Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Véno, ty jsi nevěděl, za kolik budeš pracovat?
  2. Péťa

    Cena prvni garancni prohlidky

    Někdo z Mladých Buků tady doporučoval Vrchlabí.
  3. Péťa

    Dacia Duster

    Podle mě není. Ale když kupuješ ojetinu, taky ji někdy vybíráš několik měsíců a vůbec to není neobvyklé. Když jsem loni v létě hledal jiné auto, pokukoval jsem i po novém Fiatu Tipo Combi. Ptal jsem se i na čekačku a v té době prý tak 6 týdnů Jenže pak jsem narazil na ojetinu, která se mi líbila víc...
  4. Ráno v 6:10 hodin bylo -3,6°C
  5. Sice stránky znám, ale nenapadlo mě tam napsat bejvalku Datum prohlídky Druh prohlídky Stav km Poznámka 06.08.2018 Pravidelná 339 438 10.10.2017 Evidencní kontrola 337 554 02.08.2017 Evidencní kontrola 335 920 20.01.2016 Pravidelná 311 693 20.01.2014 Opakovaná 275 012 20.01.2014 Pravidelná 275 006 09.11.2011 Opakovaná 236 102 09.11.2011 Opakovaná 236 096 08.11.2011 Pravidelná 236 093 05.11.2009 Pravidelná 205 360 Koukám, že ji kupující měl asi na kšeft. Koupil za 13.000,-- a prodal za ??.???,-- Alespoň ji nestočil.
    • 32
  6. Já jsem si dřív taky myslel, že po čtyřicítce se sex už neprovozuje
  7. Péťa

    proplacení dovolené po výpovědi

    A když jsem Ti to psal hned, tak jsi nevěřil
  8. Já zavináč píšu Pravý Alt + V (to víš, šetřím si psaní a navíc na 13" notebooku nemám numerickou klávesnici )
    • 64
  9. Posunovací, to chápu. @Pacho69 Také mě napadlo vužití, jak píšeš, ale není to trochu drahé? Nestačila by právě jen taková posunovací lokomotiva, která by soupravu mezi trakcemi popostrčila?
  10. Péťa

    Když mají muži své dny

    Já Tě zabanuju a budeš mít od kykyrýsů klid
  11. Péťa

    Vzdělávací videa pro děti

    Jak staré dítě?
  12. @Pepito To Tě ty policajti předjížděli zprava, co? @kupák Napíšeš zavináč: @ a pak pokračuješ psaním nicku. Ono Ti to nabízí výběr, klikneš na toho správného
  13. Péťa

    306 HTB - Modrý Lev

    Pro sdílení informací o servisech tady máme vyhrazený prostor. Myslím, že by jsi se měl zmínit, na koho si dát pozor: https://www.peugeot-club.com/forum/38-autoservisy-a-pneuservisy/
  14. Bombardier je významný výrobce pro železniční dopravu. Ale tohle snad nemůžou myslet vážně. Vlak, který ujede 40km https://vtm.zive.cz/clanky/bombardier-ozivuje-elektricky-vlak-bez-troleji-je-napajeny-z-baterii/sc-870-a-195096/default.aspx
  15. Péťa

    Řemen alternatoru

    Přesunuto do správné sekce
  16. Naštěstí jsou lidé různí, v autě má někdo rád naftu, jiný benzín (+ mizivé procento lidí elektro), nářadí zase někdo preferuje s kabelem, jiný s baterkou a mizivé procento vzduchové. Není jednoduché dát univerzální řešení pro všechny. EDIT: A taky někdo je horňák, někdo dolňák a sem tam někdo homosexuál
  17. Já vím, že v říjnu nemůžu.
    • 58
  18. Bude výměna manželek? A pak nám to tady Verča s Marcelou popíšou
  19. Péťa

    Registrační značky na přání

    Já viděl "002 KAREL"
  20. Péťa

    P306 prosim o radu, klepe se motor

    No, to jsi to vylepšil Zeditoval jsem Ti název...
    • 15
  21. Péťa

    P306 prosim o radu, klepe se motor

    Přesunuto a prosím oprav si název tématu, aby byl výstižný.
    • 15
  22. Péťa

    Kamera do auta

    Měl jsem v ruce už 3, koupené v ČR, které se tvářily, že nahrávají, ale na kartu se nic neukládalo. Vždy vyřešeno vrácením peněz.
  23. Šéf hovoří k zaměstnancům: „Pořád si stěžujete, přitom byste měli být rádi, že máte tento rok o 50 procent vyšší platy.“ „Vyšší? Oproti kterému roku?“ „Oproti příštímu.“ Jde tak chlápek po chodníku a uvidí jiného chlápka na lavičce, jak má na klíně 50 centimetrový model tenisového kurtu, tak se podíví a ptá se ho: "Kde jste to vzal?" Druhý na to: "Tam za rohem je kouzelný dědeček, co plní přání." Tak ten první chlápek tam jde, uvidí dědečka a poprosí ho o pytel doláčů. Pak se vrátí k druhému chlápkovi na lavičce a říká mu: "Ten dědeček je nějaký hluchý - chtěl jsem pytel doláčů a on mi dal pytel koláčů..." A ten druhý mu povídá: "A myslíš, že já jsem chtěl 50 centimetrový Tenis?"
  24. Oni nevědí, ani jak je aktuálně. Natož za hodinu. Ani norové, ani Idnes
×
×
  • Vytvořit...