Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTI


MilanF1

Recommended Posts

Jelikož mě toto auto zajímá,hledal jsem na netu nějaké informace o vozidle.

Na inzertní stránce není fotka zadní části vozu aby nebylo vidět že je na nárazníku reklama nějaké stavební firmy.Takže s ním někdo jezdil po republice po stavbách a zřejmě proto má najeto více km. To by ani tak nevadilo. :myslim

Při ověřování VINu v registru leasingových společností jsem našel,že je evidováno u úvěrové společnosti D.S. LEASING,a.s., ale při zadání VINu a SPZ přímo na stránkách této společnosti to uvádí,že jej v registru nemají,jak tomu mám rozumět? :myslim

Děkuji předem za jakékoliv poznatky a odpovědi k tomuto vozu.

Autosalon jsem kontaktoval. Zítra čekám odpověď. :papa

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2018 at 22:16, Laďa napsal:

No když už jsi u těch počtů km, tak mně vychází jiné číslo. Od 3 měsíce 2016 do 11 měsíce 2018 to je  32 měsíců. Takže 107 000 : 32 = 3343 km/m.

Díval jsem se na inzerát přes mobil a tam mi to nezobrazilo měsíc výroby :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude právě ukončeny leasing. 

Auto je na firmu, to je jasné, služebak. Cena nízká možná i proto, aby do daní šlo co nejméně... :myslim

Pokud auto opravdu chceš, koukni na brzdy vpředu, jejich výměna je za 50 000 Kč. Auto jezdilo dálky, mohou být původní a na výměnu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sun Nov 18 2018 at 18:24, MilanF1 napsal:

To bude právě ukončeny leasing. 

Auto je na firmu, to je jasné, služebak. Cena nízká možná i proto, aby do daní šlo co nejméně... :myslim

Pokud auto opravdu chceš, koukni na brzdy vpředu, jejich výměna je za 50 000 Kč. Auto jezdilo dálky, mohou být původní a na výměnu. :papa

Co by jsi na nich dělal za 50000? Desky a kotouče, je tam keramika? V autorizaku to možná natáhnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...