Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím o vysvětlení


Romeus

Recommended Posts

Ahoj, mám nově Peugota 206+ rv.2012 1,4Hdi najeto 35 Tis Km a dvě věci tedy zatím:

 

-jak se dá vyměnit žárovka v bočním blinkru? ( je tam prasklinka a teče tam )

 

-řazení je dle trochu tak jiné než u zbytku vozů na zeměkouli. To že je delší dráha kulisy jsem se dočetl a OK beru, ale slyším ve voze každé dosednutí táhel. Ono ve sporťáku za pár míčů bych to možná i bral.

 

Pokud jste mi někdo prosím odpovědět tak bych byl velmi rád.

 

PS: manželce, která s tím vozem jezdí je to šumák a tak pro ješity jako já pouze sofistikované rady a odpovědi.

 

Moc díky Roman  :myslim

Upraveno uživatelem Romeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blinkry Ok chápu.

 

Táhla vytahané? Najeto 35 tis a při koupi mi dělali garančku v Peugeot Auto Tichý Ostrava. Závady a poškození NULA. Je to dovezené z F se všemi garancemi Peugeot.

 

Je ještě nějaká jiná možnost? Dá se tam něco udělat jako třeba něco promazat? 

Upraveno uživatelem Romeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to stejně jako na 106, tak stačí jen správným pohybem vpřed/vzad (teď nevím) a pak k sobě blinkr vytáhnout z blatníku a pak už je žárovka vyměnitelná. Na 206 jsem to zatím neřešil.

To řažení, asi to bude vlastnost, taky mi přijde, že skrz páku cítím a slyším, jako bych přímo hýbal jednotlivými ozub. koly :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Borci. Blinkr jsem vytáhl, ano dozadu potlačit ( proti směru jízdy ) a byl venku. Připojovací káblíky velmi krátké a žárovka se vyměnit nedá pokud tedy nerozbiju krycí sklíčko. Není jiná možnost než jít do PEUGEOTU a koupit nový boční blinkr. 

Koupil jsem na e-shopu náhradní, ale nejde to napasovat, protože jsou jako u všech ostatních aut na zeměkouli s možnosti výměny žárovky. 206+ to teda v originále nemá a asi nikdo nepočítal, že může prasknout sklíčko a zatíkat do blinkru voda.Tudíž jdu vrátit.

 

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 roky později...

Otevřu toto staré téma.

Zjistil jsem, že prasklo plexi na bočním blinkru. Koupil jsem tedy novej a problém při výměně. Nejde docvaknout. Ten novej je asi o trochu užší a nedocvakne. Už mi ho vyměnili za jinej a co myslíte....? Stejnej broblém.

Setkal jste se s tím někdo? Ještě bych zkusil jinýho výrobce, ale obávám se že to vyrábí stejná čínská linka. :myslim

02.jpg

01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...