Guest StibTo Odesláno 5. březen 2018 Odesláno 5. březen 2018 (upraveno) Uff, tak z pokusů vyměnit klasické P21W ve světle zpátečky za LED jsem asi (na nějakou dobu) vyléčen. Poté, co z CZ obchodu brané LED náhrady blikaly imrvére, i při jízdě jsem je vrátil, obchod mi obratem poslal zpět částku cca 250Kč a na doporučení člena klubu jsem objednal TYTO . Minulý týden dorazily, tak jsem teď byl zkusmo jednu namontovat do auta, bohužel bliká také - a také hlásí na PP vadu, přes to, že by měla mít rezistor Takže zpět k originálu a budu se na autě zas věnovat něčemu jinému ... PS.: Kdyby je někdo u sebe v autě chtěl zkusit rád přenechám, cena dohodou. Nemohu ale zaručit, že nebudou také poblikávat/hlásit vadu na PP. Upraveno 5. březen 2018 uživatelem StibTo
Agrafik Odesláno 5. březen 2018 Odesláno 5. březen 2018 Nesmíš je dávat do blinkrů . Když blikaly . Péťa ohodnotil 1
Guest StibTo Odesláno 5. březen 2018 Odesláno 5. březen 2018 Do blinkrů mám taky připravený oranžový LED už nějakou dobu ale když vidím jak dopadlo tohle ...
Guest StibTo Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 (upraveno) Přátelé, tak dnes po bezmála 3,5 letech a bezmála 50.000 kilometrech v 08:00 naposled s 407 výjezd z garáže ... A ve 12:00 s ní spokojeně odfrčel nový majitel na jih Čech. Zůstalo mi spousta fotek, ještě více vzpomínek no a samozřejmě nějaký ten bakšiš ... Šla do světa za 85.000,- včetně druhé sady ALU&pneu, origo příčníků, vany do kufru a dalších pár drobností. NEZAPOMENU !!! Upraveno 23. březen 2018 uživatelem StibTo
radim.1008 Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 Škoda, obzvláště, když jsi se jí tolik v poslední době věnoval. Co bude teď? MHD či nějaký pětilitr šestivál? brixtr, MilanF1 a Klemoň ohodnotil 3
Klemoň Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 Také se připojuji k dotazu - A dál bude co ???
Guest StibTo Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 Je to škoda, taky sem si odpo po odjezdu auta trochu poplakal... Ale objevil se solidní kupec, který fakt věděl, že chce motor 2.0 či 2.2. Takže jsem jí pustil. Mohla ještě pár měsíců sloužit... Nové zatím nemám vybrané. Rozhlížim se. Tak zatím socka MHD a občas 306.
Klemoň Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 Ale zase (myslím) za solidní peníze, takže z tohohle pohledu bych neplakal - spíš jen ta nostalgie. Ale zase ji máš z očí. Kdybys věděl jak jsem trpěl, když jsem svoji milovanou 405 nechal mojí mamce a pak pozoroval jak jí devastují . . . A to jsem jí servis a gumy zajišťoval dále já - co bys chtěl po mamině (bez otce).
Charlie 1 Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 tak to si prodal za pěkný peníze ,to jsi na ni ani moc netratil za 3,5 roku
Béďa Odesláno 23. březen 2018 Odesláno 23. březen 2018 rychlejší konec než jsem čekal a teda po tom co si ještě nedávno absolvoval decarbo atd. si trochu překvapil, tak šťastnou ruku při koupi nástupce..
Guest StibTo Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 Děkuji. Jo jo nějak to vzalo rychlej konec. Ale zase lepší, než aby chudák stála někde v bazaru 4 měsíce jak v 2014.
Guest StibTo Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 P207 nového majitele mojí bývalé 407 ... Tou si přijeli do Prahy, sem 1 autem, zpět dvěma
Guest StibTo Odesláno 1. duben 2018 Odesláno 1. duben 2018 Jj Písek. K tomu podsvětlení se vyjadřovat nebudu
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 No jak jsem psal vyjadrovat se nebudu Nevim, zda si tu novy majitel nezalozil ucet a nechodi sem.
John_Ice Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 a co, tak sem chodí, snad se tolik neděje, že mu někdo napíše, že je to hnus velebnosti. Někomu se to líbí někomu ne.
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Já bych si KDYŽ UŽ (by to "muselo bejt") vybral jinou, než růůůůůůžovou barvičku, ale co
Recommended Posts