fopikk Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Zdravim,občas mi při zapnutí klíčku se nerozsvítí žhavení.myslím si že i tak to žhaví tak to bude asi špatný kontakt na žárovce,ale ptam se jestli by to mohlo být i v něčem jiným??projistotu..díky..:-) Citovat
mmartinkovic Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Zhaviace relé. Malo by to byť keď otvoris kapotu vpravo hore. Taka krabička 10 x 5 x 5 cm, jeden konektor, a 2 hrubšie vodiče. Môže byť, že sa schyľuje k jeho koncu. Citovat
Šalda Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Kontrolka žhavení se většinou rozsvítí jen když je zima, mě třeba u 406 svítila jen když bylo mínus, jinak celý léto nic. Citovat
ferinko2 Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Predtým ti to svietilo vždy?Asi nie.Dlžka svitu žiarovky je riadená ECU motora podľa teploty kvapaliny a vonkajšej teploty,ako aj doba žhavenia pred aj po naštartovaní.Doba svitu žiarovky je oveľa kratšia ako doba zapnutia žhaviaceho relé. Aspoň tak je to u HDi,možno to bude tak aj u teba. [upravil dne 27/8/14 21:57 od ferinko2] Citovat
Šalda Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Aha, tak u TD nevím, sorry za mylný informace:mad: Citovat
mmartinkovic Odesláno 28. srpen 2014 Odesláno 28. srpen 2014 Ked das zhavit, mal by si pocut cvaknut rele v motore. Tak si otvor motor, dvere, a pocuvaj. Krasne to pocut.Stiahnu radio, aby nekricalo. Ak nepocujes cvaknutie, pravdepodobne konci zivotnost ako som pisal. Ale dali sa zohnat. len musis vediet ake su kontakty na konektore, lebo sa vyrabalo viac typov. Ci radovy, alebo stvorcovy. Citovat
fopikk Odesláno 31. srpen 2014 Autor Odesláno 31. srpen 2014 ok..díky moc..budu testovat..:-) Citovat
comm Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 Koukam na popis auta. zhavici jednotka se nachadzi pod prevodnikem akcelerace. v snimac teploty je primo zabudovanej v ridici jednotce zhaveni. jinak mrkni zarovku casto odchadzeji. Citovat
Kotis Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 chci se zeptat mam HDI když je -4 tak mi sviti kontrolkacca 2 vteřiny zda sem ě že je to malo uvažuij koupit nve teplotni čidlo chladici kapaliny stare asi ma už jine naměřene hodnoty. JAK vam to žhavi dlouho? Citovat
edo172 Odesláno 19. únor 2015 Odesláno 19. únor 2015 presne ako piše kolega nadomnou : asi tiež tak ,viac si otom prećitaj tu na fore je toho popisane dosť Citovat
Antoan80 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 Chcel by som sa opýtať. na 406. 2.0 Hdi dá sa relé aj premerať či je dobré alebo musí jednoducho cvaknúť? Keď je chladno, zima dlho mi točí kým mi chytí ... žhaviče nové, kontrolka žhavenia len preblikne.. Ďakujem Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 že kontrolka jenom problikne je v tomto počasí normální, ale čím větší mráz, tím déle kontrolka svítí , jinak relé žhavení proměříš tak, že při startování musí jít proud na žhavící svíčky, svíčky žhaví (jde na ně proud) ještě i krátkou dobu po nastartování motoru..., nejlépe měřit ve dvou lidech Citovat
Antoan80 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 Tak + na žhaviči a minus na baterke? Je jedno ktorý žhavič v poradí, sú do serie, že? Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 ano, do serie, minus může být i kovová část motoru Citovat
Antoan80 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 Takže pri studenom štarte od cca 7,80 do 8,40V, po naštartovaní 14V. Je to v poriadku? Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 tak to nevím, hodnoty neznám, ale ty 4 svíčky mají dost velký odběr v Ampérách, tak napětí asi klesne Citovat
ferinko2 Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 (upraveno) Žhavičky sú zapojené paralelne !!! Alebo každá samostatne....záleží na druhu relé. Upraveno 12. prosinec 2021 uživatelem ferinko2 Agrafik ohodnotil 1 Citovat
Agrafik Odesláno 12. prosinec 2021 Odesláno 12. prosinec 2021 8V s jenom žhavením, tak to je baterka v ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.