Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smajlíci


Schreek

Recommended Posts

Taky jsem tu přes celý den spíš na mobilu.., takže to neřeším..., ale na kompu třeba zrovna včera u Lucy a teď i doma fakt nemám problém... :) na běžný smajly používám zkratky : )    : D    : p   A přepisuje se mi to samo a nemusím to lovit ani v tabulce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším. Nakešovaný jsem to neměl, bylo to dnes poprvé, co jsem na tu ikonu kliknul. Ale mohlo by to v mém případě být tou čistou instalací woken (i když tam mám zpět všechny svý potřebný programy). U @Pe.Tra mi to taky nepřijde zrovna rychlý.

NTB.JPG

 

EDIT: Zkouším Martiny Asus a je to taky pomalý :( Asi to bude náročné na stroj.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slibuju že jakmile to půjde (předpokládám s nějakou aktualizací protože hlasy pro to obecně jsou) tak to množství smajlíků výrazně zredukuji, ale zatím bych to nechal, zejména kvůli psaní z mobilu, kde to usnadnuje práci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pe.Tr napsal:

ale to nemas otevirat v prohlizeci ale v klavesnici androidu.

U Windows? :o Aha, dík za radu IT guru :aut 

Jinak používat smaily z klávesnice telefonu samozřejmě můžu, ale nechci a nebudu, protože jsou hnusný. Resp. na founu jsou hezký, ale na fóru už ne.

Starý jsou prostě naše klubácký a připomínají mi staré dobré časy :super 

P.S. A už jsem to psal, nevím proč se něco zapnulo napopud jednoho člena (který navíc nemá ani peugeota :P), aniž by to posvětilo vedení ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...