Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

StibTova 407 2,2 - KONEC


Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Uff, tak z pokusů vyměnit klasické P21W ve světle zpátečky za LED jsem asi (na nějakou dobu) vyléčen. Poté, co z CZ obchodu brané LED náhrady blikaly imrvére, i při jízdě jsem je vrátil, obchod mi obratem poslal zpět částku cca 250Kč a na doporučení člena klubu jsem objednal TYTO . Minulý týden dorazily, tak jsem teď byl zkusmo jednu namontovat do auta, bohužel bliká také - a také hlásí na PP vadu, přes to, že by měla mít rezistor :bacha  Takže zpět k originálu a budu se na autě zas věnovat něčemu jinému ...

PS.: Kdyby je někdo u sebe v autě chtěl zkusit rád přenechám, cena dohodou. Nemohu ale zaručit, že nebudou také poblikávat/hlásit vadu na PP.

Upraveno uživatelem StibTo
Odesláno

Do blinkrů mám taky připravený oranžový LED už nějakou dobu ale když vidím jak dopadlo tohle ... :D:D

 

Odesláno (upraveno)

Přátelé, tak dnes po bezmála 3,5 letech a bezmála 50.000 kilometrech v 08:00 naposled s 407 výjezd z garáže ... A ve 12:00 s ní spokojeně odfrčel nový majitel na jih Čech. Zůstalo mi spousta fotek, ještě více vzpomínek no a samozřejmě nějaký ten bakšiš ... Šla do světa za 85.000,- včetně druhé sady ALU&pneu, origo příčníků, vany do kufru a dalších pár drobností.

NEZAPOMENU !!!

20180323_080659.thumb.jpg.eef8bf827c3606e698d814763b16a7f8.jpg

20180323_115545.thumb.jpg.918ef088bd901ca6c99fa5bbddf8573c.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odesláno

Je to škoda, taky sem si odpo po odjezdu auta trochu poplakal... Ale objevil se solidní kupec, který fakt věděl, že chce motor 2.0 či 2.2. Takže jsem jí pustil. Mohla ještě pár měsíců sloužit... 

Nové zatím nemám vybrané. Rozhlížim se. Tak zatím socka MHD a občas 306.

Odesláno

Ale zase (myslím) za solidní peníze, takže z tohohle pohledu bych neplakal - spíš jen ta nostalgie. Ale zase ji máš z očí. Kdybys věděl jak jsem trpěl, když jsem svoji milovanou 405 nechal mojí mamce a pak pozoroval jak jí devastují . . .    :bacha

A to jsem jí servis a gumy zajišťoval dále já - co bys chtěl po mamině (bez otce).

Odesláno

rychlejší konec než jsem čekal a teda po tom co si ještě nedávno absolvoval decarbo atd. si trochu překvapil, tak šťastnou ruku při koupi nástupce.. ;)

Odesláno

Děkuji. Jo jo nějak to vzalo rychlej konec. Ale zase lepší, než aby chudák stála někde v bazaru 4 měsíce jak v 2014. 

Odesláno

P207 nového majitele mojí bývalé 407 ... Tou si přijeli do Prahy, sem 1 autem, zpět dvěma :)

 

Odesláno

Jj Písek. K tomu podsvětlení se vyjadřovat nebudu :)

 

Odesláno

No jak jsem psal vyjadrovat se nebudu :)  Nevim, zda si tu novy majitel nezalozil ucet a nechodi sem.

Odesláno

Já bych si KDYŽ UŽ (by to "muselo bejt") vybral jinou, než růůůůůůžovou barvičku, ale co :)

 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...