Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.


Schreek

Recommended Posts

Takže to děláš naschvál? Ptal ses na ní po FB ne?Tam jsem ti ji řekl,tak co děláš tady tlaky???Mám ti to zkopírovat???

 

Ano, psal jsi mi ji a já ti vysvětloval kdo ji vidí/nevidí... a taky tě požádal aby byla do 5.12. vyplněna... stalo se tak? ne... panebože jste všichni dospělí.. to vás mám vzít za ručičku a dopisovat to všem?... :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, psal jsi mi ji a já ti vysvětloval kdo ji vidí/nevidí... a taky tě požádal aby byla do 5.12. vyplněna... stalo se tak? ne... panebože jste všichni dospělí.. to vás mám vzít za ručičku a dopisovat to všem?... :/ 

Víš co,stejně je to jedno už ne? Zbytečný to řešit. :papa

Upraveno uživatelem 222johny222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tu poštu nějak nechápu, doporučenej dopis z Brna domu mi jde čtyři dny, ale ode mě na Slovensko jde úplně obyčejný dopis jen tři dny  :myslim  Každopádně děkuji za info, jsem rád že to dorazilo až k vám na Slovensko, hezké svátky všem  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tu poštu nějak nechápu, doporučenej dopis z Brna domu mi jde čtyři dny, ale ode mě na Slovensko jde úplně obyčejný dopis jen tři dny  :myslim  Každopádně děkuji za info, jsem rád že to dorazilo až k vám na Slovensko, hezké svátky všem  :papa

To neřeš, z Chomutova do Chomutova 4 dny. Sranda je, že odeslaný dopis jde do Prahy na centrálu, tam se rozdělí podle adresy a jde zpátky na regionální centrálu do Ústí n L. a pak na doručovací poštu. Je to ještě trochu složitější - pošťačku mám doma, tak to mám z 1. ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...