ChouLu Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 UKONČENÍ TERMÍNU PRO PŘIHLÁŠENÍ 11.12.2013 VE 23:59! Prosíme všechny, kteří si chtějí zahrát bowling ať se zde zapíší. Vytvoříme tabulku a optimálně rozřadíme členy Budou pro nás vyhrazeny 4 dráhy na špičkové úrovni Přihlášeni: ChouLu Roman Bazi Šalda skuci radim.1008 cechic Dave_k Aluška Goldinka Ondra (Goldinka) FrantaCV Kaťa517 Veverka Veverková kujon Míša Hanča hrusa1990 Pepito Kubík aka Vvitty Koudak mk405 StibTo Mrkvička Mildasek Petralee Garfield [upravil dne 7/12/2013 09:50 od Béďa] [upravil dne 9/12/2013 23:40 od Béďa] [upravil dne 9/12/2013 23:42 od Béďa] [upravil dne 19/12/2013 14:29 od Béďa] Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 predbezne me taky zapiste, ale opravdu nevim, jak na tom budem Citovat
elton Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Tož, taky bych si hodil nějakou tou koulí:papa Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Eltone, hlavně ať si u toho nějak neublížíš:aut Citovat
davidekcz Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Tož, taky bych si hodil nějakou tou koulí:papa hlavně ne na nohu :D Citovat
elton Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Šaldíku, Neboj, neboj:aut:roker [upravil dne 3/11/13 19:44 od elton] Citovat
davidekcz Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Eltone je vidět, že máš důvěru :D:D Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Si dělám srandu, Elton umí s koulema divy :aut Citovat
Dave_k Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Moje maličkost i Aluška se hlásíme. Citovat
Goldinka Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 čau čau, já a Ondra se taky hlásíme na bowling :-) Citovat
FrantaCV Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 Já taky, já taky. Není důležité zúčastnit se, ale vyhát Nebo je to obráceně?? Citovat
Béďa Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 jen drobné upozornění, účastník turnaje v bowlingu musí být také řádně přihlášem na hlavní straně.. takže ti, co tam nejsou a vědí alespoň na 90% že dorazí, prosím doplnit.. díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.