Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Tak včera s @inoxingem vypnutý vypinač airbagu, tak uvidime jestli chyba zmizí uplně.

No a dneska opět Inoxing na telefonu, v Hustopečích u cukrárny najednou starter přestal točit, jen cvakalo pod palubkou a vepředu ani ťuk, do toho běžel větrák u chladiče protože při popojiždění jsem to trochu vice ohřál. No chvili jsem rozebiral auto abych se dostal ke starteru a pak s inoxingem na telefonu hledal co by to mohlo být, baterka byla OK. Pomohl mě, našel schema pojistek v BSM a pak už jen kontrola přislušné pojistky která byla vypálená, ovšem jsem netušil že je to jakasi mini který v autě nemam, tak jsem ustřihal kontakty u velký pojistky a stejně to tam moc nešlo.

Napadlo mně zajit do mototechny kde v 17h zavirají, bylo asi 17:10, no naštěstí tam ještě byli a po chvilce prosení u zamčených dveří mě 3 kousky prodali, takže jsem odjel po vlastní ose. UFFF už jsem hledal čislo pro odtah. Když se to seje tak se to seje. :D

Takže ještě jednou moc díky.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno (upraveno)

To tvoje auto je elektricky nějaký začarovaný. A nemá rádo teplo. To potom nevím, co dělá na jižní Moravě. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odesláno (upraveno)

Tady je všechno začarovaný. Radce chcipnul dneska počitač, v cukrarně jsem měnil vodovodní baterii a musel dřez ven z desky protože to byla koule rzi, do toho mi zdechne auto, zejtra jedu do Náchoda na otočku, masakr tenhle tejden

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - starter mimo provoz, ale byla to jen pojistka
Odesláno

Jestli byla spálená F8 v pojistkovce v motoru , tak nech zrepasovat starter , odchází mu cívka , aby tě nenechal někde viset ...

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nová technická :)
Odesláno (upraveno)

Tak dnes SME + STK v Břeclavi, musim říct byl jsem přijemně překvapen, jak organizací práce, tak techniky i paní recepční. Cena byla taky ok 1400,- za oboje. Takže mužu doporučit, jsou tam celkem noví a jede to bez objednávání se, ja tam nebyl ani hodinu, ale řikal mi že přede mnou tam měli trošku vic nával ale pak se to uvolnilo.

Prošli jsme uplně perfektně.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
  • O 1 měsíc později...
Odesláno (upraveno)

Tak přezuto na zimní válenky, už zase zima, chjo.

Dvě gumy maji 5,5mm a dvě 6,5mm, to prosím po dvou zimách, muj roční nájezd je max 14tis km. Tak to dají max 4 zimy a kdo ví jestli vůbec, Conti TS 860. Hmmm

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno

Problem bude že tady je to pořád jen po asfaltu, sněhu tu napadne minimum. Ja taky čekal vyšší nájezd, TS 850 po 4. zimě měli ještě 6mm, pak jsem auto s nima prodal. No asi přiště budou Nokiany

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Zimáky nahozeny, už zase, Brrrrrr
Odesláno (upraveno)
před 4 minutami, radim.1008 napsal:

Nejsou Nokiany zbytečný, když je to zima na asfaltu? Zítra budu přezouvat na Barum Polaris 5, tak jsem na ně zvědav. :myslim

No zbytečný možná, ale jsou nejlevnější z těch co za něco stojí :D

Pokud někam pojedu, ať už Jeseniky, Krkonoše, nebo i ten Náchod tak nemužu mít nějaký šlupky zase, leda mit třetí kola s gumama do hor :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno (upraveno)

Já teďka kupoval (ne na svoje) zimaky. A Barum Polaris 5 stala 1200 Kč a Michelin Alpin 6 vyšla 1 600 Kč, šel jsem do Francouze. Rozdíl jedné nádrže... A taky předpoklad, že ten Michelin vydrží. 

PS: původně jsem si myslel, že Michelina bude o hodně dražší. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odesláno

Jen poznámka k Nokianům. Teď jsme měli doma 5008, Riftera a 208 na nových Nokianech (bohužel si už nepamatuju přesně typy), ale všechny ty gumy hučely jako prase :(

Edit: Tak jsem našel fotku 5008 - Nokian wr suv 4 tam byly...

Odesláno (upraveno)

Nokian Wr D4 mela Radka na 208 a nezdalo se mi ze by huceli, a na horach byli super. Ted na Suzuki ma taky  TS 860 tak uvidime, zejtra je nahodim.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno

Už jsem kupoval několikrát Barum a nevidím důvod proč by to mělo být sprosté slovo. Ano, sjíždí se celkem, ale třeba u zimních gum nevím kolik sezón byste na tom chtěli jezdit? 3 nebo 4 mi osobně přijdou úplně v normálu. 

 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...