in coupons are here! https://a.aliexpress.com/_mrJauuH
 6. První výměna mi dala zabrat, ale když už jsem to vyměňoval na dalších dvou, tak za 20min hotovo. Teď už mě to čeká už jen u řidiče. Jinak dá se to zvládnou.
 7. To je docela smutný čtení
 8. Noves

  Sytičovo stádečko

  Ahoj, kde jsi objednával?
 9. Noves

  Sytičovo stádečko

  O trochu míň a je to můj roční nájezd
 10. Vypadá to, že ano... Ještě vypálit FAP, z té economy jízdy se trochu zacpal. Při rozvodech dáme na diagnostiku a uvidíme jestli to pomohlo.
 11. Ahoj, tak problém dneska vyřešen, jednálo se o prasklou hadici viz foto. Výměněno a už zase přede . Zúčastněným na dálku díky moc za pomoc.
 12. Ahoj, @MJSytic klidně bych jel i přes celou Prahu a nebo se domluvím s @ChouLu
 13. Zdravím všechny, jdu si také pro radu ... Vezl jsem manželku k porodu do Podolí a zapnul jsem Sport a jen co to šlo (jen tak tak jsme to stihli) a když jsem pak jel domů, tak jsem zjistil, že když akceleruji, tak mi to zahlásí Engine fault + hlaska ESP/ASR fault .... Když vypnu motor, hlášky zmizí a treba celou jízdu v klidné jízdě mi to neukáže. Nejdřív jsem si myslel, že se chyby hlásí při 80km/h a vyšší ... Ale za vesnicí jen na to dupnul a vyhodilo to i při nižší rychlosti. Palivový filtr jsem měnil tento rok.... Diagnostiku nemám, takže nemůžu vám nyní zaslat kód chyby :((, nemám nikoho kolem Prahy, kdo by mi to vyjel (nepočítám servisy)
 14. Noves

  508 a olej

  @Pe.Tr Díky za odpověď ... asi to chce jezdit a koukat se ... spíš to jde najít na malých městech mimo Prahu. O jedné vím, ale ta je strašně daleko a mají ji teď už zamčenou. Nájezdy jsou super, ale ty má tchán taky a mám problém se tam vejít s pneumatikami. Popř. popřemýšlím o pořízení vlastních.
 15. Noves

  508 a olej

  Ahoj, hledal jsem ale nenašel na to téma ... Nevíte, kde v Praze co okolí najdu nějakou volnou rampu na výměnu oleje?? Většinou to bývá u souboru garáží, ale je to zamknute majiteli. Rád bych si vyměnil olej ale nemám cestu na Moravu, kde to vždy měním. Díky
×
×
 • Create New...