Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Pěkné autíí Přeji nekonečné km bez nehod a bez závad. PS: nečekal bych že ti je tolik kolik ti je :-D nebo spíš kolik vám je pane StibTo Díky no Je to tak, už ze mě bude starej kmet
Gabriel 307 Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Gratuluji a hodně km bez nehod a poruch... hezká 407 Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
Lukaydo 407 Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 (upraveno) pěkné u nás před barákem taky stoji tahle zlatá sedan(podle mě sedan nejhezčí a sportovní´) a je to dobrá barva na udržbu vypadá pořád čistě jinak kolik ti to tak pápne na spotřebě ve městě .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí . Upraveno 3. listopad 2014 uživatelem Lukaydo 407
OK406 Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Přeji hodně kilometrů bez nehody a mnoho příjemných zážitků s 407 .
Guest Chozeluizskuner Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Taky se přidávám k gratulaci. 407 je fáro a určitě jí už miluješ
chuck11 Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Taktéž se přidávám do zástupů gratulantů.Vítej mezi 407-mičkáři Ohledně senzorů záleží jak parkuješ možná časem budeš přemýšlet i o předních
Roman Bazi Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 (upraveno) Dobrý , přeji hodně šťastných kilometrů . Vypadá nádherně. Jak jsi psal o té 1.8 92 Kw, tak to nebude velký rozdíl. Je o 80 kg lehčí a 100km/h udělá jen o 1.2 sekundy pomaleji, než to Tvoje dělo . Upraveno 3. listopad 2014 uživatelem Roman Bazi
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 pěkné u nás před barákem taky stoji tahle zlatá sedan(podle mě sedan nejhezčí a sportovní´) a je to dobrá barva na udržbu vypadá pořád čistě jinak kolik ti to tak pápne na spotřebě ve městě .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí . Mno když jsem auto přebíral bylo na palubáku 10,4 tak předpokládám že to bude tak nějak čisté město ... teď jsem najel 650km Praha-Luhačovice-Zlín-Praha a bylo to odhadem 75% mimoměsto a spotřeba na těch 650 byla 8,6 ...
radim.1008 Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Pěkná Spotřeba jako já s 1.6kou Tak ať slouží.
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 chuck11 - no tak vím že by se daly dodělat ale není to priorita, dopředu aspoň vidím, dozadu moc ne mám zadní parkovačky i na 306 a už si bez nich nějak auto nedovedu představit
Guest minimaxa Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Gratuluji k nákupu Snad se nebude důchodce moc kazit
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 díky všem ! také doufám že bude sloužit věrně, jako 306
HonzaZ Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 Gratuluji Tome, správný výběr karoserie . Mnoho šťastných a bezproblémových km
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2014 Odesláno 3. listopad 2014 díky Honzo, ta Tvoje mi předloni utekla tak jsem si teď spravil náladu jen holt nebudu jezdit za 5 na 100 no
Charlie 1 Odesláno 4. listopad 2014 Odesláno 4. listopad 2014 Gratuluju peknej vůz,at slouží... Je po servisz ,takže v pohodě... Motor správná volba,nenech si do toho kecat.....dražší provoz=levnější servis motoru..... Akorát už nebudeš mít chuť sednout do 306 ohledně pohodlí i motorové...to mi věr.... Koupil jsem 406 před zimou,ze ještě do brezna budu jezdit se 120 ,vydrželo mi to týden,pak jsem skodovku odvezl na vrakoviste.... To u tvé 306 nehrizi bude ji mít Mrkvička,ale ty už na ni příště nebudeš mít chuť.....na 306..... Jo chvalim interiér,nejhezčí kombinace ve 407
MilanF1 Odesláno 4. listopad 2014 Odesláno 4. listopad 2014 .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí . Xenony ti však dozadu nesvítí, takže i přesto se ti blbě parkuje.
222johny222 Odesláno 4. listopad 2014 Odesláno 4. listopad 2014 taky gratuluji,fakt pěkná barva a u benzínu se ti nemá pomalu co vysrat. Jinak ta HonzovaZ 407 jezdí tady po Znojmě
Recommended Posts