Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohlédnutí za srazem a poděkování pořadatelům


Recommended Posts

Jako jedni z mála jsme odjeli ze srazu už v sobotu večer. Tím pádem, jsme už doma, po konečných 103km. Nechtělo se mi jet po \"okreskách\" tak jsme si trochu najeli. Sraz byl super, jak atmosférou, ubytováním, tak i lokalitou v krásném prostředí, jen ten sníh trochu chyběl. To prostě loni vyšlo pořadatelům v Praze líp. :D Orienťák byl zajímavý a jeden z těch kratších, co jsem zažil. Tímto bych chtěl poděkovat organizátorům za přípravu,starým i novým tvářím za účast v relativně slušném počtu. Staré jsem rád viděl a nové rád poznal. Zase někdy někde. :papa

NEJSME JEN FÓRUM. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blansko hlásí naprosto pohodový jarní návrat domů.

Jen \"tramvajáka\" jsme na pokoji neregistrovali ani celou minutu, takže klidně ho příště zase k nám napište - vůbec nepřekáží .......

Sraz super.

Příště blokovat ubytko v hospodách a pivem 10°.

Zde byla jen 11° a to jen do soboty podvečera.

Poté 12°. O její síle pochatujte s \"tramvajákem\" :)

[upravil dne 2/3/14 13:35 od kobra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem kteří si našli čas a na sraz dorazili, ač bohužel bez sněhu :(. Až na pár problémů v restauraci vše proběhlo naprosto bez problémů a těším se na příště ;)

Víkend v mé druhé rodině proběhl naprosto suprově a bez větších problémů a nerad jsem odjížděl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu : Co jsem koukal na účet terminál se nakonec podařilo zprovoznit ? Škoda že to nešlo zprovoznit kvůli našim patnácti stovkám za konzumačku ale kvůli 31K už jo ...

Ad pivo - 11 byl samoser ale pak jsem presel na Peprove a nestezuji si :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srandičky kobra jo? :D

Domu už jsem taky dorazil,teda nejdřív na chalupu,kde mě čekalo knedlo vepřo(kurňa,jakou já potom měl chuť na pívo :D:D:D)

Taky děkuji za srazík. No teda ikdyž si ho moc nevybavuju. Pamatuju si pátek večeři a pak mám výpadky:D:D:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca před hodinou a čtvrt jsem dorazila v pořádku domu :) Punkáče sem vyložila tak snad dojel domu taky v pohodě :)

Strašně moc děkuju za mě a oba Ondry za parádní sraz :) fotky zkusim dovalit dneska, ale radši to neslibuju, protože se znám :D

Už se těšim na další sraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem taky doma, Zlatko, Ondru jsem dovezl do Trutnova v pořádku vcelku, sraz byl super, povedený, orienťák zajímavý, DJ hrál super fláky se super hlasitostí, že se dalo bavit a nemuselo se řvát, až na to pivo které došlo ne v sobotu ale už v pátek a fakt bylo jak piše StibTo, to byla paráda;)

Fotky po cenzuře a zpracování, vydržte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...