Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Tak jsem po letech ježdění bez nehody \"pokřtil\" 306ku. Stalo se ve Znojmě při vyjíždění z parkoviště, když jsem si \"nevšiml\" ocelového sloupku - on přežil bez úhony, dveře holt budu muset koupit jiný. Každopádně Helča je \"na koni\", páč jsem volant držel v ruce já - ale nesla to celé v celku v klidu. Auto je pojištěný, tak nás ta \"lapálie\" ani finančně nezrujnuje Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Autor Odesláno 11. srpen 2014 2 [upravil dne 11/8/2014 12:29 od Medvěd] Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Autor Odesláno 11. srpen 2014 3 [upravil dne 11/8/2014 12:30 od Medvěd] Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Autor Odesláno 11. srpen 2014 4 [upravil dne 11/8/2014 12:30 od Medvěd] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Skoro žiadna škoda Ak aj máš havarijnú poistku, tak oprava je snáď nižšia, než výška spoluúčasti (ak by sa zohnali strieborné dvere) Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 podle čeho se určuje hodnost mistr? dveře pětikilo blatnik neřešit ty maš na tohle havarku ? proč? Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Autor Odesláno 11. srpen 2014 Protože by bez ní Helča nemohla jezdit naším autem na služebky - nařízení firmy. Citovat
skuci Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 no škoda za pár šupů... ale když se to bude hnát přes pojišťovnu, tak bacha aby ti z toho neudělali totálku... Citovat
sloters Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Ona totiž pojistka na tyhle staříky nestojí skoro nic.Měl jsem jí na 306 taky a i s pov jsem platil něco okolo 3800. Citovat
koblih69 Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Nevím kolik máš spoluúčast, ale oprava cca 3,5 myšleno s dveřmi z vraku v barvě. Citovat
Šalda Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Taky mám havarijní na parťáka, po zkušenosti se 406 už auto bez havarijního nechci, navíc na starší auta ta pojistka nestojí skoro nic, já platím cca 2 tisíce. Citovat
koblih69 Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 hm ale máčkeš blatník se světlem a máš totálku, takže využitelnost dost minimální.. Citovat
Vvitty Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 dvere koupis na vrakaci do tisicovky, vymenis si to sam pred barakem mezi obedem a svacinou a ty stary prodas v Holesovicich za 3.-/kg Bude to levnejsi a rychlejsi nez resit pres pojistovnu. A pokud to takhle drzi a treba se i otevira tak staci pockat az na vrakaci nebo v inzerci budou stribrny... Citovat
radim.1008 Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Pěkný, dveře v barvě z vraku a blatník neřešit. Před časem tady rozprodával fere vrak stříbrný 306ky trefený na předek. Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 jen maly tip - obrazek nahrat na www.tinypic.com > resize zvolit 640*480 > vysledny kod druhy odshora zacinajici \"\" zkopirovat sem > takto lze vlozit treba 10 obrazku do 1 prispevku Citovat
Dave_k Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Než seženeš nový, tak sundej tapec a tyhle zevnitř vymáčkni ven a nebude to (až na tu rýhu a otěrovou lištu) skoro znát. Citovat
skuci Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 když si to člověk nechá dát rozpočtem, tak na tom prakticky vždy vyjde s čistým štítem a to i včetně spoluúčasti, pokud ji teda nemá třeba 15% 15tis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.