Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

Skoro mi to přijde nikoli jako TALENT, ale jako ZÁMĚR s cílem vyrobit co možná nejvíc problémů a potom se  bavit reakcemi řidičů uvízlých v kolonách a když se k tomu přidají i zmačkané plechy, tak jsou na vrcholu blaha. Vidím to tady v Chomutově "x" rozkopaných ulic, objížďka stíhá objížďku, nic není dokončené a v lepším případě je na stavbě vidět jednoho "Dárečka" jak se opírá o lopatu aby neupadl. Ale zato mají perfektní omluvu "Technologická přestávka".

Už se "Těším" na pátek odpoledne 8.9. směr Mohelnice - D8, D11, veselé historky z natáčení kolem HK. Navigace mi slibuje čas necelé 4 hod, ale nějak se mi to nechce věřit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"kain stres" - cesta do Luhačovic a zpět z Práglu vrchem přes Hradec a Mohelnici, Olomouc, Zlín - úplně v pohodě - vždy sobotní dopoledne.

Akorát při návratu ten smrťák co byl v TV - dodávka vs Bus a objížďka přes vedlejší a podobná zkušenost jako @MJSytic , když jsem pouštěl kamion z vedlejší - tak se ten za mnou mohl "kucnout", ale klaxon mi lak neodře a blby za těch 30 let už ignoruji. (tedy téměř vždy) :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, s tím se nedá než souhlasit, má to ale jeden háček - víkendové srazy PC obvykle začínají v pátek odpoledne nebo k večeru. Nezbývá tedy než se obrnit trpělivostí a věřit, že cestou nenarazíš na nějakého zfetovaného debila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem si na cestu koupila časopis a křížovky... :) taky si beru spacák colu a pivo..., řízky a bombóny... :D za 4 hodiny vyhládne... :D Do Fulneku sem se taky připravovala na nejhorší a nakonec 2,5 hoďky a dokonce jedna pokuta za rychlost.. :D  je to asi o náhodě.. I kdyby cesta byla na 6 hodin.., ten víkend za to stojí..! ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2017 at 11:22, FrantaCV napsal:

Jj, s tím se nedá než souhlasit, má to ale jeden háček - víkendové srazy PC obvykle začínají v pátek odpoledne nebo k večeru. Nezbývá tedy než se obrnit trpělivostí a věřit, že cestou nenarazíš na nějakého zfetovaného debila.

Nám se osvědčilo, vzít si v pátek volno, a jet na sraz už ve čtvrtek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman Bazi jelikoz te na sraze vidim jednou za 3 roky tak asi dobry :D jako jednorazovka, ale kdyz jsem jezdil na dva az ctyri srazy rocne (dle aktivit organizatoru), to bych si fakt kvuli tomu neplacal dovolenou. Kor kdyz je to v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes o půlnoci skončila uzávěrka přihlášek a musím se přiznat,že je mi smutno,že na mnou prvně pořádaný sraz (a nejspíš poslední),nepřijedou pravidelní účastníci: Blanečáci,Krnováci,někteří Pražáci...

No prostě Ti,se kterými jsem se rád vídával na srazech :fnuk

Jestli je to termínem,tak ten jsem nevybíral.

Jestli je to polohou,tak se omlouvám,ale je to opravdu široko daleko nejhezčí autokemp.

Doufám a pevně věřím,že Ti co přijedou,nebudou litovat a na sraz budou rádi vzpomínat.

A Ti,na které tady myslím,budou litovat,že se nepřijeli podívat za svými přáteli,kamarády a nejen majiteli aut zn. Peugeot :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není tvoje chyba, je otazkou proc lidi jezdi ci nejezdi..... me tenkrat na sraz, kde uz Dzana nebyl taky neprijeli Banencaci, udajne protoze nebyl orientak..... nevim. Taky jsem se na ne na kluky usaty tesil, i Adelka rikala, ze je skoda, ze nejedou. Ale s tim nic nenadelas. Termin je udelan i tak, ze to nekoliduje se skolou a dalsima kravinama, co byla casta vymluva. Proste po tom nepatrej a polad co se poladit da, priprav co se pripravit da, at pak mas na sraze klid a pohodu. Pozadej prvniho kdo prijede (popr. prvniho co znas) zda ti nepomuze s registraci a vydejem veci. Ne treba porad ale jako alternace apod. Me to tenkrat strasne pomohlo, ze mi tohle delal Peta s Minimaxou a ja se staral o organizacni veci a vznesene namitky apod. Vetsinou to bylo jen posezeni u baru :D

a jeste mi taky pomahal Hurvajz, huba by me fackovala jej opomenout :)

Upraveno uživatelem Scratch
doplnen Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle Pepito, neovlivíš. Jsou lidé, kteří chtějí přijet a lidé, kteří nechtějí. Potom je pár těch kterým se datum nehodí. Já jsem moc rád, že jsi do toho šel a věřím, že sraz i přes menší účast bude patřit mezi povedený a bude se o něm dlouho psát. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamlouvám si věšení banerů s Koudym a Marťou... :D posledně u toho byla fakt prča... :D hlavně s tou posekanou trávou... :D

taki přijedu brzi..., takže cokoly bude potřeba Pepito, tak se nestyď... :) (tešim se StibTo ;):D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605, když se k tomu tak pěkně hlásíš, co by jsi řekla tomu, kdyby jsi pomohla už s převozem věcí do Mohelnice? Mohli bychom tě prosím poprosit o jejich přesun na sraz? Momentálně jsou u předsedy. :) Byla by jsi od té lásky a dobroty? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...