oddie Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 Tak mám taky přezuto, normálně jsem ve čtvrtek potkal sypač s radlicí, sice bylo 15°, ale trochu mě to zviklalo Citovat
wojtěch Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 stačí jakékoliv šrouby, které mají jen kužel. To, co popisuješ je origo šroub s rovnou dosedací plochou a menším mezikuželem u závitu, takhle bych se s tím bál jezdit... na 406 už takto jezdíme co máme auto cca 8let? cca 150 000km najeto, v létě hlinikáče v zimě plecháče a šrouby jedny... Citovat
radim.1008 Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 Taky jsem teď koukal na předpověď a asi počkám až do příštího víkendu, jestli se počasí nezmění. Tak jsem počkal a včera přezul obě auta, viz mé vlákno Citovat
barenst Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Letos obuty nejlevnejsi nove pneu kleber hp2 , po vyzkouseni ruznych drahych pneu jsme zvedavy jake budou tyhle, na hory jezdim uz malo a pokud tak cesty jsou prevazne osetrene (retezy v kufru ) . Citovat
mxmen Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 jdu přehodit letní kola za zimní, už je čas Citovat
Gabriel 307 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 tak jsem se podíval do kalendáře a je čas na přezutí :o:o objednal jsem se dnes na 15:30 tak už to budu mít taky za sebou počasí tomu napovídá-začíná se pomalu ochlazovat a staré UltraGrip 7+ už to mají za sebou a taky mají toho plné kecky tak je čas na ContiWinterContact TS 850 Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 taky jsme včera vobuli auto do zimních bot Citovat
Print Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Taky jsem uz prezul ... ale premyslim ze to jeste prezuju zpet na letnaky jeste tak na tyden :-D Citovat
Goldinka Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Od soboty přezuto Už sem klidnější Citovat
Gabriel 307 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 (upraveno) aktuálně se na tom intenzivně maká Upraveno 14. říjen 2014 uživatelem Gabriel 307 Citovat
oddie Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Já bych to ještě klidně chvilku nechal, ale pak už nebudu mít čas, kdežto teď chvilku byl, tak už mám taky komplet... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 já bych to taky nechal,ale už bude aspoň klid(když nepočítám nutnou výměnu ložiska - pravý přední ) Citovat
ozzy1 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 včera provedena výměna obutí též. [upravil dne 11/11/13 17:47 od ozzy1] Citovat
FrantaCV Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Včera jsem slyšel od známého, že prý pokud v zimě, ač není sníh a je teplo tak pokud způsobím dopravní nehodu nebo někdo nabourá mě tak když budu mít letní gumy tak budu platit a pojišťovna se bude od toho distancovat, je to možné? Ano je to pravda. Jen těžko dokážeš, že vadném úseku cesty (lokalitě) nehrozila třeba námraza. Samozřejmě bude rozhodující protokol od PČR. Pokud bude jednoznačně uvedeno, že teplota byla xy °C nad nulou a třeba sucho - uznají to. Citovat
FrantaCV Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 stačí jakékoliv šrouby, které mají jen kužel. To, co popisuješ je origo šroub s rovnou dosedací plochou a menším mezikuželem u závitu, takhle bych se s tím bál jezdit... na 406 už takto jezdíme co máme auto cca 8let? cca 150 000km najeto, v létě hlinikáče v zimě plecháče a šrouby jedny... Souhlas - mám originál PUG šrouby kužel/plocha pro plechy a hliník a není to problém. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 na kopcích sněží, tak jsem dnes přehodil kola:aut Citovat
Karlos91 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 auto jsem kupoval v září a měl jsem za to že tam jsou zimní protože mají označení M+S tak jsem žil v tom že se mě přezouvání letos netýká a dnes jsem na ně koukal a podle vzorku mi jako zimní nepřišli tak jsem myslel že jsou celoroční. Jsou tam Goodride H600 tak jsem je hledal na internetu a nakonec jsem zjistil že jsou to letní gumy takže mě ještě čeká nákup gum co jsem koukal tak asi koupím Barum polaris 3 za tu cenu vypydaj docela dobře co na ně říkáte? Citovat
radim.1008 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Mám, pojedou druhou zimu a spokojenost. Na Druhém autě jsou Polarisky 2 a ty jsou dle mého soudu hlučnější. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.