Medvěd Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/55387/zemrel-byvaly-clen-vedeni-ksc-miroslav-stepan.html budiž mu peklo dostatečně těžké [upravil dne 23/3/2014 15:47 od Medvěd]
Guest StibTo Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 ironie proti zakladatelum RIP vlaken ? nebo jak to chapat ..
vendelinek Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 ajeje,to tady bude ještě vláken:myslim:D
Guest StibTo Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 ..ale tak Medvěd to správně dal do Cirkusu rovnou tak nemám co namítat
hardhouse.trip Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Takový šmejdy měli popravit už na konci prosince 1989...
Guest servisman Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 myslíš že by se vše vyřešilo? Dnes je šmejdů více a ani nejsou v KSČ
Péťa Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Zrovna Štěpána škoda není. Asi bude chybět jen jeho rodině.
Edison Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 A zrovna Štěpán je jedinej, kterej si svůj trest odseděl... Tak nějak je mi z VÁS smutno...
Medvěd Odesláno 23. březen 2014 Autor Odesláno 23. březen 2014 Štěpán byl především komunistickej hajzl a proto by ho nebyla škoda ani kdyby zemřel velice krutou smrtí. P.S. Edisone - od zastánce Putinovy agrese by mě velice překvapil jiný názor [upravil dne 23/3/2014 20:05 od Medvěd]
Béďa Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 pokud tu toto vlákno má vydržet, tak se snažte držet ho ve slušné rovině a bez osobního napadání, právo na názor má každý.. díky
Hafity Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Tady bude krásně vidět, jak to není ani černé, ani bílé, ale budou tam zastoupeny téměř všechny odstíny šedi.... Je to dáno věkem, potažmo vlastními zkušenostmi, popřípadě zkušenostmi rodičů, dále sociálním postavením a dalšími aspekty....
Edison Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Štěpán byl především komunistickej hajzl a proto by ho nebyla škoda ani kdyby zemřel velice krutou smrtí. P.S. Edisone - od zastánce Putinovy agrese by mě velice překvapil jiný názor [upravil dne 23/3/2014 20:05 od Medvěd] Tak mi napiš, kde jsem obhajoval ruskou agresi. To, že jsem schopen pochopit poněkud širší souvislosti nebo něčí jednání ještě neznamená, že s ním musím nutně souhlasit. Jestli ono to nebude tím, že si vidím dál, než na špičku nosu, nebo schopností aspoň nějaké míry empatie. A nevyjadřoval jsem se ke Štěpánově úmrtí, ale k něčemu jinému... Mě je prostě nějakej Štěpán fakt naprosto ukradenej a tím spíš jsem dalek toho takhle plácat něco o tom, že bych někomu přál smrt.
Haryk Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 no jo, ale říká se že zmetek nebo svi.. se dožijí vysokého věku, no asi to nebude pravda
Recommended Posts