Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kostra zadního levého světla


Mortis

Recommended Posts

No tak díky za bulharštinu :mrk. Ani google si s ní nevěděl rady. Pochopil jsem to tak že na plech kde jsou připevněny žárovky přišroubuju další káblík a ten pak uchytím někde k podlaze nebo jiné kostře na autě. Jde použít i ta originál kostra kde se sbíhají asi 3 dráty i ten původní konektor? Nebo raději přišroubovat samostatně někde jinde? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj clubaci, zkusil jsem ukostrit leve zadni svetlo ale po zapojení na kostru mi to neblikalo ani nesvitilo. Nevíte jestli to je ovlivněno odporem kostriciho drátu nebo čím. Originální kostelci dratek je uzkej,a ja jsem použil klasickou 2,5 ku. Mozna bude mít větší odpor. Díky za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepinelo: máš chybu někde jinde, anebo jsi to špatně zapojil. Pokud si nevíš rady, dej podrobné fotky, zkritizujeme. Vyfoť i obě části konektoru, zda je uhnilý.

PS: dělal jsem to podobně, akorát uvnitř světla jsem to připájel a ne šrouboval, a kablík jsem provlekl sousední dírou. Hlavně si bezpečně najít, který plíšek je kostra - jsou to objímky žárovek.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pájení na pocínovaný plech lze. Pokrýt kalafunou, trochu cínu a hodně škrábat hrotem pájky, až to chytne. Po připájení silně rýpej šroubovákem, nesmí odskočit. Pokud to šroubovákem odrýpneš, tak to nebylo dobře připájeno a stejně by to upadlo časem.

Povlékl jsem to dírkou v plechu, který má stejná potenciál, takže i kdyby se v průchodu prodřela izolace, tak se nic neděje.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co som pozeral videa, tak na ukostrenie vyrabali nove sroby tak, ze po vyvrtani diery, obrusili okolie diery drôtennym brusnym nadstavcom na vrtacku, ale mozno by stacilo nieco na modelarsku frezku, alebo drôtenny kartac.
Pokial je pozink, a nie je tam farba, mala by byt kostra " vsade". pripadne staci farbu olupat, alebo oskrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

maruskamichalek :

Díky za návod , dalo se to pochopit podle obrázků a KONEČNĚ  bude klid . Ještě to půjdu po O  projet a vychutnám si to odbočování do leva :)

Ps:při odšroubované kostře si  hlavně si nezavřít kufr i když se tam dobře leze přes sedačky i s výškou  192 cm  :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Koukám, že levé zadní světlo trápí každého, Neprodávají se ty připojovací konektory (samec a nebo samice teď nevím od stolu, ale asi samice)? Já jak koukám, tak mám kabel zeleno žlutý, což je kostra cca 1cm spíš hnědej. Chtěl bych, aby to trochu vypadalo a né to tam nějak přidělávat, i když to auto není nové.

 

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, je to v kostře, přesněji v konektoru, jen jsme to poškrábal, vystříkal a povytáhnul konektor a šlape to, ale je divné, že neprodávají nové konektory, nebo svazek.... Sice nevím proč to nesvítilo a vše ostatní jo, zda jsem měl 3 žárovky chycené (vlákno)...neřeším, už to ani neřve ohledně chybného blinkru či brzdy...

@Havlicek.Lukas funguje to ještě pod Penny, ten elektroshop? Jak tam vedle byl ještě nábytek Adamec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...