tiko Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Ahojte potrebujem na svoje auto (P 407) kupit nove letne pneu. Nechcem za ne davat vela penazi, najazdim do mesiaca max cca 800 km (300 km mesto, 500 km dialnica). Mam vybrane Matador MP46 Hectora 2 215/55 r17 Barum Bravuris 2 215/55 r17 Ktore by ste mi poradili, cenou su rovnake, su rozdielne v hlucnosti......?, ako dlho vydrzia...... Dakujem Citovat
stefano Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Podľa štítku sú obidve pneu rovnako hlučné 71dB. Citovat
koblih69 Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Matador jsou o fous levnější. Já osobně je nemusím, nebyl jsem spokojený shlučností, ale je to dlouho na to aby se to dalo brát vážně. V poslední době slyším na Matador pozitivní ohlasy. Sám bych patrně zvolil Barum ale pokud by byla výrazněji nežší cena už bych se ani těm Matadorkám nebráni. Citovat
stefano Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Barum ponúka aj novinku Bravuris 3, ale parametre sú rovnaké ako pri 2. Citovat
Dave_k Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Měl jsem matadorky hectora2 na kupátku. 205/60 R16. Najezdil jsem na nich 35t. Ke konci už byly hlučnější, jinak spokojenost. Citovat
ChouLu Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Je to uplně jedno... vyrábí se ve stejné továrně Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Osobne by som nedal ani jedny, ale bral som na manželkine VW polo Barum. Celkom sa mi zdaju. ( 14´´) Ja som mal 15 a som povedal nikdy viac. Zatial mi Dunlop vychadzal vzdy k mojej spokojnosti. Rocne najazdim tak 35 t km. Citovat
Agrafik Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Osobně mám na autě Bravuris 2 a nevidím v nich žádný problém, sucho, mokro.. OK. Hlučné nejsou vůbec. Předtím jsem měl Goodyear ..?, ale změny jsem si nevšim. Citovat
Lukas.407 Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Nebral bych ani jedny. Kdyz jsem mel matadory tak byly hrozny, ale je to cca 7let;) Na barumy mi bylo receno (z vice mist) ze to neni vhodna guma pro tak velky rozmery, ze barumy tak do 15, pak radeji jinou znacku, ale nemohu posoudit, barumy jsem nemel. Citovat
tiko Odesláno 27. únor 2014 Autor Odesláno 27. únor 2014 Do aut sa nerozumiem, tak prosím berte túto otázku s rezervou pri hladani pneu som narazil na novší typ Bravuris 3 (cenovo rovnaká ako 2) a teraz tá otázka môžem dať na auto pneumatiku BARUM BRAVURIS 3 215/55 R17 94Y ked povodne tam bola pneumatika s oznacením 215/55 R17 94W , teda rozdiel 94W a 94Y , pozrel som co to W a Y znamena ale kedze o tom nic viac neviem tak radsej sa opytam ako spravit blbost. Dakujem Citovat
Roman Bazi Odesláno 27. únor 2014 Odesláno 27. únor 2014 Y a W je rychlostní index. Y je po W, takže to tam můžeš dát, ale také záleží, co máš ve velkém technickém průkazu. Jezdím na Barum Bravuris 2 205/55 R16 a jsem naprosto spokojen. [upravil dne 27/2/14 06:31 od Roman Bazi] Citovat
pyrone Odesláno 27. únor 2014 Odesláno 27. únor 2014 za mna Continental ContiPremiumContact, ale to si asi nechcel vediet. Citovat
alternativ Odesláno 27. únor 2014 Odesláno 27. únor 2014 Ja mam Bravuris 2 17\" a i kdyz jsem predni totalne sjel diky rozhasene geometrii, tak je porad muzu doporucit. Nevsimnul jsem si zadne zvysene hlucnosti a ani spatne prilnavosti na suchem ci mokrem asfaltu a to zatacky obcas pekne riznu. BTW:kdyby jsme se nekdo chteli zbavit paru Bravurisek 2 17\", dejte vedet ;-) Citovat
frenky Odesláno 27. únor 2014 Odesláno 27. únor 2014 Mám tiez Bravuris 2 rozmer 215 17 55 zatial spokojnost mám nabehané 20 000 vzorka 5 mm 80% dialnica 20% zvysok.Zatial spokojnost. Citovat
pyrone Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 osviezim to, teraz je v AutoKelly ponuka na 205/60 r16 ContiPremiumContact 5 za 75e bez dph Citovat
merlin99 Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 @pyrone: mne ukazuje \"Akčná cena bez DPH 82,32 Euro \" bez zlavy. [upravil dne 10/3/14 16:59 od merlin99] Citovat
palokalo Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Ja mam letne tiez bravuris 2 na 17 a matadorky som mal predtym na saabe a nepozorujem v nich ziadny rozdiel. Matadorky boli hlucne az okolo 180 kmh inac v pohode.. Na barumkach som tak rychlo nesiel lebo na to by som potreboval s mojim autom asi letisko pre jumbo jety Citovat
Agrafik Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 V Německu na Barumkách, rychlosti přes 220km, a nějaký hluk od gum jsem nepozoroval. Bravuris2 jsou ok až je sjedu, tak další budou Bravuris3 a to už jsem měl na autech kde co. Citovat
poldy Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 mam vpredu rok a pol stare hectory a uz sa tesim kedy budu na 1.6mm ... zatial som zodral viac nez polku dezenu a to robim cca 16t rocne, nabuduce to bude normalna znacka ako conti,michelin,pireli a pod ... vzadu mam goodride sa05 od kupy auta v 2011 a su nezodratelne, tvrde, tazke ... humus Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.