Roman Bazi Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Kamarádi, potřeboval bych jednorázově laserovou vodováhu. Koukal jsem, že se dá koupit od nějakých 150kč, což by na můj ůčel (vyrovnání okrajů jezírka:D) stačilo. Ale chtěl bych, aby měla dole závit na stativ. Nevíte, jestli to levnější vodováhy mají? Citovat
FrantaCV Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Ta moje úchyt má, ale stála skoro 500,-Kč . Ale není nic jednoduššího, než se stavit v OBI, Baumarktu nebo Baumaxu a podívat se či se podívat na netu. Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. srpen 2014 Autor Odesláno 29. srpen 2014 Nene, jednodušší je napsat na Peugeot klub:D. 500 kč bych asi i dal, kdybych měl jistotu, že má závit. [upravil dne 29/8/14 18:44 od Roman Bazi] Citovat
P607Olda Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Přesnost laserové vodováhy spočívá v tom, že paprsek laseru se šíří přímo. Kam ho namíříš, tam doletí, bez zatáčky. Jinak je tam normální bublinka, takže přesnost spočívá v tom, jak je komůrka usazena a jak se na bublinku koukneš. Doporučuji šlauchváhu, nebo koupit 10 m průhledné hadičky nebo hadice. Citovat
koblih69 Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Přesně tak, šlauchváhu uděláš z kousku hadice a splní vše Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. srpen 2014 Autor Odesláno 29. srpen 2014 Vím, jak to myslíte, ale při kopání by byla práce s laserovou vodováhou rychlejší. Pootočím, a vím, kde jsem. Jde mi o rychlost měření, přesnost je v tomto případě vedlejší. [upravil dne 29/8/14 18:49 od Roman Bazi] Citovat
JendaB Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Laserovou vodováhu ti můžu klidně půjčit, ale nevím jestli má ten závit. Nejdřív se ti můžu podívat až zítra odpoledne jelikož ji mám na chatě. Citovat
oddie Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Nějakej čínskej laserovej krám za pár šupů jsem kdysi koupil, a je úplně k prdu... Citovat
P607Olda Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Okolo si pomocí hadice udělej zednické lavičky s hřebíkama, případně provázky. Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. srpen 2014 Autor Odesláno 29. srpen 2014 JendaB - Pokud by jsi se podíval, budu moc rád oddie - takže číňana nebrat P607Olda - ono to jezírko není rovné, je to samý oblouk. Provázek by snad šel použít ... Citovat
Vvitty Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Ono je vetsina tech levnejsich cina Jen nektera lip a vetsina hur udelana. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.