Jump to content

Scratch motorider vs. Traktor - podminene zastaveno, pojistovna zacina plnit, a operace 28.4. tak snad se blyska na lepsi casy

Recommended Posts

Ahoj, nedavam to sem vubec rad, ani se nechlubim, ale jen vas chci varovat, i vas v autech.....ja na motorce prezil...... Dejte bacha na ty zemedelce, hlavne na dedinach, a na ty stary stroje...... ja jsem se v podstate vysekal kvuli kryplovi, ktery misto svetel na privesu mel dratky, do zrcatek pres prives nevidel, tak me pri najezdu k rodinnemu domu v podstate sundal z motorky a ted jsem na berlich......... Fakt dejte bacha, lidi jsou fakt prasata, kdyz vedi, ze jim nefunguji zadni svetla a blinkry, a stejne vyjedou na silnici....vysledek prikladam. Jeste budu psat do vlakna pojistovny k tomu, jak se ke mne zachovala pojistovna Slavia, jak se postavila k odtahu.......no jsou to sraci a na to taky bacha, bude to jiste platit i pro autare, ze odtah mozny pouze a jen k servisnimu partnerovi nebo do autorizaku, a to si asi jako vystipu kde, v sobotu vecer? Kde ma nejblizsi Honda, cca 70 km daleko, otevreno v sobotu.....

post-5813-14109639498188_thumb.jpg

post-5813-14109639498428_thumb.jpg

Edited by Scratch

spis blbe fotky, v podstate je blatnik skrablej, stitek na sracky, blinkr pravej, padak pravej (je ukotven do motoru - z toho mam nejvetsi strach), brzdova paka kaput jak ve predu, tak vzadu, a odrenej kufr a podpery brasen....vejfuk prezil :D

No a na me je to jasny, rukavice, helma na sracky, dziny kaput, bota kaput a roztrhla kozena bunda s chranici, ktera mi zachranila lokty....

Na vesnici jak vidím traktor, tak si dám velkýho bacha, jelikož může uhnout na kterou koliv stranu a světla?? na hnojných přívěsech nic moc a nejen na nich :bojim

Hlavně, že to nedopadlo hůř, zdraví nekoupíš, ale mašinu jo :papa

asi budu vypadat jako Chytrolín, ale když vidíte chlapyy traktor ať už s vlekem nebo bez, tak okamžitě snížit rychlost a počítat s tím, že debil odbočí vlevo--třeba do pole, kde odbočka vůbec není..., většinou to řídí ožralý idiot, kterému je šumák, co ti ostatní za ním...

P.S. že jim vůbec nesvítí zadek, je pravidlem :grr

Hlavně, že jsi \"celej\". Jinak s těmi traktory je to fakt na prd, i když se za posledních pár let i na vesnici změnilo složení těchto vozidel, co se stavu a stáří týče. Je pravda, že sem tam nějaký malý soukromník vyjede s podobným stavem na silnici. Sám vím, s čím jsme jezdili. :mad:

Nejlepší je nechat ho jet a na přehledném místě předjet. Ale když nevidí za sebe, tak to místo může být sebevíc přehledný. :roll

jak bylo psáno tady i na fcb hlavně,že jsi v pořádku . . . hadry,helma,moto nasere,ale je to lepší jako by ti zadní kolo traktoru semlelo nohu :roll:papa:papa:papa zajímalo by mě jak \"dopadla\" helma . . . nemáš foto?

edit:chrání skoro nejdůležitější část;):papa

[upravil dne 24/8/14 19:23 od Gabriel 307]

helma prosim te je v podstate uplne cela, ale prasklo mi hledi a jeho bocni drzaky, jinak to hollka v podstate vydrzela, podrobne jsem ji teda nezkoumal, stacilo mi, ze se mi lehce vyklaly zuby a chcala mi z nosu a pusy krev....takze ji uz asi rozhodne nikdy nepouziju :)

pan ridic z toho byl dost smutnej, a ani nenadychal, coz jsem malicko necekal (vypadal ze pozil :D), no kazdopadne zitra uvidime jak dal, v Jilemnici mi to obvazali ze se nic nedeje, ale noha natejka a stava se celkove nehybnou.....

Kamarátovy vyšiel dáky dedo zo zadným kolesom na auto. Dedo ani nevedel, že mu vyšiel s traktorom na to auto. Nebol opilí ani nič, ale iba sem tam mu preplo v gebuli a nevedel čo robí.

Scratch, ten deň oslavuj ako druhé narodeniny, všetko najlepšie inak :)

Tak to je hnus.

Doufám, že jsi mu rozkopal rypák:D:D:D.

Hlavně, že jsi nedopadl hůře. Snad dáš koleno rychle do pořádku.

Podobně mě v 80km/h sestřelila ženská se Š120. Já ji předjížděl a ona si bez blinkru odbočila vlevo. Ale dopadl jsem lépe než Ty. Moje motorka hůře.

Tak ať se brzy uzdravíš;).

Tiež sa pripájam k preslovu, že si hlavne ty v poriadku ...

Tu je aspoň vidieť, na čo slúži motorkárom oblečenie :) Buď rád, že si nebol len v krátkom tričku ...

Přesně tak.. Když vidím některé idioty (a idiotky) v kraťasech (šortečkách) a triku (tílku), je mi jasný, že se jim ještě nic nestalo, což je ovšem na našich silníc otázka času ..

Je moc dobře, že Ty jsi jeden z těch zodpovědných a nosíš oblečení k motorce určené.. To Tě jistě zachránilo před vrtulníkem (nebo něčím podobným)..

Tak Ti aspoň takhle na dálku po drátech (i nedrátech) přeju, ať se brzy uzdravíš :papa

Hodně štěstí s uzdravováním.

Jsem na těch fotkách taky nepoznal žádné poškození.

A k těm traktorům, já nedávno jel za jedním z novějších traktorů - nějaká velká sviňa(násobek několika Zetorů) a měl jsem štěstí, že nic nejelo v protisměru. Protože při předjiždění mi začal vjíždět z ničeho nic do pruhu a přede mnou byla jen vidina 2m kol a ostrůvku. Naštěstí to skončilo jen ránou do disku.

tak mame pokracovani :(

dnesni navsteva ortopedie = odsani 50 ml krve a s mastnymi oky = podezreni na zpretrhane vazy :(

:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim