Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Partner elektrika, pojistky

    zisti presne kde ten cerveny kabel je napojeny a kam ide jeho opacny koniec ked to nechas rozpojene a startujes tak to robi co? nenastartuje ?
    • 39
  2. krtek 2

    Partner elektrika, pojistky

    predpokladam ze ten cerveny kabel ide na zhaviace sviecky(alebo zhaviace rele) a tou svorkou (dotykom protikusneho kabelu)zhavis tie sviecky ten kabel nieje vhodny na zhavenie ,mysim jeho izolaciu takze jednoznacne to odstranit a zhavenie urobit na novo nenapajat to z poistkovky(samovrazda jak vidis ) ale napojit to z hrubeho kabla startera cez rele ,ktore si budes spinat na palubovke rucne alebo napojit zhavenie do origo stavu toto daj elektrikarovi a cim skor
    • 39
  3. po nastartovani rele dozhavuje(naskoci) na studeny motor preto mas na tom kabli napetie , po minute dvoch sa to vypne za chodu motora dozhavovanie ti zrejme funguje
  4. cosi na kolesa potrebujes lepsi stroj ,silnejsi nevravim ze to nepovoli skrutku na kolese ale trosku viac ju utiahnes a bude to bieda
  5. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    tak co ti poviem ,mal si pravdu niezeby ten extol bo zly, bola to silna utahovacka ale kvalitou je trochu nizsie nez ten ryobi ,po par pouziatiach sa to madlo extolu upulne osupalo ,tu u ryobi nic take nepozorujem no spekuloval som a prespekuloval a to este neviem jak dopadne reklamacia ak dopadne zle opravim ju sam uz som nasiel ten vypinac na ebay sice z ineho utahovaku( vyrobca) ale konstrukcne je takmer zhodny takze vypinac je totozny ale tak snad to takto nedopadne a za protihodnotu vezmem aku vrtacku ryobi(one + cize baterka z utahovaku pasuje) ,flexu a teplovzdusnu pistol
  6. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    tak extol odisla (je na reklamacii) odisiel vypinac-regulator ,nahradny diel do toho nemaju takze ak bude kladna reklamacia daju novy stroj ale beriem za protihodnotu ine veci a vzal som ten ryobi je mensi ,lahsi ,lepsia ergonomia, kvalita spracovania ako extol ,sroby na kolesach povoluje jak nic ,rychla utahovacka ale s baterkou 5Ah nie najlacnejsia ,ma to este prepinac na 3 stupne momentu utahovania
  7. a neskusal si to vymenit za iny noz alebo nieco ine? ,mozno by boli ochotnejsi
    • 35
  8. krtek 2

    Rachot po výměně rozvodů

    ja by som ho az tak nehanil co sa tyka odbornosti ,vsetko dnes ide rychlo dopredu a je potreba kopu dokumentacie k opravam ,cize ten garaznik sa musi snazit omnoho viac ako ten v autorizaku co ma vsetko zadara pristupne ale co sa tyka tej druhej stranky ze dal ruky od toho prec tak to si zasluzi nalozit ale to uz je o charaktere cloveka a jeho povesti
    • 28
  9. krtek 2

    406 neštartuje

    ano teraz uz je to uplne jasne , rady si dostal na 99 percent je problem v starteru
    • 11
  10. krtek 2

    Problém se startováním Peugeot 106

    mozno cerpadlo v nadrzi bzuci po otoceni klucika zakazdym ?
  11. spolahliva rada jak prejst z 10w na 5w je taka ze tu 10-ku vypustis a nalejes tam 5-ku samozrejme aj novy oleovy filter nic sa tomu nestane ja som tak tiez presiel lebo ten predomnou tam daval 10 -ku a v zime som mal problem na studeny motor ,nechcel ist moc do otaciek taky omrtveny bol pokial sa ten olej trochu neohrial
  12. krtek 2

    406 neštartuje

    musis pisat jasne bud starter toci a nechyta alebo starter netoci a nie ze starter ani neskrtne s kym neskrtne? sam zo sebou alebo s motorom? lebo potom pol vlakna onicom a nazov vlakna takisto 406 nestartuje ,nepis to dvojzmyselne napisem bud 406 netoci starter alebo 406 startuje ale nechyta a kazdemu je jasno
  13. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    to co popisujes robi elektronika (u drachsich strojov)ze obmedzi prudy a mas mensi moment ale na tomto mojom nic take neni ide to naplno dolava aj doprava respektive to regulujes len spinacom (regulatorom) cim viac stlacis tym viac otaciek
  14. pokial chces ladit ,kup si turbodizel alebo turbobenzin da sa aj tvoje poladit ale za uplne ine penaze
    • 84
  15. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    nedalo mi rozobral som ho je to komplet cina motorcek cinsky RS887SC-18V gogl ho ani nepozna motorcek uhlikovy ,na maximalne otacky (bez zataze) berie 4 ampere (pomeral som) elektronika vtom neni ziadna len v baterke takze pomerne jednoducha vecicka planetova prevodovka ( do sily)na priklepovy mechanizmus ,asi tolko
  16. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    porovnal som oba utahovaky na deste (koleso) M16 na 24 kluc matky ciastocne zapecene a ten elektricky elektricky DWt(320nm) je trochu silnejsi ako aku extol(500nm), ide dobre ked ma baterka 100 percent ale ked ma uz len nejakych 50 tak jeho sila ide dolu(sice nie moc ale predsa a niekedy tych par percent sily moze chybayt) ,takze na aku baterke ten utahovak stoji a pada moje zistenie ,nepozerat na newtonometre ,ale pouzivat sedliacky rozum cize cim vecsi a tachsi tim ma proste vecsiu silu ,netvrdim ze to plati stale ale vecsinou ano
  17. no pokial ti uz nedrzi spetny ventil (v cerpadle) tlak benzinu v sustave (myslim ked je motor vypnuty a cerpadlo nebezi ,tllak v liste ostava na dlhsiu dobu) tak ti ten start (nabeh motora) oneskori o par sekund ak to netlaci benzin po otoceni klucika ale naskocit to musi
    • 32
  18. po otoceni kluciku to ma bezat par sekund potom sa vypne pri startovani a chode motora to musi bezat trvale ,inak by si nenatocil alebo by sa motor z chodu vypol
    • 32
  19. raz tu bol podobny problem na 406 2.0hdi , naskocilo to len na sprej po case sa prislo na to ze bo mechanicky poskodeny snimac otaciek motora ,je to len tip jak pise fery treba to zdiagnostikovat
    • 28
  20. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    tak som to skusal na kolesach ,bezproblemov ma to dostatocnu silu ak to nezhori tak to bude dobry pomocnik este to zajtra porovnam s tou zelenou elektrickou DWT
  21. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    tak som nakoniec som vzal tento od extolu ,trochu risk nik to nekupuje recenzii nieje cena 180 eur baterka li-ion 3 Ah sila 500 nm priebezne dam vediet ci to za nieco stoji ta ryobi sa mi moc pozdavala ale vysla by ma cez 250 eciek s nabijackou a 4 ah baterkou skoda
  22. krtek 2

    Geometrie

    umi neumi ,vsade to mas rozne len pisem co som videl niekde to robia chlapci niekde starsi mechanik urcite je to o skusenostiach havlicek- urcite nieje potreba dvoch ale ked sa nedari ten druhy sa zide
    • 9
  23. krtek 2

    Geometrie

    Nick ked to pojdes reklamovat rovno mu povedz nech jeden sadne za volant a druhy steluje ten tam sice bude sediet jak za trest bez pohnutia ale spravia to na prvy krat a dobre
    • 9
  24. krtek 2

    Geometrie

    tie fixatory volantu in niekedy nefunguju na 100 percent staci ze sa trochu mechanik oprie o auto a vsetko na monitore sa rozteluje mne to takto tiez robili na 3 krat v ten isty den nakoniec sadol jeden do auta a ten volant drzal v rovine aby to bolo tip top
    • 9
  25. o tvojom probleme je tu v historii strasne popisane ale odstranil to fery a mne sa to tiez podarilo po dlhom case mozno aj niekomu inemu ale nepametam komu inak kazdy menil cidla vsetko mozne a nic ked neveris hladaj v historii a mas co citat na 3 dni a zistis ze to trapilo x ludi a pomaly to nikto nevyriesil bola to proste velka zahada
    • 25
×
×
  • Vytvořit...