Přejít na obsah

Recommended Posts

Cena dobrá, ale majitel to nešetřil,4500km/měsíc? Když jsem jezdil sanitkou,tak jsem měl 5000/m a to jsem se za těch osm pracovních hodin téměř nezastavil :myslim :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mě toto auto zajímá,hledal jsem na netu nějaké informace o vozidle.

Na inzertní stránce není fotka zadní části vozu aby nebylo vidět že je na nárazníku reklama nějaké stavební firmy.Takže s ním někdo jezdil po republice po stavbách a zřejmě proto má najeto více km. To by ani tak nevadilo. :myslim

Při ověřování VINu v registru leasingových společností jsem našel,že je evidováno u úvěrové společnosti D.S. LEASING,a.s., ale při zadání VINu a SPZ přímo na stránkách této společnosti to uvádí,že jej v registru nemají,jak tomu mám rozumět? :myslim

Děkuji předem za jakékoliv poznatky a odpovědi k tomuto vozu.

Autosalon jsem kontaktoval. Zítra čekám odpověď. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 15. 11. 2018 at 22:16, Laďa napsal:

No když už jsi u těch počtů km, tak mně vychází jiné číslo. Od 3 měsíce 2016 do 11 měsíce 2018 to je  32 měsíců. Takže 107 000 : 32 = 3343 km/m.

Díval jsem se na inzerát přes mobil a tam mi to nezobrazilo měsíc výroby :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To bude právě ukončeny leasing. 

Auto je na firmu, to je jasné, služebak. Cena nízká možná i proto, aby do daní šlo co nejméně... :myslim

Pokud auto opravdu chceš, koukni na brzdy vpředu, jejich výměna je za 50 000 Kč. Auto jezdilo dálky, mohou být původní a na výměnu. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V Sun Nov 18 2018 at 18:24, MilanF1 napsal:

To bude právě ukončeny leasing. 

Auto je na firmu, to je jasné, služebak. Cena nízká možná i proto, aby do daní šlo co nejméně... :myslim

Pokud auto opravdu chceš, koukni na brzdy vpředu, jejich výměna je za 50 000 Kč. Auto jezdilo dálky, mohou být původní a na výměnu. :papa

Co by jsi na nich dělal za 50000? Desky a kotouče, je tam keramika? V autorizaku to možná natáhnou. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku