Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

Beru na vědomí, že placebo efekt "lepšího výkonu" tam asi je ... Ale zase nekupuju aditiva do nádrže, pokud to motoru prospěje, proč ne. Je fakt, že dlouhodobě bych na tom co do PHM financí byl asi lépe čepovat N95, kor když leckde je třeba výjimečně i za 27Kč, ale zase čert ví jaké kvality .. A stát fronty na ONO jen proto, abych na celé nádrži za bratru 1.700 ušetřil 60 korun to se mi nechce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, StibTo napsal:

Beru na vědomí, že placebo efekt "lepšího výkonu" tam asi je ... Ale zase nekupuju aditiva do nádrže, pokud to motoru prospěje, proč ne. Je fakt, že dlouhodobě bych na tom co do PHM financí byl asi lépe čepovat N95, kor když leckde je třeba výjimečně i za 27Kč, ale zase čert ví jaké kvality .. A stát fronty na ONO jen proto, abych na celé nádrži za bratru 1.700 ušetřil 60 korun to se mi nechce :)

Když už to takhle rozebíráš,tak pokud se nepletu ,tak stovku ono neprodává,fronty na onu už jsem neviděl ani nepamatuji,netankuji tam a ten  rozdíl na nádrži bude podstatně větší  než 60 kč v případě Verva nebo N98 či N95 i v případě jiných pump. Nevím kolik máš nádrž. 60lt?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan+  : to jsme se nepochopili - myslel jsem, kdybych bral jen N95 mohl bych kvůli ceně ještě navíc jezdit na ONO :) (a podobné). Vím, že tam Verva 100 nemají - kdyby měli, bral bych klidně tam. Nádrž mám 60 litrů, tak dobrá tedy - pokud bych (v Praze) měl brát N95 řekněme za 29 a proti tomu beru Vervu 100 za 31 je to rozdíl 2kč/L tedy 120/nádrž. Jenže já tu nádrž projedu za půlku měsíce, takže měsíčně úspora potenciální 200Kč ? To je jak plivnutí do vody v dnešní době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim jak u benzinu ale u nafty se taky docela projevuje spotreba nebudu to cele opakovat ale na nadrz najizdime +100/150km na dalkove klidne i 200 >km prepocitano na koruny vuci spotrebe jsme uz na jinem cisle :)  a to je jedna nadrz .....
Sam ale u nas tankuju skutecne jen vyjmecne tak ze nase kvalita me nejak netizi a ONO uz vubec ne ale OPAKUJI bavime se o NAFTE benzin je asi jedno kde bereme ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi že o 100 až 150 km víc na jednu nádrž :)  Ale to je jak zaznělo nafta .. Já to u benzínu teda nepozoruju, to placebo tam je, pocitově to "jede líp" ale jestli tam je na nádrži o pár km víc na cca 650 co najedu běžně na celou nádrž moc nepoznám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem vykoušel skoro všechny nafty u nás včetně Vervy, arktické v zimě - jen značkové pumpy. Polskou BP a rakouskou taky a nevšiml jsem si většího výkonu a nižší spotřeby taky ne. Největší rozdíl udělá město vs dálková, na nádrži i několik set km. Ostatní je placebo.

Pocitově mi nejlepší připadá Eurooil bez Bio a VIF k tomu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se svěřím: naftu tankuju nejčastěji v česku u globusu, taky v A nebo D (návštěva u rodiny) a nepozoruju, že by to nějak lépe jelo, i v cizině vždy dávám VIF, debatovali jsme o tom v létě a ani oni nepoznají rozdíl, když natankují tady v česku, (mají VW), podle mě je to placebo--je to jen můj názor, nebudu nikoho přesvědčovat  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl tankovat a nemilé zjištění už i u nás v práci jsme s NM za 28,25 Kč/L .  Což není oproti veřejným čerpačkám velký rozdíl ale rozdíl je v tom že když natankuju 40 litrů tak tam těch 40 litrů fakt je. A teď v zimním období mám jistotu že fakt tankuju to co je předepsáno že mě auto nikde nenechá na zaparafinovaný filtr protože nafta byla smíchaná s letní protože má pumpa malou výtoč. U nás v práci se vytankuje denně okolo 10 000L a to je znát čerstvou naftu nám zaváží i třikrát týdně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl mezi naftou z ruské a třeba norské ropy samozřejmě je. Vliv na spotřebu by to mohlo mít dlouhodobě, jedna dvě nádrže jsou spíš o pocitu. Rozhodně to má vliv na úsady, mazání motoru (ruská ropa se masivně odsiřuje a vyváženost mazacích složek je hodně narušená, na rozdíl od ropy norské, která je normovaném obsahu sirných složek skoro ideální). Pak i spalování probíhá lépe a pocitově může "hladší" chod motoru navodit, že to "jede líp".

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...