Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Jinak k tématu.  Dnes opět krátká zdravotní procházka (dle hodinek 3,6 km) , ale počasí mi to neulehčilo . Takže domů jsem dorazil od zátylku až po prdel zpocený , ale na prsou prochladlý tak, že ani 5 minut pod teplou sprchou nepomohlo . . .  😟

Odesláno

Dnes jsem něco potřeboval zařídit ve Štěchovicích a tak jsem se domluvil s kamarádem, že vytáhneme manželky (a já Pavla) na výlet. Pavel sice trošičku brblal, že jsme tu samou trasu šli celkem nedávno, ale nakonec celkem bez protestů svolil a na 16 km okruh jsme vyrazili. U Hely se bohužel její jarní alergie (na pyly - ne na mou maličkost :D ) projevila silněji než kdykoli předtím a tak posledních 6 km ze Ztracenky k autu prý šla více-méně setrvačností - ještě, že v osazenstvu byla manželka kamaráda a tak mohla své pomalejší tempo maskovat jakoby rozhovorem (prý si ale skoro nic nepamatuje). Ve Štěchu jsme se ani nenechali pozvat na kafe, ale jen jsem si vyzvedl nemocný hadr disk a upalovali jsme  domovu. Doma jsem uvařil brdlíky ke kuřeti, co Hela prozíravě upekla včera a Hela od tý doby spí jak podťatá. Já jsem kurňa tak rád, že mám jenom nemoci, co o sobě nedávají vědět (vysoký tlak a slabou cukrošku ....) :D
P.S.
Kdyby někdo měl zálusk jet z Prahy do Štěcho proti Vltavě, tak na tom cca 30 km úseku jsou minimálně 4 semtamfory řízené uzavírky

Odesláno

Já jsem dneska odešel ze šichty dřív, protože mám pozitivní antigen. Největší sranda je to, že při noční máme testy až hodinu před koncem - no co už - to není můj problém, jdu když mám jít. Ale větší rozruch jsem způsobil u manželky v práci, protože jsem jí hned volal. Chvíli nevěděli, co přesně mají dělat, chtěli jí poslat domů, nakonec šla hned na test (taky AG), šla by stejně, ale až tak v 10, a je negativní.

Teď čekám, až začne ordinovat doktor a zavolám, ať mě objedná na PCR. Na práci toho mám dost na to abych byl v karanténě, tak doufám, že PCR bude negativní

Guest Petr 3008
Odesláno
před 11 hodinami, Péťa napsal:

Snad máš elektrickou

MÁM, to je jasný  🙂

Odesláno
před 6 hodinami, PaKr napsal:

 Ale větší rozruch jsem způsobil u manželky v práci, protože jsem jí hned volal. Chvíli nevěděli, co přesně mají dělat, chtěli jí poslat domů, nakonec šla hned na test (taky AG), šla by stejně, ale až tak v 10, a je negativní.

Jestli budeš pozitivní, jde do karantény a 5 dní po Tobě na PCR test. A kdyby ho měla pozitivní, nová karanténa od začátku. :mrk:myslim:bacha:blicismajlik

Odesláno (upraveno)

tak zatím piju rum Bohemia, ten miluju 😂, ale když je bída i tuzemáček chutná :aut

omyl--rum Republika :aut

Upraveno uživatelem ozzy56
Návštěvník
Odesláno (upraveno)

Tak já můžu od Tuzemáku přes Republiku až po různé Diplomatico, Legendario, Bucanero až po Zacapa 😁 Prostě RUM mám asi nejraději jakýkoli. Bohemia jsem ještě nepil 🤔

Teď na to koukám, dyť to je nějaké mýdlo 🤣🤣🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odesláno

Teď vidím co jsem za vidláka. Ty názvy jsem nikdy neslyšeli, natož abych to ochutnal. A ačkoliv za sebou mám od 16 do 30 život nejdřív rockera a pak nájemného muzikanta a tím taky dobu kdy jsem vypil cokoliv co teklo  - a to byly údobí jako jsou slohy v umění - v kořalce éra rumová, zelená, becherová, hopsinková, malibovo/bolsovà (brrr), nakonec koňaková a vizourová a jako základ se jely litry vína a desítky piv (nikdy obojí) tak jsem dneska asi abstinent: rum znám jen do cukroví a na hrozinky do vánočky, vypiju deset dvacet piv za rok (+ když se 3 x ... 4 x za rok sejde partyja a zadaří se tak 20 za noc) a na šoufl od žaludku a na chandru mi po ruce stojí kvalitní slivka. Tak na zdraví chlapi ...

 

Návštěvník
Odesláno

Tak kdysi jsem taky chlastal kde co a dá se říct, že nejsem vůbec vybíravý. Piju ale už tak málo, že když už, tak si raději vyberu co mi opravdu chutná. Whisky je taky fajn ale je to prostě číslo 2. Pivo max tak k obědu jednou za čas a to ještě většinou Birell (jiné nealko ne) - promiň @vagi, kamaráde 🤣

Návštěvník
Odesláno

A proto je třeba v mládí pořádně barabovat a pak se uklidnit 👍

Odesláno (upraveno)

Zapomněl jsem ve výčtu na vodku která se v jistých kruzích v Kralupech a okolí (tehdejší Spojené státy P.K.Ú ... čti Postřižín Kozomín Úžice) pila nevím proč s bojovým pokřikem hadžime ...

V nealku mám dnes relativně široký sortiment ... Birelly jsou fajn a na cestách i doma nepohrdnou Kofolou a podobnými kyselinami v bezcukrové verzi a občas mám den kdy "jím" dvoulitrový džus Caprio (ananas, pomeranč nebo hrušku). Nejvíc ale sodastream.

Upraveno uživatelem Sawoy
Návštěvník
Odesláno
před 1 hodinou, HanysR napsal:

Tak kdysi jsem taky chlastal kde co a dá se říct, že nejsem vůbec vybíravý. Piju ale už tak málo, že když už, tak si raději vyberu co mi opravdu chutná. Whisky je taky fajn ale je to prostě číslo 2. Pivo max tak k obědu jednou za čas a to ještě většinou Birell (jiné nealko ne) - promiň @vagi, kamaráde 🤣

Jeden pije rum, jeden vodku...no a na mě zbylo jen hen to pivko...hlavně, že si rozumíme :D  :papa🍻

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...