Vvitty Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Punkac: tohle je lepsi, tady to sice jak na Chanove vypada ale neprizpusobivi obcane tu jsou minimalne, omezuji se na rychle vylety behem kterych meni odpadky na zelezo a techto vyletu ubyva jak klesa vyteznost oblasti... uz jsem tam dlouho nebyl ale cokoliv kovoveho z vnejsich konstrukci (zabradli, topeni, kabely) zmizelo v devadesatych letech a cokoliv snadno vybouratelneho behem deseti let pote. Takze uz tam neni co ukrast... Citovat
punkac Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 tak to každopádně, ale ať tu pak nebrečí Takhle přesně vznikají getha. Na nějakém výstrkově se postaví \"něco\", nalákají se lidi, ty vzápětí po nastěhování prozřou, do jakých horoucích pekel se dosatali , začnou se pokoušet pronajímat či prodávat - ovšem už ví, že musí brutálně pod cenou. Prodaj jenom vychcánkovi, který z toho udělá ubytovnu pro cigány a konečně na tom někdo vydělá. Víc cigánů v okolí jen naštve zbývající obyvatele, proto opět prodají pod ještě větší cenou. Místo nich přijdou indočeši a gheto je na světě. Až to vybydlejí (pokud si to vychcaný majitel ubytovny nehlídá), tak se to prodá developerovi, ten to zase opraví nebo postaví nové králikárny. Naláká nové zoufalé lidi, co se potřebují zadlužit, aby se situace po cca 15 až 20 letech opakovala Citovat
Vítek1 Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 tak ta cena je dost brutální nedivím se že nad tím někdo uvažuje. Osobně bych do tohodle dobrovolně nevlez. Co s tim za 2 roky práce poblíž nikde, doprava do města k ničemu. Možná kdybych mel nejakou práci se služební autem, působištěm poblíž a jistotou na 20 let. A než řešit skutra tak raději nějaké malé auto s malou spotřebou a levnou udrzbou Citovat
oddie Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 To už je tak, lidská hloupost je snad vůbec nejvýnosnějším kšeftem, stačí patřičně nalakovat, vytvořit nějaký \"trend\", k němu působivou reklamní masáž a kšefty se jen hrnou. Ta realitní v ČR byla povedená opravdu extrémně, je až s podivem, kolik lidí ještě dnes zabedněně papouškuje pořád dokola, jak je potřeba platit do svého, aniž by se byť jen pokusili s něco spočítat, porovnat, podívat se do budoucna a poučit se od těch, co naletěli - a že jich dneska už je pěkná řádka. Inu, říká se, předaná zkušenost, žádná zkušenost, chytrým stačilo napovědět, hloupí se musí spálit sami. Tragikomických hlupáků, co dokáží akorát tupě slintat něco o \"sežrání moudrosti\", aniž by se sami zmohli na sebemenší argument (nakonec je i chápu, musí být pro ně frustrující, že někdo je schopen přednést argumenty, výpočty, analýzy, srovnání, kdežto oni ničeho takového schopni nejsou), je na každém rohu tucet. O to horší je pro ně poznání po těch pár letech, kdy si tu hubu opravdu natlučou, v lepším případě jen platí nadoraz jak mourovatí, ačkoliv nemuseli, v horším případě přijde exekutor a/nebo nucený prodej. Jen část z nich dokáže přiznat - měl jsi pravdu, byla to blbost. Většina jen fňuká něco o \"nespravedlnosti\"... Citovat
Czedisonek Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Oddie, vzpomínám si jak jsem pročítal totálně krvavé internetové diskuze zarytých zastánců a taktéž zarytých odpůrců firmy Edbusy o tom, jak zarytí zastánci tvrdili, že ten zisk tam prostě jde udělat (to byli ti co tam ty svoje prachy nacpali a modlili se aby to nekrachlo) a zarytí odpůrci tvrdili, že tam ten zisk nejde udělat (to byli ti, co se báli tam ty svoje prachy nacpat, ale byli nasratí už předem pokud to vyjde a tak se modlili aby to nevyšlo) a kdyby se potkali naživo, bylo by to na nože kosy mačety a jiné chladné zbraně a dneska: Edbusy je v pr. a manažéři bručej, prachy jsou v pr a kdo tam ty prachy narval má hlavu v pejru O tom je kapitalismus, že ten trošku chytřejší obere toho hloupýho Ofiko se tomu říká růst, dealing, manedžment, kešflou, byznysplán, lízink, brajnstorming a \"hlavně to všichni kupte páč potřebuju zarobit na Q 8 a stará chce jet na Sejšely\" Sorry za Citovat
oddie Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Nemyslím, že o tom by měl být kapitalismus, hlavně o ochcávání. Ale co už, já o tom nerozhoduju, tak když už to tak je, musím se tomu umět aspoň bránit. Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Jestli jste videli film Eurotrip , tak jak tam chodi mezi barakama jakoze v Bratislave tak to jsou ve skutecnosti Milovice. Sorry za OT Citovat
ozzy56 Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Czedisonek za každého režimu jde o to, odrbat toho druhého, ať už se tomu říká jakkoliv:roker Citovat
Gabriel 307 Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Pe.Tr : jj jsou to Milovice :papa Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F Citovat
Czedisonek Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Já jsem taky neřekl že \"o tom má být\" ale řekl jsem že \"o tom je\" kapitalismus. Citovat
rgot Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Nečet jsem to celý, ale podle tých fotek - v tom jako bydlí normální lidé nebo je to jen pro neplatiče a podobný.... Citovat
Vvitty Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Jestli jsou normalni nevim, ale zrovna neplatici se tam (alespon doposud) nestehovali. Alespon uroven motoparku pred bytovkou tomu uplne neodpovidala... Jinak z toho co jsem daval na fotkach primo z arealu moc videt neni, bujna vegetace uz vetsinu krome nejblizsiho panelaku zakryla, ale kdo neni liny a vyrazi na prochazku tak vi... Citovat
rgot Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Vvitty ...nebudem si tady hrát na slepou bábu....mít vedle domu SKLÁDKU... A podle foto je to skládka...navíc jak jsem línej sem se podíval kde to vlastně je...ŠÍLENOST... ..nevím co na ten hnus vlastně říct..to snad nepřeju ani Pražákům...a to je fakt nemám rád... Citovat
Vvitty Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 rgot: vsak ano, jen ze ti co byli lini a do okoli se nepodivali to z okna fakt nevideli. Holt kdyz je nekdo linej (nebo blbej).... Citovat
MilanF1 Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Prodávané byty jsou opravené, nové garáže, ale tím ta pozitiva končí. Okolí stále rozbourané, jak jsi rgote psal, skládka okolo. Vybavenost nulová. Neplatiči tam nejsou, když v první vlně tam za byt dali 1,5 milionu, tedka je cena 1 milion. Pokud se nepohne infrastruktura, je dost možné - jak tu už někdo naznačoval - že to všechno koupí jeden člověk, udělá tam z toho ubytovnu pro pracovní sílu ... Citovat
oddie Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Vidím živě v barvách, jak ti, co v první vlně kupovali za 1,5M a dneska po pár letech splácení dluží pořád ještě 1,2M koukají vztekle na to, jak se dnes to samé nabízí za 1M s výhledem na další pokles... Citovat
Vvitty Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Opravene... hmmm. jenze porad je to jen panelak uprostred niceho... vyhled na zmenu zbytku byvalych kasaren nula. Teda mozna jo, treba nekdo radsi koupi sousedni panelak, zabezpeci havarijni stav, vymaluje a nastehuje ty neprizpusobive Jen bych ale pro jistotu pripomel - bydleni na Bozim Daru NENI bydleni v Milovicich, jak by mohlo plynout z nadpisu a prvniho dotazu autora, nez vylezl s tim ze mysli tuto hruzu. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 kluci už toho nechte nebo se odstěhuji z Milovic :bacha:bacha:bacha :D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.