Pe.Tr Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Na emotion day chodi lide ktere zajima nakup noveho vozu, klub by tam max stal jako krovi v rohu a odpovidal na max technicke otazky+ by se rozdalo par letaku o klubu s nejasnym zaverem jak s nim dotycny nalozi. Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Letaky klubu na legendach si veme jen ten koho to zajima, nikdo tam nechodi pro tuny letaku jak tomu byvalo drive na autosalonech. A divil by ses kolik lidi peugeot stanek loni zaujal, za dva dny takto uslapanou travu mezi auty, to se jen tak nevidi. Tusim ze jsme davali i fotky po odparkovani aut po akci. Co se tyka financi, letosek jsme jiz s naklady na polovine oproti lonskemu roku a to jsme akci pojali oproti lonsku v trosku vetsim meritku plus navic mame jeden den akce navrch. Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Mimochodem Peugeot stanek patril k nejhezcim z klubovych placů! Byl jsem pyšnej na naši partubjak jsme to suprově zvladli! A věřím, že letos laťku opět zvedneme. Za mně to bude moc hezké rozloučení s Peugeot clubem po jedenacti aktivnich letech zde. Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Pro info jelikoz sis odkaz na legendy zrejme neotevrel Jednodenni vstup 399,- Tridenni vstup 950,- A za jeden den to fakt neprojdes...je to nejvetsi autosalon v republice, nic takhle velkeho se u nas neporada. Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 (upraveno) A neodpustim si posledni vec! Štěpánova 605 ani zdálky nevypadá obyčejně!!!! Upraveno 28. únor 2018 uživatelem Pe.Tr Citovat
Pepito Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 před 8 hodinami, Pe.Tr napsal: Za mně to bude moc hezké rozloučení s Peugeot clubem po jedenacti aktivnich letech zde. Chápu to správně, že končíš s Peugeot clubem? Citovat
Vena garážmistr Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Já sice nemá rád takovéto masové akce. Ale přemýšlím že bych se tam vypravil vloni jsem měl možnost volňásku nevím jestli bude i letos ale zkusím se zeptat. Myslím si že to je vcelku jedinečná akce na které se mohou prezentovat nejen firmy zabývající se prodejem, úpravou aut nebo autodoplňků ale mohou se zde prezentovat i kluby příznivců jednotlivých značek což tuším není na žádné akci podobného rozsahu. O tom že taková účast stojí spoustu energie ,času a i financí není třeba dlouze diskutovat ale myslím si že ta parta která se této příležitosti chopila za PC odvedla a odvádí hodně velký kus dobré práce a že letošní prezentace bude minimálně stejně důstojná jako byla ta loňská. Chápu že jsou zde lidé kteří mohou mít odlišný názor na to jak by se daly vynaložit finance které to PC stojí jinak a jejich názor jim neberu. Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Béďa Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Loňské Legendy byly vážně super a stánek Peugeot clubu byl opravdu jeden z nejlepších! Pro mě ale letošní Legendy ztratily zejména místem, Holešovice prostě nejsou Bohnice. Prostředí dělá hodně a areál Bohnic byl pro takovou akci jako stvořený. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Bohužel letos si Bohnice kladly moc velké podmínky..... Taky z tohodle mam rozporuplné.... ale uvidíme. Kdo se bojí nesmí do lesa Citovat
Vvitty Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Jednodeni za 399,- jen pokud si listky koupis uz ted... v cervnu + 100, na miste uz to bude za 549,-. Pokud vim tak dost podobne zvedali cenu uz vloni. Tak drzime palce at se akce vydari. Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Nebo 300,- pred vanoci a nebo muzes soutezit Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 před 3 hodinami, Pepito napsal: Chápu to správně, že končíš s Peugeot clubem? Chápeš správně Citovat
Béďa Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 @Pe.Tr jasně, pokud šli do nějakých nesmyslů, tak se nedá nic dělat.. tak ať se vám to v Holešovicích vydaří minimálně stejně dobře jako v Bohnicích, budu čekat na nějaký fotky.. @Vvitty to máš jako s lístky na fesťáky, majálesy atd. taky je většinou koupíš dřív za "zvýhodněnou" cenu a když ti to časově pak nevyjde, za ty prachy je střelíš vždycky.. Pe.Tr a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Tak počítam že v červenci stejně forum vypnem Péťa ohodnotil 1 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 To prodáme, ne? http://id-nes.cz/cs/cost/peugeot-club.com To je odhadem 2790,- Kč na člena Citovat
MJSytic Odesláno 1. březen 2018 Autor Odesláno 1. březen 2018 To bude víc. Členů je jen něco kolem tří stovek (i když mám někdy při dělání kartiček pocit, že jich je nekonečně moc ) Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.