Jump to content

Recommended Posts

prima zpráva, že to jde i softwarově[*], teď ještě otázka, jestli se někdo podělí o postup, resp. tedy odpovědět na dotaz na začátku vlákna ohledně kontaktu ... nebo že bys Straki rovnou řekl za kolik a kdy budeš okolo Brna? :-)

[*] co já vím, odkazuje se tu akorát návod na hardwarovou úpravu na 407: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
V 5. 6. 2017 at 12:22, lubosch napsal:

já chci taky, já chci taky, já chci taky, já chci taky. :)

Dal bych couvací kameru.

Možná jsem úplně blbej, ale co má couvací kamera s odblokováním videa za jízdy? Couváš šedesátkou nebo co?

Couvací kameru jsem si dával, napájení je takovýma nůžkovýma konektorama nacvaknutý na kabel couvacího světla, video žlutej cinch do kastlíku a hotovo.

Akorát když to chci použít tak holt musím ručně zapnout video (menu, otočnej jednou doleva a dvakrát stisknout), ale to je přece otázka zbastlení auto zapnutí videa zařazením zpátečky a s tím ti odblokování za jízdy podle mě moc nepomůže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím při jaké rychlosti, ale při parkování/vyjíždění se mi to ještě nestalo. Tu kameru mám proto, že není vidět za auto a nechci přejet děcko nebo babku co si metr za autem na zemi hledá búra do vozejku. A dítě se mezi senzory spolehlivě vejde. Tak holt couvám pomalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sawoy mimo téma, včera jsem mel premieru navstevy neratovického lidlu , santafeckem které ma senzory i kamery všude, jedine místo bylo hned vedle chodniku co vede od cesty zahybam tedy vpravo na parkoviste a hned vpravo do první ulicky , lehce si nadjedu a sup doprava do parking mista a mrd ho , rana a srumec, ty sulini , tam maj nasroubovane stojany na kola, zadna znacka ani piktogram na zemi , a ja to z mista ridice nemel sanci videt. no nasranej sem byl ještě nez jsem do lidlu vlezl , auto asi ok , stojany nevim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe.Tr: Včera premiéru? No ty jseš teda divnej patron .... :D Ty sis nebyl první dva týdny pro nic se slevou a nechodil jsi pětkrát za den na kafe zadara?? Jseš ty vůbec z Nera ??? :D  Ale klid ... já už tam teda ty mý tři baby vezl a tudíž tam parkoval asi pětkrát, ale vevnitř jsem ještě nebyl :myslim:roker  A to jsem tam kupoval kmitačku ....

Edited by Sawoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tak video se blokuje při 5km/h a jedno jestli jedeš vpřed či couváš. Co jsem tak pátral, tak by to u VAN sběrnice mělo jít hodně starou verzí Peugeot Planet 2000 tuším verze: 05.B (10.29).

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, taky často couvám rychlej než 5 km/h, a navíc mi to nějak blbne, občas to vypadne hned jak se otočej kola :-(

když mi někdo řekne, jak vyresetovat ten zkriplenej XP Mode, abych do toho mohl udělat čistou instalaci, a kde mám PP verze 05.B vzít, tak to můžu vyzkoušet (ideálně teda ještě vědět, v jakým menu PP to hledat) ... s woknama bezmála dvacet let nedělám, vůbec se v nich nevyznám, každá interakce je pro mě utrpením, naposled jsem se ani nepřipojil k autu - zapomněl jsem uživatelský jméno a v tom XP Mode nedává nabídku, achjo :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...