Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Ahoj,

už z Vás někdo demontoval nádržku ostřikovačů na starém modelu? Vím, že musím přes levé přední kolo a podběh. Je nutné sundávat ještě něco?

Díky za Vaše postřehy.

Upraveno uživatelem Drtikoll
Odesláno

Ahoj, dělal jsem to asi před rokem a myslím že nic dalšího. Sundáš kolo, odcvakáš nějaké ty  plastové úchytky podběhu, a dostaneš se na nádobku. Celkem nic složitého. Měl jsem pokažený motorek ostřikovačů.

Odesláno (upraveno)

Ahoj,

tak nádržku na ostřikovače se mi vyndat nepovedlo. Jak jsem zjistil, je prasklá a zrovna v dost blbém místě. Je to v tom ohybu, co je vybrání pro motůrek ostřikovače.Takže lepeno na autě. Snad se to povede ...

post-3782-0-37654400-1422709397_thumb.jp

Upraveno uživatelem Drtikoll
  • O 8 měsíců později...
Odesláno (upraveno)

Takže Leve kolo a podbeh stacilo? Mam asi podobny problem - naliju kapalinu a pod autem je kaluz a kapalina za den nikde :)

Upraveno uživatelem JohnyJack
Odesláno

no ono je to vlastne pravá strana, nie ľavá, cez podbeh sa k nej dostaneš, už som to mal takto dole keď som menil čerpadlo posiľovača ale z predu po demontáži nárazníka je k tomu oveľa lepší prístup...

Odesláno

Asi je vždy třeba zmínit, z jakého pohledu to člověk vidí. ;)

 

Taky mám na 307 SW hdi 66 kW nádrž ostřikovačů z pohledu řidiče vpravo.

Odesláno

Řekni to někomu, kdo stojí před otevřenou kapotou :D

kdysi na pracovišti P1, kde se jen zjišťovaly závady na podvozku, jsme měli blba, který nebyl schopen do zakázky napsat správnou stranu--když napsal volný levý kulový čep, bylo nabeton, že je to pravý... :D a to měl průmyslovku... :) 

  • O 5 let později...
Odesláno

Už jste se někdo setkal s tím, že by voda tekla skrz těsnění kolem motorku? Nádržka tentokráte prasklá není, ale teče to mezi motorkem a nádobkou nebo motorkem. Uplně to nejde poznat.... Myslel jsem, že budu žít bez ostřiků, ale asi jsem byl přehnaně optimistický..

Odesláno

O krúžok alebo prasknuté čerpadlo (prvé mrazy by tomu nasvedčovali), vybrať čerpadlo a malo by byť všetko jasné potom. Hadičky aj čerpadlo je iba nasunuté, otázka jednej minúty potom čo k nemu mám prístup. Bez poriadnej obhliadky sa nedá vylúčiť ani poškodená nádržka, ale snáď to bude tým tesnením. Sú veci, ktoré pri PC nezistíš, iba na aute.

Odesláno

Nemyslím si, že je to nádržka, protože to teče v tom spoji. Co jsem četl tady na fóru, tak u 307 hodně praskaj motorky. Kámoš zase měl ten O-kroužek. Už to tak je delší dobu, ale přes léto jsem to neřešil. Ten O kroužek je něco spešl? Asi půjde narhadit čímkoli podobným ne?... Díky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...