Jump to content

SonX

Uživatel
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

About SonX

 • ID člena
  26164
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Šelpice
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nebolo to náročné ja som to mal za 2 dni hotové. Jeden deň von druhý dnu. Ale robil som to cez leto a počasie tiež nebolo zhovievavé 30+ . Tak držím palce nech sa to podarí.
 2. Veru tak ako píšu chlapci vyššie cena opravy môže byť v konečnom dôsledku dosť vysoká. Ale ak si dokážeš vymeniť motor svojpomocne nemusí to byť až také zlé. Mne sa prihodilo niečo podobné (pridretá kluka odyšlo olejové čerpadlo). A výmena na dvore svojpomocne .
 3. Problém máš so sledovaním(signalizáciou) otvorenia/zavretia dverí - mikrospínač v centrálnom zámku spolujazdca. Môžu to byť nasledovné veci : 1. skontroluj si kontakty v priechodkách dverí a kasne, použi dáky sprej na kontakty 2. zlomená alebo inak poškodená kabeláž od centrálu až po BSI 3. mikrospínač v zámku (pomôže pravdepodobne len výmena zámku, nakoľko u mňa sa zložiť späť už nedal ale ja som to riešil na 407)
 4. P407 2.0 hdi 100 kw, r.v. 2005 vstreky SIEMENS. Zdravím potreboval by som narýchlo info aký je priťahovací moment (ak je určený) na montáž vstrekov na uvedený motor. Nakoľko nie som pri svojom PC neviem si to pozrieť. Vopred ĎAKUJEM za info
 5. Pani chcem sa informovať či niekto neriešil podobný problém (p407 SW 1.6 HDi 2005 VIN: vf36e9hzc21288900). Riešim centrálne zamykanie auta anomália je nasledovná: DO je funkčné auto zareaguje na pokyn zamknutia auta sklopí spätné zrkadlá zablikajú smerovky ale zamkne lem piate dvere a nádrž. Ostatné dvere sú odomknuté. Pri manuálnom zamknutí zamkne len šoférove dvere. Kabeláž vodičovích dverí som prekontroloval a vymenil som aj zámok v uvedených dverách ale bez zmeny. Test odomykania a zamykania cez DIA končí hláškov "Test prebehol úspešne", aj keď pri testovaní odomykania je počuť zámky čo je OK ale pri teste zamykania nepočujem žiadnu aktivitu zámkov. Vopred dík za postrehy a nápady
 6. Otoče rieš cez vrakovište resp. ludí ktorý kupujú a rozpredávajú búrane autá. Na webe je toho strašne moc a cena sa pohybuje cca okolo 60 € za ks. Ak natrafíš na dobrý kus tak budeš mať bonus možno aj v dobrom spodnom čape a ložisku
 7. Honza : - ano monochrom, - v konfiguracii displeja sa da deaktivovať HF a zmeniť typ klimatizácie mam to otestovane na svojom vypálenom. No bohužial na novom neviem nic nastavit nakolko to konfigurujem cez Diagbox V5.20 PP 2000 vyhlási pri načítavaní displeja neznáme číslo produktu (v tomto zmysle niečo neviem to naspamet ) . Aj keť i to príde divné nakoľko v uvedenej verzii figuruje už aj 508- smička No skúsim povíšiť na V5.29 a uvidíme ci databáza už bude obsahovať údaje aj o uvedenom displeji.
 8. HF ma netrapi ked tam bude ten tel. svietit aj nadalej na B teraz nie novsim FW a DB hej. Len mne je zbytočné prepaľovať FW + ak sa nemílim doosádzať dosku interfejsu ked mam 407sw r.v. 2005 len pre nový displej a čisto len pre svoje účely. Tak asi dakoho pohladam kto ma C interface a novú DB. Ale aj tak dík.
 9. Je to multifunkčný displej stredového panelu ísť ide ale teraz je nakonfigurovaný na dvojzónovú klíma a ja ho potrebujem prekonfigurovať na jednozónovú + odkonfigurovať hands free : ))
 10. Zdravím páni chcem sa informovať ktorou verziou DB viem konfigurovať uvedený displej - 9676655380 SW: V72,2 HW: V1600. Foto v prílohe. Mám B kábel a verziu DB 5.20. Ide mi oto či sa mám snažiť upgrade DB v mojom prípade max do V5.28 alebo to je zbytočné. Pri verzii V5.20 PP2000 nepozná číslo dielu a tým pádom ho neviem prekonfigurovať. Vopred ďakujem za info.
 11. Páni nevála sa niekomu zbytočný strešný nosič? mal by som záujem
 12. SonX

  diagbox

  Načo zakladáš nové vlákno keď o cca 10 tém nižšie sa rozoberá daná problematika Mas sz
 13. SonX

  diagbox

  Ďakujem Baffy aj Ferinko2
 14. SonX

  diagbox

  Viem ale najprv chem rozbehať na B potom ak nebudem spokojný pojdem cestou upgrade FW kábla atď.
×
×
 • Create New...