tak extol odisla (je na reklamacii) odisiel vypinac-regulator ,nahradny diel do toho nemaju takze ak bude kladna reklamacia daju novy stroj ale beriem za protihodnotu ine veci
a vzal som ten ryobi je mensi ,lahsi ,lepsia ergonomia, kvalita spracovania ako extol ,sroby na kolesach povoluje jak nic ,rychla utahovacka ale s baterkou 5Ah nie najlacnejsia ,ma to este prepinac na 3 stupne momentu utahovania