Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anod Šumperk autobazar doporučení


P607Olda

Recommended Posts

Chtěl bych napsat o tomto prodejci, byl jsem s ním spokojen.

Jestli je toto komerce, tak to smažte, já z toho nic nemám.

 

Koupil jsem od něj 307, férové jednání, jasná historie. Pak jsem mu prodal 306, taky OK.

Dovede vozit auta ze zahraničí, v dobrém stavu. Případně i z CZ.

 

Přesvědčoval jsem ho, aby tady inzeroval (komerčně), ale říká, že zatím má obrat přiměřený.

Teď má dva zajímavé kousky:

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/207/16151856?company=1&goFrom=list

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/308/16179456?company=1&goFrom=list

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to byla moje (firemní).

Včera se prodala.

Byla technicky OK, ale vzhledově dost špatná. Metalizovaný lak se loupal na několika místech a zadní nárazník byl prasklý. Klima nefunkční už několik let.

Dotyčný vykupuje auto do svého vlastnictví (polopřevod, nevím, jak to bude dělat po novém roce), ale prostě do toho vkládá své peníze, takže mne pak už nezajímalo, za kolik to prodá. Na netu slevil na 22, takže asi za 20 to prodal.

Myslím, že v tomto případě nemáš čeho litovat, auto nebylo pěkné a technicky bylo v pořádku, tedy asi opak toho, co bys potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Hele ani mi o tom neříkejte. Hlavně, že v garáži stojí dva roky starej Logan. Ale s tím je škoda jezdit do práce a po městě. :rollNejdřív, že to vůbec nespěchá. Ať se po něčem podívám. Koukal jsem po nějaký 306ce, ta by byla ideální. No a včera přišel s tímhle a dneska už pro to chtěl jet. Fiat má STK do konce prosince, ale musí to být hned a první pelech. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je dobrej úlet...:roll

Kor když má doma dvouletou rumunskou popelnici v asi podobné hodnotě toho rendla a fiata dohromady...:bojim😂

To spíš ten Logan měl zůstat jako auto na ježdění do práce a po městě a sehnat něco normálního na víkendy...:roker

Sorry, že do toho kecám a vím, že s tim nic moc nenaděláš - mám to podobné jen s jinými věcmi...😂🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...