tu Studánku jsem vybral (pro nás) proto, že je v lese, dá se hezká procházka lesem až do Rychnova, asi 4 km, jinak je všecko v budově hotelu, wellnes, bazén od rána do večera, sauna, masáže, restaurace, na pokoji všechno, ráno švédské stoly, večer 4 chodová večeře...
jo, a byli jsme tam sami--obsazené jen 4 pokoje , ale turnus před námi prý nabito, pivo nějaká polotmavá 11...