Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Punkac: tohle je lepsi, tady to sice jak na Chanove vypada ale neprizpusobivi obcane tu jsou minimalne, omezuji se na rychle vylety behem kterych meni odpadky na zelezo a techto vyletu ubyva jak klesa vyteznost oblasti... uz jsem tam dlouho nebyl ale cokoliv kovoveho z vnejsich konstrukci (zabradli, topeni, kabely) zmizelo v devadesatych letech a cokoliv snadno vybouratelneho behem deseti let pote. Takze uz tam neni co ukrast... :)

Odesláno

tak to každopádně, ale ať tu pak nebrečí :D

Takhle přesně vznikají getha. Na nějakém výstrkově se postaví \"něco\", nalákají se lidi, ty vzápětí po nastěhování prozřou, do jakých horoucích pekel se dosatali :D, začnou se pokoušet pronajímat či prodávat - ovšem už ví, že musí brutálně pod cenou. Prodaj jenom vychcánkovi, který z toho udělá ubytovnu pro cigány a konečně na tom někdo vydělá. Víc cigánů v okolí jen naštve zbývající obyvatele, proto opět prodají pod ještě větší cenou. Místo nich přijdou indočeši a gheto je na světě. Až to vybydlejí (pokud si to vychcaný majitel ubytovny nehlídá), tak se to prodá developerovi, ten to zase opraví nebo postaví nové králikárny. Naláká nové zoufalé lidi, co se potřebují zadlužit, aby se situace po cca 15 až 20 letech opakovala :D

Odesláno

tak ta cena je dost brutální nedivím se že nad tím někdo uvažuje. Osobně bych do tohodle dobrovolně nevlez. Co s tim za 2 roky práce poblíž nikde, doprava do města k ničemu. Možná kdybych mel nejakou práci se služební autem, působištěm poblíž a jistotou na 20 let. A než řešit skutra tak raději nějaké malé auto s malou spotřebou a levnou udrzbou

Odesláno

To už je tak, lidská hloupost je snad vůbec nejvýnosnějším kšeftem, stačí patřičně nalakovat, vytvořit nějaký \"trend\", k němu působivou reklamní masáž a kšefty se jen hrnou. Ta realitní v ČR byla povedená opravdu extrémně, je až s podivem, kolik lidí ještě dnes zabedněně papouškuje pořád dokola, jak je potřeba platit do svého, aniž by se byť jen pokusili s něco spočítat, porovnat, podívat se do budoucna a poučit se od těch, co naletěli - a že jich dneska už je pěkná řádka. Inu, říká se, předaná zkušenost, žádná zkušenost, chytrým stačilo napovědět, hloupí se musí spálit sami.

Tragikomických hlupáků, co dokáží akorát tupě slintat něco o \"sežrání moudrosti\", aniž by se sami zmohli na sebemenší argument (nakonec je i chápu, musí být pro ně frustrující, že někdo je schopen přednést argumenty, výpočty, analýzy, srovnání, kdežto oni ničeho takového schopni nejsou), je na každém rohu tucet. O to horší je pro ně poznání po těch pár letech, kdy si tu hubu opravdu natlučou, v lepším případě jen platí nadoraz jak mourovatí, ačkoliv nemuseli, v horším případě přijde exekutor a/nebo nucený prodej. Jen část z nich dokáže přiznat - měl jsi pravdu, byla to blbost. Většina jen fňuká něco o \"nespravedlnosti\"...

Odesláno

Oddie, vzpomínám si jak jsem pročítal totálně krvavé internetové diskuze zarytých zastánců a taktéž zarytých odpůrců firmy Edbusy o tom, jak zarytí zastánci tvrdili, že ten zisk tam prostě jde udělat (to byli ti co tam ty svoje prachy nacpali a modlili se aby to nekrachlo) a zarytí odpůrci tvrdili, že tam ten zisk nejde udělat (to byli ti, co se báli tam ty svoje prachy nacpat, ale byli nasratí už předem pokud to vyjde a tak se modlili aby to nevyšlo) a kdyby se potkali naživo, bylo by to na nože kosy mačety a jiné chladné zbraně :D

a dneska: Edbusy je v pr. a manažéři bručej, prachy jsou v pr a kdo tam ty prachy narval má hlavu v pejru :)

O tom je kapitalismus, že ten trošku chytřejší obere toho hloupýho :) Ofiko se tomu říká růst, dealing, manedžment, kešflou, byznysplán, lízink, brajnstorming a \"hlavně to všichni kupte páč potřebuju zarobit na Q 8 a stará chce jet na Sejšely\" :D

Sorry za :xvul

Odesláno

Nemyslím, že o tom by měl být kapitalismus, hlavně o ochcávání. Ale co už, já o tom nerozhoduju, tak když už to tak je, musím se tomu umět aspoň bránit.

Odesláno

Nečet jsem to celý, ale podle tých fotek - v tom jako bydlí normální lidé nebo je to jen pro neplatiče a podobný....

Odesláno

Jestli jsou normalni nevim, ale zrovna neplatici se tam (alespon doposud) nestehovali. Alespon uroven motoparku pred bytovkou tomu uplne neodpovidala...

Jinak z toho co jsem daval na fotkach primo z arealu moc videt neni, bujna vegetace uz vetsinu krome nejblizsiho panelaku zakryla, ale kdo neni liny a vyrazi na prochazku tak vi...

Odesláno

Vvitty ...nebudem si tady hrát na slepou bábu....mít vedle domu SKLÁDKU... A podle foto je to skládka...navíc jak jsem línej sem se podíval kde to vlastně je...ŠÍLENOST... ..nevím co na ten hnus vlastně říct..to snad nepřeju ani Pražákům...a to je fakt nemám rád...

Odesláno

Prodávané byty jsou opravené, nové garáže, ale tím ta pozitiva končí. Okolí stále rozbourané, jak jsi rgote psal, skládka okolo. Vybavenost nulová.

Neplatiči tam nejsou, když v první vlně tam za byt dali 1,5 milionu, tedka je cena 1 milion.

Pokud se nepohne infrastruktura, je dost možné - jak tu už někdo naznačoval - že to všechno koupí jeden člověk, udělá tam z toho ubytovnu pro pracovní sílu ...

Odesláno

Vidím živě v barvách, jak ti, co v první vlně kupovali za 1,5M a dneska po pár letech splácení dluží pořád ještě 1,2M koukají vztekle na to, jak se dnes to samé nabízí za 1M s výhledem na další pokles... :P

Odesláno

Opravene... hmmm. jenze porad je to jen panelak uprostred niceho... vyhled na zmenu zbytku byvalych kasaren nula. Teda mozna jo, treba nekdo radsi koupi sousedni panelak, zabezpeci havarijni stav, vymaluje a nastehuje ty neprizpusobive :)

Jen bych ale pro jistotu pripomel - bydleni na Bozim Daru NENI bydleni v Milovicich, jak by mohlo plynout z nadpisu a prvniho dotazu autora, nez vylezl s tim ze mysli tuto hruzu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...